Skoči na vsebino

narociavto.si - Najbolj odkrit nakup vozila v SLO

* * * * * 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
680 odgovorov v temi
dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 402
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

Koncna cena za uporabnika je sigurno znana...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 652
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... pa saj nas samo to zanima, ker drugače je ves nepotreben šmorn pri tem miniju brezpredmeten, 95% podatkov in slik je nepotrebnih za bralce foruma...

...sedaj ali je bil blazno poceni, (pod 9k€ in ne želi navala) ali pa blazno drag ( več kot 12,5k€) pa da zaradi tega ne piše cene, drugače si jaz skrivanja cen pri oglasnih sporočilih in temah ne predstavljam

lp

joda

Urejal joda, 21.10.2019, 16:15.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 924
  • Avtomobil: prdalica

Nekaj kar ni na prodaj je stvar lastnika. In ta vozila imajo lastnika preden nastane prva slika.

Ne vem kaj vam ni jasno. To je isto kot bi jaz tebe na blagajni ustavil in brskal po vozicku ter te gnjavil, da mi vse poveš in dokazes koliko so dal. Ali?

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • bvogri in tonchy uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 302
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

@joda kaj tebi spet ni jasno?? Njihova pirmarna dejavnost ni prodaja avtomobilov. In avti katere vidis predstavljene v tej temi, niso njihovi avti ampak so avti od njihov strank. Je Marko od “narociavto.si” ze parkrat napisal, da, ce bo njihova stranka dovolila oz se strinjala z objavo cene, ki jo je placala za avto, bodo ceno tudi napisali, v nasprotnem pac ne. Oni kot podjetje, lahko povedo ceno samo za svojo storitev pa se ta se od primera do primera razlikuje in ni za vsak pripeljan avto v SLO enaka. En avto je npr iz Munchna drugi iz Berlina. Stroski za drugega bodo visji, ker je dalje. Sploh razumes @joda, kaj je primarna dejavnost podjetja iz te teme?? Ti kot stranka poves kaksen avto si zelis in koliko je max cena, ki si jo pripravljen placat za ta avto. Oni posicejo par primerov, ki cimbolj ustrezajo tvojim kriterijem. Ko das blagoslov (beri €) gredo po avto in ga namesto tebe pripeljejo v SLO, kjer prav tako namesto tebe uredijo vso potrebo dokumentacijo, da se ti lahko samo vsedes in odpeljes. In to je tisto, kar oni pocnejo. To je njihov vir dohodka, zato cena, po kateri je njihova stranka dobila avto sploh ni predmet debate.
Ce ti probam razlozit na drugem primeru, bi to slo nekako takole. JOZA ima firmo, ki se ukvarja z montazo oken. Na forum vsake toliko objavi, kako njegovo podjetje pri eni od strank montira okna. Stranka je okna narocila pri eni izmed slovenskih firm, kjer jih je JOZA dvignil in pripeljal na objekt namesto stranke. Prav tako je v imenu stranke izpolnil dokumentacijo za ekosklad, ker to pocne skoraj vsak dan in tocno ve kako in kaj. Plus tega svoji stranki prihrani dragocen cas. JOZA opise okna, ki jih pri stranki vgrajuje, torej PVC okna, 7 komorni profil, 3 zasteklitev in pa postopek montaze oken. Ker JOZA opravlja storitev montaze oken, je na koncu povedal samo, koliko je stranko stala montaza. Cene za okna ne navaja, ker to je konec koncev stvar stranke pri kateri je okna montiral. Tudi njegovo delo se od stranke do stranke razlikuje, kot od podjetja “narociavto.si”, ki avte dostavljajo iz razlicnih krajev po Evropi, tako JOZA pri eni stranki zmontira 10 oken, pri drugi pa 8 in dve panoramski steni.

Torej @joda cena za dostavljeno blago je nepomembna, v bistvu je celo poslovna skrivnost in brez dovoljenja stranke je ne smejo objavit. Tebe kot forumasa lahko zanima samo storitev, katero oni oglasujejo. Pa se tukaj ni cena vedno enaka, ker je vec dejavnikov, ki vplivajo na koncno cifro. Res ne kapiram, da je enim tako tezko to razumet. Ce bi bili avtotrgovina in bi bila njihova primarna dejavnost prodaja avtov, bi bila tudi cena avta pomembna. Simple kot pasulj :crazy
Prikaži več možnosti
    • bvogri in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... neuma primerjava, daj preberi še enkrat kaj si napisal...

...odgovir mihatu, ker je vmes že popo odgovarjal....

... Ok, če je tako, kaj nas potem zanima kakšen avto in vsa oprema ter milijontaužentslik.... več slik in opisa kot vsak prodajni oglas....

Potem bi bilo edino relevantno napisati...

Ena slika minija in, da je kupec zadovoljen, da je dobil po opremi in ceni takšnega kot je želel iz XYZ za kar je plačal za našo storitev qwt €....in je stvar zaključena

Lp

joda

Urejal joda, 21.10.2019, 16:27.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Volvej
Volvej

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 377
  • Avtomobil: Volvo V70R AWD

@joda kakšna je bila cena za Minija za tebe sploh nima veze. Kot prvo ga niti ne nemeravaš kupit, kot drugo tudi če ga nameravaš kupit, tega moreš ker je že prodan. Meni se zdi edino pravilno, da se cene diskutirajo individualno z kupcem, ki je dejansko zainteresiran in potem na koncu tudi avto kupi. In tej osebi je, kolikor razumem po predstavljenem, znana cena vozila in storitve, predno se odloči, da avto kupi. Se pravi tako kot mora bit.

Jasno pa je tudi kaj se v tej temi predstavlja, in čemu je namenjena, proof of concept kako zadeva deluje in kakšne avte so do sedaj pripeljali kupcem. Jasno je, da to ni prodajni oglasnik kjer bo zraven napisana še cena za avto, saj se avto ne prodaja ampak je že prodan.

Prikaži več možnosti
    • Jerry, Engine in Borut30 uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Hay!
... neuma primerjava, daj preberi še enkrat kaj si napisal...
Lp
joda

Itak neumna primerjava, ker samo tako ti clovek lahko nekaj razlozi. Sej ves, nekdo naroci v gostilni jack za jacka, nekdo drug pa konjak za konja :)

In ocitno ti bo danes se 15x napisano, da prodaja avtov ni njihova primarna dejavnost in, da avti, kateres slike vidis v tej temi, so avti od njihovih strank. In objavljanje cen za nekaj, kar ni njihovo je prepovedano. KAPIS?? Ali se vedno ne?? :crazy bolj neumno ti ne gre razlozit. Sicer pa, ce bi razumel koncept njihovega dela bi ugotovil, da primerjava sploh ni neumna.

Urejal Popo30, 21.10.2019, 16:27.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... moj odgovor ni bil namenjen tebi, kar tudi piše....

... in glede na odziv se z menoj strinjajo tudi drugi, samo ne napišejo...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 643
  • Avtomobil: /

Jaz sem pa kar vesel, da tale storitev laufa, ker mogoče se pa premika, da nismo vsi tako pametni za vse. Itak na tem forumu znamo vsi najboljše vse, tako da če bi bilo od nas odvisno, nobena storitev ne bi delovala.

Pa da ne bo pomote, jaz bi si šel avto iskat sam, že zato, ker mi je to zanimivo. A se kdo spomni se avanture od damirkos1? Tisto je vredno 5k + DDV :).

P.S.: poznam človeka, ki ima firmo s 15 zaposlenimi - čistijo SAMO in LE pečice in štedilnike po domovih. Firma seveda ni v Sloveniji :).

Zdaj pa, bmw frajerji, koliko od vas bi pljunilo 100 € za generalno čiščenje domače pečice, da ženi ni treba? :)

LP

Prikaži več možnosti
    • Eddy in SILVEKK uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Jasno pa je tudi kaj se v tej temi predstavlja, in čemu je namenjena, proof of concept kako zadeva deluje in kakšne avte so do sedaj pripeljali kupcem.

...potem pa naj promovirajo koncep, kakšne avte so pripeljali nobenega ne briga, in je to v temi potem brezoredmetno danes ti vsakdo, ki se s tem ukvarja lahko pripelje avto kakršnega si želiš in to plačaš...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!
... pa saj nas samo to zanima...
joda

Mene ne.
Zanima pa tercialce, da bi na siroko razpredali kako lupijo kupce.

Ce bi me kak konkreten avto zanimal, bi jim pa pisal.
Saj v bistvu sem jim, pa niti nisem spraseval za ceno storitve, prvotni namem je bil, da bi prek njih vzel, a sem potem sam uvazal.
Bolj me je zanimal nacin kako iscejo avtomobile, mobile.de, ali drazbe.
Posla jim pa ne bo zmanjkalo, ce gledam samo v moji okolici, so me sprasevali, kako sem sel kar sam po avto..., eni sploh ne vedo, da je to mozno, drugi se bojijo poti, neznanje jezika, nepoznavanje avtomobilov, eni so zapeckarji, ki se bojijo sploh iz SLO zapeljat.
In ja folk je pripravljen placat par jurjev vec, da dobijo zeljen avto dostavljen na dvorisce.
Sprejmi to dejstvo ze enkrat.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Hay!
... moj odgovor ni bil namenjen tebi, kar tudi piše....
... in glede na odziv se z menoj strinjajo tudi drugi, samo ne napišejo...
lp
joda

Pise ja ampak si napisal kasneje, ko si post popravljal.

Hahaha res si smesen, 4 smo ti na tej strani napisali, da cena te nima kaj zanimat ti pa pravis, da se drugi strinjajo s tabo?? V celotni temi vas je ene par zagnjavilo, da bi radi vedeli ceno avta. In to ste po vecini taki, ki ne razumete nacina poslovanja te firme. Cene avtov, ki te zanimajo @joda, lahko dobis na Anet, mobile.de in v avtotrgovinah. Od firme tukaj pa lahko dobis samo info koliko priblizno bi te njihova storitev stala. Ker ceno za avto postavis ti, kot kupec. Pizda ej pa sej ni tako tezko razumet :ok2
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 737
  • Avtomobil: Assless beemer

Dajte si odpret podoben posel in žanjite uspeh truda, ki si ga naložite na pleča, do takrat, pustite človeku, ki ima PLAČANO OGLAŠEVANJE na forumu, da opravlja storitev, ki si jo je želel. 

Malo spoštovanja do oglaševalcev, ki nam vsem omogočajo brezplačno uporabo foruma, pa le imejte madona!¨

Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Volvej
Volvej

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 377
  • Avtomobil: Volvo V70R AWD

Hay!

...potem pa naj promovirajo koncep, kakšne avte so pripeljali nobenega ne briga, in je to v temi potem brezoredmetno danes ti vsakdo, ki se s tem ukvarja lahko pripelje avto kakršnega si želiš in to plačaš...

lp

joda

To pa ni res, da nobenega ne zanima. Mene recimo zanima, drugače sploh ne bi videl teh brezveznih kregarij tukaj. Pa pomoje še marsikoga drugega zanima, tudi tebe, glede na to da si sploh odprl temo, ki je nastala 15.1.2018. Če te ne bi zanimalo, je že leto pa pol ne bi odpiral. Sicer pa je tema v oglaševalski sekciji in tudi pošteno plačana, za to da lahko predstavijo svoje delo.

Da niso edini v Sloveniji, ki uvažajo avte iz tujine je verjetno vsakemu jasno. Pač si izberes svojega željenega ponudnika in plačaš, ali pa si greš sam po avto. Simple as that. Ne pa pisat negativnih kritik, če niti ne kupuješ avta...

Prikaži več možnosti
    • Eddy in Popo30 uporabnikom je všeč to sporočilo

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik

No mene pa ravno to zanima kaksne avte pripeljejo dol.
Ponavadi so dobro opremljeni, v barvnih kombinacijah, ki jih pri nas sploh ni.
To je prednost uvoza in to tudi oglasujejo.
Pa kdor vidi objavo, se kako idejo dobi.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, PIC in porsche uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik

Jaz sem pa kar vesel, da tale storitev laufa, ker mogoče se pa premika, da nismo vsi tako pametni za vse. Itak na tem forumu znamo vsi najboljše vse, tako da če bi bilo od nas odvisno, nobena storitev ne bi delovala.

Pa da ne bo pomote, jaz bi si šel avto iskat sam, že zato, ker mi je to zanimivo. A se kdo spomni se avanture od damirkos1? Tisto je vredno 5k + DDV :).

P.S.: poznam človeka, ki ima firmo s 15 zaposlenimi - čistijo SAMO in LE pečice in štedilnike po domovih. Firma seveda ni v Sloveniji :).

Zdaj pa, bmw frajerji, koliko od vas bi pljunilo 100 € za generalno čiščenje domače pečice, da ženi ni treba? :)

LP

Za zeno vse, vsak teden pljunem 40€ za cistilko, da zeni ni treba hise cistit :)
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 992
  • Avtomobil: traktor

LP

Mam pirolizo tk da ni treba. Sm mogu :D

Drugace se pa strinjam v celoti. Dnar mora krozit in posteno placajmo posteno storitev pa bo vsem bolje na koncu. Ce bi jst mel zeljo uvozit avto bi ziher to storitev koristil. In cena ze uvozenega avta je irelevantna.
Prikaži več možnosti

bimmer 5
bimmer 5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 823
  • Avtomobil: Bmw 528ia,VW Passat BMT

Hmm, :-D

v multimedijskem eteru, se je pred kratkim pojavila skovanka " intelektualna podhranjenost"..

Evo :ok2

Bimmer 5 :cool

Stairway to heaven!
Prikaži več možnosti

narociavto.si
narociavto.si
  • Oglaševalci
  • Sporočil: 163
  • Avtomobil: Po naročilu

Lahko prosimo sedaj zopet zaključimo debato o ceni?

Cena naše storitve je bila napisana že večkrat, torej je znana. ZČe imate namen kupiti avto, se za podrobno ceno se pozanimajte in dobite do centa natančno za točno vaš primer.

Cena avtomobila je privat stvar, v večini primerov pa zelo nerelevantna, saj so nekateri objavljeni avti tudi do pol leta in leto nazaj bili pripeljani. Potem se napiše ceno od npr avta, ki je bil prodan 4 mesece nazaj pa se sproži val kreganja, kako je to visoka cena itd. Skratka, kar napišemo, sproži val kreganja :) Če se ne bi kregali za vsako stvar, bi forum prenesel še marsikaj.

Sedaj pa resnično prosim, če se zopet vsi, ki boste nadaljevali debato o ceni naših prodanih avtov, da to debato preselite drugam. Jaz svetujem, da na pijačo v nek lokal. Predebatirajte prosim. Več, ko se govori o nas, več avtov bomo pripeljali.

Lp,

Marko

Najbolj odkrit nakup vozila v SLO. Za nakup kliknite na www.narociavto.si, čimprej!

Prikaži več možnosti
    • Eddy, Mrcina, MiranK in 7 ostalim je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 802
  • Avtomobil: BMW e39 528i

Imam en predlog, vprašajte stranko, če se strinja z objavo cene na spletu pri oglaševanju in če se super, če se ne pa ravno tako prav.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti