Skoči na vsebino

2007 E90 328i

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
147 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 980
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Se zadeva po določenem času ugasne?

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 918
  • Avtomobil: Z4

Na tastari (E46) je menda to znak, da se famozni ježek poslavlja. To tudi pri meni brni še vsaj nekaj minut, ko je vozilo že ugasnjeno.

Prikaži več možnosti

andro92
andro92
  • Uporabnik
  • Sporočil: 228
  • Avtomobil: Korejski mlinček

Bom pogledal ko pridem domov ker sem na šihti že. Ampak po nekje 5 minutah ni ugasnil. Fora je pa v tem da sem avto samo odklenil pa vzel neke stvari ven pa začel brneti.
Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 379

Torej avto ostane doma do svojega zadnjega izdihljaja, kateri upam da še nebo kmalu. Sedaj se je pa ugotovilo, da mi malo pušča olje na ležaju na glavni gredi spredaj.

Ja se dobro da si ga nehal prodajati ker to glih nebi bilo v veselje novemu lastniku izvedeti.

Drgac pa ja e90 se ne splaca prodajat trenutno ker so cist ne cenjene, vsaka bmw koreta ima 3x vecjo vrednost kot e90 trenutno.

Mogoce je pa famozni plin krivec da se ni prodal, ker tega plina se pa BMWjaši bojijo kot hudic kriza.

Urejal RALLIART, 01.07.2020, 10:20.

Prikaži več možnosti

andro92
andro92
  • Uporabnik

@ralliart: Ni treba tako napisati da še dobro da sem ga nehal prodajati, ker prej ni tega delalo. Ko je začelo sedaj želim rešiti težavo. Če bi gledal na to kaj crkne še lahko bi bilo najbolje da kar vse dele zamenjam oa še takrat nisi siguren da bo delalo dolgo. Avto že ma 264k km in 13 let tako da nemoreš vplivati kdaj kej crkne.
Moram še zamenjati edino ležaj spredaj na gredi, ki solzi malo in je mehansko BP.

Glede cene se strinjam ja. Drugače kupca sem imel za 4200€ vendar sem se potem odločil da ne prodam in ostane do konca pri meni kot sekundarni avto.
Plin pa laufa čisto ok in sem brez skrbi glede tega. Servis da delam redno in to je to.
Prikaži več možnosti

andro92
andro92
  • Uporabnik

To brnenje mi je spraznlo akumulator, tak da ga lahko odklenem le na ključ. Se komu sanja?
Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 918
  • Avtomobil: Z4

To brnenje mi je spraznlo akumulator, tak da ga lahko odklenem le na ključ. Se komu sanja?

Etore-ju ali Pocesnku piši zasebnega, to sta mojstra in bosta verjetno hitro našla težavo ter predlagala rešitev.

Prikaži več možnosti
    • andro92 je všeč

andro92
andro92
  • Uporabnik

Tema se lahko zapre..

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.