Skoči na vsebino

BMW G20 New 3-series saloon 2019

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
880 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 463
  • Avtomobil: new age e39

:laugh :ok2
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Z4M
Z4M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 048
  • Avtomobil: stari model

Thule na strehi je daleč boljša rešitev kot ta prikolica  :blackeye

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 155
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Ko nakladaš kolesa na streho (sploh če niso samo 2) pa ni več tako easy. Sploh če imaš višji avto ...

Prikaži več možnosti

fury
fury

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 284
  • Avtomobil: 325d F31

Če so električni je pa sploh težko.
Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 384

Koliko vas vse briga kaj drugi vozijo in kako trpijo v berlingotih ki jih ne potrebujejo...

V bistvu bi se lahko vsi vozili v twingotih, ko bi izjemoma rabil večji avto 1x v letu, bi si ga že rental...

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 061
  • Avtomobil: Bangle box

V bistvu bi lahko hodili peš.

V bistvu bi lahko vsi živeli v jamah ... :ok2

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 851
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Ko nakladaš kolesa na streho (sploh če niso samo 2) pa ni več tako easy. Sploh če imaš višji avto ...

Zato pa imaš avto "do podpazduhe"... Jaz nimam problemov 3 koles dat na streho, sem pa imel probleme, ko sem 1x slučajno pral stričevega b-maxa pa strehe nisem mogel obrisat, brez da bi se naslonil na avto/stopil na prag... 

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 898
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Po prostornini rabiš pa dve konkretni trugi na strehi. Tale zadeva je idealna za veliko prtljage- pravokotna oblika, velika prostornina. Poskusi v trugo natlačit srednje velik kovček pa boš razumel.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 155
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Zato pa imaš avto "do podpazduhe"... Jaz nimam problemov 3 koles dat na streho, sem pa imel probleme, ko sem 1x slučajno pral stričevega b-maxa pa strehe nisem mogel obrisat, brez da bi se naslonil na avto/stopil na prag... 

Z mojim nimam težav dat na streho kolesa. Vidim pa kako se matra par frendov z suvi in podobnimi visokimi avti. A6 karavan npr, če sta gor 2 kolesi še gre, drugače moraš pa na prag stopit.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 968
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Po prostornini rabiš pa dve konkretni trugi na strehi. Tale zadeva je idealna za veliko prtljage- pravokotna oblika, velika prostornina. Poskusi v trugo natlačit srednje velik kovček pa boš razumel.

Lp Tristan01

Pa še tistega frdamanga vrtinčenja vetra ne rabiš poslušat. Jaz bike prevažam na kljuki z Thule nosilcem. Imam pa za pozimi tudi prečke ter trugo, katera pa po uporabi vedno takoj roma dol iz avtomobila.  :-D

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa še tistega frdamanga vrtinčenja vetra ne rabiš poslušat. Jaz bike prevažam na kljuki z Thule nosilcem. Imam pa za pozimi tudi prečke ter trugo, katera pa po uporabi vedno takoj roma dol iz avtomobila.  :-D

Thule ima za take kupce odlične prečke z imenom aerowing. Preverjeno v območju omejitev ne žvižgajo. Pri bivši F31 sem jih rahlo slišal pri 150km/h, na radiu povečal glasnost nad 180 km/h. Tudi s parom koles na strehi do 130km/h kolikor sem upal pognat ni bilo veliko hrupa. Druga zgodba so pravokotne prečke, kjer sem moral na Golfu pri 90km/h radio ugasniti ker ga je preglasil piš vetra. Zanimivo, da ko sem na tiste prečke obesil trugo in par koles je bilo hrupa manj.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 663
  • Avtomobil: Mesanec

Še boljše so bivše whispbar oziroma zdajšne Yakima, v kombinaciji z Packline trugo je tišina kot se le da ( razlika proti avtu brez truge in prečk je res minimalna )

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 439
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Po drugi strani pa so razne Lidl varjante prečk, kjer piskanje slišiš na avtocesti v sosednji avto. :crazy
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Sem letos nabavil ene take lidl varianto za X3, ker mi od serije F10 niso pasali. Nixxon verjames ali ne, slisat ni bilo nobenega zvizganja ali piskanja, pa sem vozil tam 150-160kmh. Sem pa tud sam pricakoval, da bomo poslusali zvizganje, ker so nosilci bili res poceni, mislim da 80€. Slisat je bilo pis vetra, ko sem izklopil radio, to pa je bilo to..
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik

Thule ima za take kupce odlične prečke z imenom aerowing. Preverjeno v območju omejitev ne žvižgajo. Pri bivši F31 sem jih rahlo slišal pri 150km/h, na radiu povečal glasnost nad 180 km/h. Tudi s parom koles na strehi do 130km/h kolikor sem upal pognat ni bilo veliko hrupa. Druga zgodba so pravokotne prečke, kjer sem moral na Golfu pri 90km/h radio ugasniti ker ga je preglasil piš vetra. Zanimivo, da ko sem na tiste prečke obesil trugo in par koles je bilo hrupa manj.

Lp Tristan01

Jaz imam navadne pravokotne... Razlog: https://www.thule.co...ad-stops-_-1025

Ti kotniki gredo samo na pravokotne prečke... 

Peljem pa večkrat kakšne late, deske, kar pač ne spravim v avto.

Urejal bpavsic, 16.08.2019, 08:14.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 439
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sem letos nabavil ene take lidl varianto za X3, ker mi od serije F10 niso pasali. Nixxon verjames ali ne, slisat ni bilo nobenega zvizganja ali piskanja, pa sem vozil tam 150-160kmh. Sem pa tud sam pricakoval, da bomo poslusali zvizganje, ker so nosilci bili res poceni, mislim da 80€. Slisat je bilo pis vetra, ko sem izklopil radio, to pa je bilo to..

Se mi je že parkrat zgodilo, da se vozim po avtocesti in kar naenkrat nekaj začne žvižgat, me je že skrbelo da kaj na mojem avtu narobe. Potem me pa le prehiti avto s takimi nosilci, je žvižgalo da joj. Pa to v mojem avtu, ki je daleč od tihega že v štartu. Sam imam na Golfu originalne, tak rahlo ovalne oblike, pa se jih tudi malenkost sliši, zanimivo pa da če dam gor nosilce za smuči ali kolo npr. se zadeva ful bolj utiša.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 335
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Te kaj sem nabavil za X3 so tud malenkost ovalni, res pa da nisem vozil koles ampak trugo. Mozno da zaradi tega niso bili tako glasni..
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 637
  • Avtomobil: skunk :)

Se mi je že parkrat zgodilo, da se vozim po avtocesti in kar naenkrat nekaj začne žvižgat, me je že skrbelo da kaj na mojem avtu narobe. Potem me pa le prehiti avto s takimi nosilci, je žvižgalo da joj. 

To sem tudi jaz zagnal paniko ene 14 dni nazaj. In mimo mene "pade" nizozemc. Meni se zmeša, da bi moral tole poslušati 1.000km+ :napaka

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz imam navadne pravokotne... Razlog: https://www.thule.co...ad-stops-_-1025
Ti kotniki gredo samo na pravokotne prečke... 
Peljem pa večkrat kakšne late, deske, kar pač ne spravim v avto.

Če so del tovornega programa potem res, drugače pa bi morali pasati v T slot, ki ga imajo ostali modeli. Tudi drugi nosilci za smuči, kolesa, čolne iz njihovega programa so tako narejeni.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik

Če so del tovornega programa potem res, drugače pa bi morali pasati v T slot, ki ga imajo ostali modeli. Tudi drugi nosilci za smuči, kolesa, čolne iz njihovega programa so tako narejeni.

Lp Tristan01

Ne gredo v T-slot, ker jih povezneš na prečko in daš vijak na spodnji strani skozi... Ostale zadeve, ki jih uporabljam (nosilci za kolo, smuči) bi šli tudi v t-slot. 

Me pa žvižganje ne moti, ker ne vozim več kot 100, ko jih imam na strehi, za tako hitrost so pa kvadratne tudi ok.

Prikaži več možnosti