Skoči na vsebino

BMW G20 New 3-series saloon 2019

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1020 odgovorov v temi
Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 324

Pa kdo za boga bo placal 60-70k € za trojko 2.0d. Kupuje se malo rabljene jahreswagne za 2/3 cene na ceniku pa mu popolnoma nic ne manjka. Saj se ne gre za to kolikor ima kdor pod oalcem, ampak realno presojo cloveka, kje so meje za neko stvar. Bi pa placal pol mio za porscha gt2 rs. Kdor razume moj point.

Urejal Začetnik, 26.09.2019, 07:41.

Prikaži več možnosti
    • višnja in Pen66 uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 411
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Dal bo tisti ki ima denar in si zeli tak avto. No, upam da jih bo vsaj manj na cestah, mislim da je to BMW-jeva politika. Prodaj 10-15% manj kot prej ampak prodaj 10-15% drazje. Ampak ce se spomnim tudi F30 ni bila nekaj poceni ob predstavitvi?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 578
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

M340 z dobro opremo je po moje kr ok cena 70 jurjev za novega.
Prikaži več možnosti

symch
symch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 143
  • Avtomobil: E46 330i

To so realne cene...

Pripete slike za predogled

• prenos.png
Prikaži več možnosti
    • Pen66 je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 327
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

To je ena grupa kupcev, so pa tudi tisti ki imajo denar, želijo tak avto, pa nočejo dat tok, dokler cena za njih ne dosežen njihov prag oz. nivo za tako vozilo.Hvala bogu smo si različni in tako je tudi prav.  Npr. moj f31 je bila cena tudi slabih 60, pa ne vem če je "vredna" (zame osebno ne).  Se pa spomnim časov e46 in leto 2001, ko je recimo 330ci z kar neki opreme + M paket,.... bila takrat med 10-11 mio SIT, danes oz. ko pride ven coupe , pa boš videl za kok ga bo možno dobit. 

In prav je tako, kdor želi naj plača, kdor ne želi-noče pa naj ne. Ali z drugo besedo prodaj manj a po višji ceni. 

Urejal Taucher, 26.09.2019, 12:58.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 160
  • Avtomobil: B8

Hvala bogu, svi goli pa ko sta voli al kako ze :-D

Ampak recimo, 231KM V6 je 0.3 sek hitrejsi, ima 20Nm navora vec in 15kmh visjo hitrost. Tako, da kar se mene tice neka blazna prednost tega V6 pred R4 ne vidim.

Se hecas? Bolj uglajen, mirnejsi tek, lepsi zvok, no replacement for displacement, ce ti je nuja ga pa odpres na 280KM, kar do skrajnosti nafriziranega R4 ne mores.

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

To so realne cene...

Se strinjam, sam zal pri nas tega ne bo, no vsaj se 2 ali 3 leta za rabljenega.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 031
  • Avtomobil: /

Se hecas? Bolj uglajen, mirnejsi tek, lepsi zvok, no replacement for displacement, ce ti je nuja ga pa odpres na 280KM, kar do skrajnosti nafriziranega R4 ne mores.

V teoriji to drži, v praksi so razlike ful zanemarljive. Dejansko so motorji danes tako izolirani, da razlike v nekem mirnejšu teku in uglajenosti ni. Ni to 20 let stara kibla, ki se cela strese ko ga prižgeš. Pa zvok motorja pri Volvotu je lepši od marsikaterega 3.0 motorja, tudi od Touaregovga. Dejansko ima nek višji ton oz frekvenco in posledično zelo neznačilen zvok za dizla, bistveno bolj športno deluje in bolj v smeri bencinarja.

Nemoreš ga pa čipat, to je pa res. Pa ne me narobe razumet, seveda bo 6 cilindrov boljših, ampak je Volvov agretat res fin kolikor je to lahko. Recimo Mercedesov 4-valjnik je pa katastrofa. Glasen, ko ga zaženeš se cel strese, pa zvok slabši od tistega v John Deerju. Primerjava motorja v Volvotu in MBju je kot bi primerjal bencinarja z dizlom, res ogromna razlika. To vem, ker sem oba istočasno vozil.

Urejal neicheq, 26.09.2019, 14:57.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 426
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Katerega volvota pa si vozil to? Zadnjič sem se peljal v 2012 S80 D4, pa nisem opazil tega, kar opisuješ, pač dizel ko dizel, sicer uglajen, kot se za novejši avto spodobi, ampak še vedno R4 dizel.

Glede MB se pa strinjam, ja :napaka Vozil leto ali 2 nazaj E220CDI, praktično nov avto... Res obupno obnašanje motorja.

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 160
  • Avtomobil: B8

Zanimivo, ne morem sodit ker Volvo-ta nisem vozil. Ze zadnji D5 (5 valjni) me ni ravno navdusil, pa ga najveckrat opevajo kot zlati motor Volvotovih dieslov. N47 v E91 me je kar se prostega teka, uglajenosti oz. raje receno robatosti, popolnoma razocaral. Pa sem imel najbolj izpiljeno, 184KM razlicico.

Prikaži več možnosti

Začetnik
Začetnik

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 324

Pri 4 valjnem dizlu pac ni v ospredju uglajenost motorja, kaj bi se radi. Proznost in varcnost so prednosti, tukaj se pa vse konca. Spodoben dizelski agregat cca. 150kw z 8 stopenjsko avtomatiko je top combo za slo razmere. Vse kaj je vec je potrata denarja, govorimo za res izkoristit avto na dolge relacije in ne od kafane do kafane ali pa dnevno 3 ure na cesti za 50km. Jaz ne vidim racionalnega smisla v sest valjnem agregatu. Ima kdo izkusnje z b48 motorjem, 185 kw verzija?
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: E90, B8

Pa kdo za boga bo placal 60-70k € za trojko 2.0d. Kupuje se malo rabljene jahreswagne za 2/3 cene na ceniku pa mu popolnoma nic ne manjka. Saj se ne gre za to kolikor ima kdor pod oalcem, ampak realno presojo cloveka, kje so meje za neko stvar. Bi pa placal pol mio za porscha gt2 rs. Kdor razume moj point.

Zato pa BMW Slovenija proda letno vsega še cca 1400 novih avtomobilov. Če me spomin ne vara jih je Tehnounion avto prek 1700 in to v precej revnih časih, očitno to zadnje vodstvo nima posluha za slovenski trg. Ne bodo dolg po mojem.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 572
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Pa zvok motorja pri Volvotu je lepši od marsikaterega 3.0 motorja, tudi od Touaregovga. Dejansko ima nek višji ton oz frekvenco in posledično zelo neznačilen zvok za dizla, bistveno bolj športno deluje in bolj v smeri bencinarja.

Zdaj ne vem če se hočeš osmešit, al si res totalno zatrapan v svoj 2.0 hladilnik? Saj je prav da si zadovoljen. :) Veš kaj je lep zvok pri Xc90? Glasba iz zvočnikov B&W, tisto je res vrhunska izkušnja in glede na to kakšne zvoke proizvaja motor je zadeva must have..
https://youtu.be/t6ieEFEpZXE
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 031
  • Avtomobil: /

Men je tole lep zvok, ni znacilen dizelski pa rec kar hoces. Odpri si sedaj 3.0 od Touarega in bos videl, da ni boljsi. Od zunaj pa ni lep zvok, ampak to itak noter ne cujes.. se vedno je pa stopnicko ali dve boljsi od Mercedesovega, ki je cisti traktor.
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 205
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Zato pa BMW Slovenija proda letno vsega še cca 1400 novih avtomobilov. Če me spomin ne vara jih je Tehnounion avto prek 1700 in to v precej revnih časih, očitno to zadnje vodstvo nima posluha za slovenski trg. Ne bodo dolg po mojem.

BMW je takrat bil pojem sportnosti in luksuza, delal so veliko bolj kvalitetne avtomobile od vecine konkurence. Danes je pa BMW ....

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 327
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

so že popusti na rabljene bencinarje in dizle

https://www.avto.net...asp?id=14469667

https://www.avto.net...asp?id=14223095

Urejal Taucher, 09.12.2019, 15:34.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik

Se vedno predrago za 2.0 kosilnico. Meni je ta g20 top avto, sem ga tudi imel na testu, 320d xdrive, lepo nalozen, M paket. Ampak masina je pa ena sama zalost. Avto pa 55 jurjev, ne nov seveda, testni. Mora bit pac 330d ali pa M340, sam tisto so pa se bolj nerealne cene.
Ne vem, ampak ko sem se potem nazaj v svojo dinozaver 530 presedu, sem mislu da v avionu sedim..
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 139
  • Avtomobil: new age e39

Men je tole lep zvok, ni znacilen dizelski pa rec kar hoces. Odpri si sedaj 3.0 od Touarega in bos videl, da ni boljsi. Od zunaj pa ni lep zvok, ampak to itak noter ne cujes.. se vedno je pa stopnicko ali dve boljsi od Mercedesovega, ki je cisti traktor.

Zvok je ogaben. Tako kot pri vseh 2.0d mlinckih. So samo slabi in slabsi. Od 5zyl dalje se pa lahko pogovarjamo...
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 89
  • Avtomobil: bmw

Zgleda  ,da se se je začelo :https://www.bmwblog....46-b48-engines/"

Prikaži več možnosti

halozan
halozan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 325
  • Avtomobil: F30 LCI

Zgleda  ,da se se je začelo :https://www.bmwblog....46-b48-engines/"

In potrebno je zamenjat komplet motor...... starega ven, novega not...

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.