Skoči na vsebino

X3 F25 3.0 M paket

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
Kvatro
Kvatro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: Golf VI

Raje kupi prvo serijo pa nabitega z opremo ,ker ko pogledaš te goliče postaneš žalosten.

recimo, da oprema ni faktor (mi je raven opreme že v tehle dveh vrh kape)?

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 491
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ravno razmišljam o družinskem avtu, žena je forsirala tiguana, pa sva govorila s kolegom ki jih šraufa, mora za vzdrževanje baje, potem pa naleti na tole glasbo za moja ušesa:

Par postov prej je bila omenjena X3 za 19, rečeno kako predrago.. pa me zanima za teledva, https://www.avto.net... 1.LASTNIK K...

https://www.avto.net...I-2xPDC-BiXE...

Kako se vam kaj zdita? Meni se zdi zelo v redu cena, v kolikor ne gre za a) tip pogoltnih slo posrednikov z kreativnostjo pri kilometrih ali b) zakaj je po kozmetičnem udarcu v odbijač avto na prikolici (čudno le meni?). Prvi, tisti za 18k; na sliki mi zgleda volan z malo več obrabe kot le 90kkm..

Če že vztrajaš pri 2.0, potem vzemi drugega, tega ki je malo udarjen. Po slikah mi izgleda pošten avto.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

ikstri
ikstri
  • Uporabnik
  • Sporočil: 12

Tega drugega sem šel gledat. Brez lastnika, ker sem po sliki vedel kje je parkiran. Če hočeš ti lahko pošljem kakšno sliko, kjer se bolje vidi škoda. Po moje ni veliko. Je pa res čudno, da je na prikoli. No zdaj več ni. Čaka na lepše dni :)

Urejal ikstri, 14.06.2018, 17:45.

Prikaži več možnosti

Kvatro
Kvatro

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: Golf VI

Hah lepa hvala če se ti da kšno postat :-D ma res me že iz firbca zanima, zakaj bi kdo imel vozen nenov avto na prikolci?
Sm pa še v predkupni fazi, se mora še ena druga stvar prodat najprej, je pa fajn naštudirat teren prej. Se mi zdi kar deal za family car, tak avto za od 15-17k€.

Prikaži več možnosti