Skoči na vsebino

Bmw e39 pfl problem z smerniki/dolge luci

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
23 odgovorov v temi
Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 110
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Slaba masa na luči verjetno ali kaj podobnega..

Prikaži več možnosti

Cabl0
Cabl0

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: E39 520i

Pozdrav. Ja problem je bil v tem da je voda zalila luč. In videl sem to komaj takrat je bil tisti deževen teden. Zgleda je zamakalo Glih tolk da je zalivalo konektor. Pin za maso je odzrt totalno in zaradi tega luč ne dela. Zato vprašam kar tukaj če ima kdo zadnjo desno luč original za prodat gre pa za fl luč prozorni smerniki :). Hvala za odg.

Lp
P
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 620
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Pozdrav
Jaz bi si pa kr sposodil to temo.
Pred kratkim sem začel občutiti probleme z lučmi. Vse bolj kot ne dela. Dela pa ne desni zadnji smernik. Plus tega zadnja desna luč bolj kot ne brli kot gori. Zgleda kot elektronska svečka. Iskal sem podobne primere pa jih bolj kot ne ne najdem. Zato sprašujem še vaš, ki veste dost več kot jaz, če bi za to lahko bila kriva lcm kiblica. In če bi se postavila diagnoza za to jo verjetno Tut ma kdo za prodat :) aja gre pa za 2002 fl e39. Modul pa je v3

Jaz sem enkrat dal v sprednje parkirne neke kitajske led žarnice in takrat so smerniki svetili brez kontakta ,utripale so pa luči za tablico skratka če imaš v avtu kake diode ki sploh niso original je vse možno.Potem sem vse skup vrgel v smeti in dal nazaj original
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 874
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Preveri zadnjo desno luč za oksidacijo. Da LED bolj brli kot gori mora pa že hudo bit.
Prikaži več možnosti