Skoči na vsebino

Stavka učiteljev

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
175 odgovorov v temi
uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 721
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

Prijatu v šolah je vse štancano ko za tekočim trakom verjemi.Doma si zmozgan ker se daš max za svojega otroka.V šolah je pa samo piči miško da gre snov čez boli njega če kdo šteka ali ne.Še bolje če ne,ker bojo pele pop. inštrukcije za mastne denarce.Tako je to.

Pismu a si upajo postavit kamere po klasih da narod vidi kako je to avtomatizirano.

Dopuščam to možnost, vendar pri dveh osnovnošolcih, od katerih dobim info mi kaže čisto drugo sliko, z rahlimi odstopanji.

Učitelj ve do penzjona kaj ga čaka v službi :laugh .Nabijanje enega in istega samo face so druge.Pa imena pobrkajo to pa ja.

Ha učitelji imajo težave z obvladovanjem učencev in kontrolo njihovega obnašanja.

Tega učitelja bi jst poslau na otroški oddelek urgence dajat infuzije trmastim otrokom,kjer ga morajo v treh držat da zadeva uspe.

Stari eni se majo za bogove.

JA samo v bolnici se spravjo trije odrasli na enga. V šoli majo pa malo zvezane roke  učitelj. Rad bi videl prispevk na TV trije učitelji skočili na osnovnošolca da so obvladali njegov bes. PA odvetniška družba, bomo vse potrebne sankcije da bodo učitelji in šola kaznovani, saj nimajo nobene pravice in pravilnik in bla bla bla ..

Na koncu smo vsi krvavi pod kožo, in če se komu zdi da je za svoje delo premaloplačan naj se zbuni, učitelji in vzgojitelice so prišli očitno do te točke da je njihovo delo premalo vrednoteno. Pa še da imajo poslanci plače da te kap napram drugim in so nesposobni vodit državo je pa ok. 

Filipo je omenjal davek na katerega smo že vsi pozabili. Tukaj točka vladi ker ji ga ne bo treba nižat. Pa točka gre vladi ker jim je uspelo skregat ljudi med sabo. Minus državljanom ker se ne znajo združit in zahtevat kar jim gre.

Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 807
  • Avtomobil: Fiat

kdaj bo pa stavka da se DDV vrne na pred-krizno raven?

Ko bo kdo organiziral. Glede na to, da bo z nižjim DDV imel sosed več, se verjetno ne bo kmalu zgodilo.

Plačo je treba dvignit tistim v JS ki so na minimalcu.

Se strinjam. Ampak kaj ima to s štrajkom učiteljev?

Razen če so matematika,zgodovina,slovenski jezik,angleščina kaj spremenjeni odkar sem jst hodu v šolo.

Vidiš, ko že v osnovi govoriš nekaj na pamet.

Snov se seveda stalno spreminja. Vsak dan odkrivamo nove stvari. Poleg tega pa se spreminjajo tudi načini dela.

Če res misliš, da je učitelj nekdo, ki par ur na dan bere iz knjige in gre domov, živiš v veliki zmoti.

wLJVSAz.jpg

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 861
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Zok: mi je žal da ti je škoda komentarja.... me prav zanima kje narobe razmišljam.

Glede moje: nisem napisal da ji je hudo sedaj v vrtcu, želel sem pojasniti kako lepo ji je bilo v šoli in da se KURČEVI UČITELJI NIMAJO KEJ PIZDIT!!!!!

Tvoja ni niti vodila pedagoskega procesa. Je samo pazila na otroke ko so se igrali in cakali, da jih starsi pridejo iskat. Naj bo vesela, da je dobila toliko kolikor je dobila - in to za delo, za katerega ni potrebno prav nobene priprave, samo tam moras biti.

Povprecno delo ucitelja pa zal ni tako. Jaz imam opravka z dijaki, v povprecju so naravnost super fantje, v vsakem razredu pa se najde kaksen prepotenten pubertetnik, otrok - produkt svojih prepotentnih in primitivnih starsev ki so mnenja, da se kurcevi ucitelji nimamo kaj pizdit.

Jst vedno primerjam kaj je težje in nevarnejše delo.

Pismu sej tisto snov štancajo eno in isto vsako leto.Razen če so matematika,zgodovina,slovenski jezik,angleščina kaj spremenjeni odkar sem jst hodu v šolo.Učitelj iz odprte knjige zapiskov razlaga snov.Če se mu zašteka pogleda v knjigo in nadaljuje.

Policaj,gasilec,reševalna tega nima in mora bit vse ok v trenutku kar čene ga on najeba.

Gasilec,policaj,reševalna... nima pojma kaj ga čaka čez eno minuto.

Torej si bil do zdaj tako ucitelj, kot policaj, gasilec, resevalec? Pa tvoja delovna knjizica je bolj postemplana kot planinska knjizica!

Ves pouk pod video nadzor, problematični prof. in učenci letijo iz šole.

Iz tvojih ust v bozja usesa!

Filipo je omenjal davek na katerega smo že vsi pozabili. Tukaj točka vladi ker ji ga ne bo treba nižat. Pa točka gre vladi ker jim je uspelo skregat ljudi med sabo. Minus državljanom ker se ne znajo združit in zahtevat kar jim gre.

Tocno.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 073
  • Avtomobil: vse po malem

Ko bo kdo organiziral. Glede na to, da bo z nižjim DDV imel sosed več, se verjetno ne bo kmalu zgodilo.

Se strinjam. Ampak kaj ima to s štrajkom učiteljev?

Vidiš, ko že v osnovi govoriš nekaj na pamet.

Snov se seveda stalno spreminja. Vsak dan odkrivamo nove stvari. Poleg tega pa se spreminjajo tudi načini dela.

Če res misliš, da je učitelj nekdo, ki par ur na dan bere iz knjige in gre domov, živiš v veliki zmoti.

Financirani so iz iste blagajne.

Ma bejži.

Kaj je novega pri matematiki,slo,ang,fiziki,zgo...

Zapomni si osnovno in srednjo šolo izkušeni učitelji predavajo ko po tekočem traku. Tu ni debate.Nej postavijo kamere v šole in bo vse jasno.

Prikaži več možnosti

mico123456789
mico123456789

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 078
  • Avtomobil: VW Passat Highline

Fantje, poslušajte tiste, ki so zaposleni v šolstvu, ali pa delajo tam njihove žene. Res je neumno komentirati delo drugih, če ga nisi nikoli opravljal! Tudi jaz kdaj PRI SEBI POMISLIM, ko pride k meni vodovodar in mi po eni uri izstavi račun za delo 100 eur, wau, jaz bi tudi bil vodovodar - kako dobičkonosen job. Pride električar, dela 7 uri, računa za delo 280 eur.. - vrhunski job, tudi jaz bi to bil, pa za oba potrebuješ le srednjo šolo. Tišler mi je samo eno klopco naredil iz smreke, ki vemo da je zastonj - dela par ur, računa 150 eur, itd.

Vsak poklic, ki ga samo gledaš od daleč in ga sam nisi nikoli opravljal ali ga vsaj poskusil, ne komentiraj negativno! Poskusi in potem bodi glasen. Učitelji si zaslužijo vsaj 2.000 eur neto plače. 

Urejal mico123456789, 14.03.2018, 15:48.

<p>E46 318d / E91 320d / E46 330cd / E38 728i / VW Golf 7 / E63 650i / MB 220cdi / VW Passat
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 192
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

post_online.png

...ni mi čisto jasno, kaj si želel povedati...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 832
  • Avtomobil: F30 335i

:)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

330i
330i

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 372
  • Avtomobil: 530xd G30, 420dA/F33

Učitelji ne spadajo pod javno upravo, so pa zaposleni v javnem sektorju.

Imaš kak primer, ali je tole neko posploševanje? Naša šola sploh nima več pravega hišnika, imajo "hišnike" zaposlene preko javnih del.

Imam konkreten primer. Očitno se nekateri že obnašajo racionalno, pri nas še vedno ne...

What's the difference between men and boys?
The price of their toys!
Prikaži več možnosti

Sport Driver
Sport Driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 298
  • Avtomobil: Das (kleine) Auto

Sicer sem otroka pustu doma.Napaka vsi bi jih mogli nagrmadit tja in zahtevat samo pomočnicam prosto.

Torej vzgojiteljica sama z 20-24 otroki, vsakdanjik potem, itak jih toliko manjka in more potem pomočnica k skupini kjer so mlajši otroci( vsi v plenicah itd.).

Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 996
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Vcasih so temu rekli...isto sranje samo drugo pakovanje. Ta javna dela so pesek v oči. Navidezno se zmanjsuje brezposelnost v bistvu pa je strosek drzave.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 820
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Kaj vse kle preberes :laugh :laugh 2000 NETO... lepo ja.
V gospodarstvu moras res ze pokazati kaj pametnega, si upati narediti kaj na svojo roko in za tem stati. Biti sposoben voditi ekipo, odgovarjati za stvari, ki stanejo par 100 k€ do nekaj milionov €, kjer je vsaka napaka lahko boleca... imeti znanje programerja, strojnika, elektroinzenirja, tehnologa, ki je hudo prakticen in iznajdljiv, obvladati vse zivo delo na racunalniku, komunicirati s kupci in raznimi dobavitelji sirom sveta, obvladati skoraj da ne tekoce ANG in NEM pa nic hudega, ce bi se FRA in SPA pa jih bolj malo poznam z omenjenim zneskom :ok
Pa tudi clovek tocno ve, kaj bo delal 14 dni oziroma skoraj 1 mesec naprej, dolocene stvari tudi pol leta, vmes pa se uleti 100 stvari....

Drugace pa ja, ce je taka blaginja, dajmo DDV na 20% ali manj ter malo znizati obdavcitev plac, torej zvecati NETO glede na BRUTO, da bomo imeli vsi kaj od tega.
Kurći se pa itak skoz sam JS, kjer eni ze sam od povracila striskov prevoza vlecejo minimalca zraven... al pa, ce zna kaj skopirat je ze visoko usposobljen kader, saj dela z high-tech napravo, dajmo mu dodatek...

:ok2

Urejal Davidf1, 14.03.2018, 17:52.

Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 483
  • Avtomobil: ženin BMW :)

Fantje, poslušajte tiste, ki so zaposleni v šolstvu, ali pa delajo tam njihove žene. Res je neumno komentirati delo drugih, če ga nisi nikoli opravljal! Tudi jaz kdaj PRI SEBI POMISLIM, ko pride k meni vodovodar in mi po eni uri izstavi račun za delo 100 eur, wau, jaz bi tudi bil vodovodar - kako dobičkonosen job. Pride električar, dela 7 uri, računa za delo 280 eur.. - vrhunski job, tudi jaz bi to bil, pa za oba potrebuješ le srednjo šolo. Tišler mi je samo eno klopco naredil iz smreke, ki vemo da je zastonj - dela par ur, računa 150 eur, itd.

Vsak poklic, ki ga samo gledaš od daleč in ga sam nisi nikoli opravljal ali ga vsaj poskusil, ne komentiraj negativno! Poskusi in potem bodi glasen. Učitelji si zaslužijo vsaj 2.000 eur neto plače. 

BRAVO! Odlično napisano! Pozabil si napiasti še strošek 7 minutnega striženja pri frizerju in 4 minutne diagnostike na daljavo pri mehaniku....BMW mehaniku :) .

....Seveda vse brez računa!

Urejal T&K, 14.03.2018, 19:08.

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Kok pa je strosek frizerja?
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Kok pa je strosek frizerja?

Po moji subjektivni oceni preveč! 9€ za 10 minut dela.....torej preko 50 € na uro....Ko človek tako pomisli, bodo morali visoko izobraženi učitelji še dooolgooo stavkati, da bodo dosegli tako urno postavko :) . Ane....

Urejal T&K, 14.03.2018, 19:29.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Mah ja, da jih 6 na uro postrizes delas ko budala. Vecinoma te caka ze naslednja stranka... vcasih frizerji nimajo casa niti na WC, ker si potem neprestano v zamudi :ok
Da o neurejeni prehrani, izmenskem delu, delavnih sobotah ne govorim. Kok je placa... minimalc :ok

Pa ne bluzit o 50 EUR na uro, da ne bo se kdo verjel. :ok
Prikaži več možnosti
    • peropapero in Andrej-h uporabnikom je všeč to sporočilo

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Mah ja, da jih 6 na uro postrizes delas ko budala. Vecinoma te caka ze naslednja stranka... vcasih frizerji nimajo casa niti na WC, ker si potem neprestano v zamudi :ok
Da o neurejeni prehrani, izmenskem delu, delavnih sobotah ne govorim. Kok je placa... minimalc :ok

Pa ne bluzit o 50 EUR na uro, da ne bo se kdo verjel. :ok

Ja sej, moja žena kot prof. tudi dela kot budala...zanimivo, vsi delamo kot budale, plačila pa drug drugemu ne privoščimo....khm?

:)

Urejal T&K, 14.03.2018, 19:38.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in OffsummeR uporabnikom je všeč to sporočilo

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Jaz nisem nevoscljiv nobenemu, ki dela :ok Niti nisem frizer :-D
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Jaz nisem nevoscljiv nobenemu, ki dela :ok Niti nisem frizer :-D

Me veseli. :ok

Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 603
  • Avtomobil: Becikl

Pa ne razumete, da tle ni foušije, zaradi mene majo lahko ucitelji 5keur place.

AMPAK DENARJA NI!!!!!!!! Zdaj so se zmenli za 266 miljonov čeprav ne bomo imeli toliko presežka, pa so najbrž še kaki drugi problemi za porihtat pred placami ucitelji(lacni otroci, oskrba starejsih, zastarela infrastruktura...)

Zakaj obracate debato v smer fousije? Problem je v tem da zahtevajo denar, katerega nimamo in se bomo nogli zapufat.

In kot receno ce krize ni vec, po trditvah javnega sektorja, naj gre ddv nazaj na 20%. Sam potem pa spet zmanjka denarja za JS.

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • Vugy je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik

Ker si ravno izpostavil frizerja, sem navedel, da njihov poklic sploh ni enostaven, placa pa najnizja mozna.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.