Skoči na vsebino

P: 2006 Audi A4 1.8T cabrio

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
106 odgovorov v temi
Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 528
  • Avtomobil: e85 3.0i

Znamka: Audi

Model: A4 b7 1.8T, cabrio

Letnik prve registracije: 2006

Dejanski letnik vozila: 2006

Barva: Apalaka beige metalic

Tip menjalnika: ročni 5 prestav

Moč motorja: original 163 ps (220ps, 320 Nm)

Kilometri: 110.000 km

Realnost kilometrov: glede na ohranjenost bi rekel DA

Oprema Vozila: avtomatska klimatska naprava, navigacija, vzratna kamera, PDC spredaj zadaj, beige usnjena notranjost, 2 din Alpine radio, komplet profesionalno ozvočenje, original 18 col Audi platišča na 235/40/18 gumah.  

Dodatno minimalno spuščen H&R -30mm, celoten izpuh fi 70 (Logarsson), večji intercooler, šobe od TT, mapa RSR 220ps, 320 Nm

Tehnične napake vozila: /

Vizualne napake vozila: /

Bivša omembe vredna popravila: ob nakupu pri 80.000km preventivno menjan pogonski jermen, pri 100.000km sklopka (original Sachs)

Moj opis vozila: Avto je skrbno negovan ter redno garažiran. Platnena streha je impregnirana 2x letno in ni nikjer poškodovana. Kot je razvidno iz opisa, se je v avto vlagalo le kvalitetne materiale in se ni nikjer iskalo bljižnjic. Stari in zanesljivi 1.8T odlično opravlja svoje delo in v kombinaciji s fi70 izpuhom ter vožnjo brez strehe, lepo prede.

To je avto za nekoga, ki išče zabavnega 4 sedežnega cabrioleta. Na zadnjih sedežih se lahko udobno vozijo otroci oz 2 osebi do 175 cm (lahko služi kot drugi avto pri hiši). Glede na moč, ki jo proizvede 1.8T ima lastnik ugodno zavarovanje oz registracijo. 

Slike: prilepljene spodaj

Kontakt: 030 996 294 

V primeru smešnih ponudb avto seveda ostane doma.

Cena: 9.250 EUR

Pripete slike za predogled

• Poliranje.jpg
  • Poliranje1.jpg
  • 4WP_20160623_007 (1).jpg
  • 7V__D963.jpg
  • 3V__6CE3.jpg
  • Trip 26022017.jpg
  • Socerb 26032017(1).jpg
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in Nos uporabnikom je všeč to sporočilo

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

up

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 083
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Lep avto, je kaj zanimanja?

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 836
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Lep avto, je kaj zanimanja?

Super avto za vozit itd, za prodat pa jeba.. https://www.bmwslo.c...-možna-menjava/

Drugače, zelo kvaliteten cabrio!

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Pred pol ure sem ga dal na avtonet...dilerji mi pošiljajo SMSje, pa mi neke vice pišejo...Sej za ceno se da še nekaj pogovarjat

ena sveža

audi 1.jpg

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 362

Men je ta model ful vsec. Zakaj je bil pa kompletno razstavljen?
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Za ozvočenje. Mlado pa ludo :-)

Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 555
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Super zadeva, že nekaj časa spremljam podobne zadeve. Tudi 1.8T motor je plus, verjetno pa optimiziran na 220KM kr dobro potegne? Žal nikoli ni dobil podobnega statusa, kot recimo Z4, čeprav je za moje pojme po kvaliteti in podobnih stvareh zelo konkurenčen. Nima pa zadnjega pogona, to je pa tudi res....in kakšnega 6cilindraša, razen 3.2 Tsi, ki pa daleč zaostaja za BMW-jem. Cabrio mora imeti tudi zunanjo "štimo", ker to je skoraj pol avta.....S predelanim izpuhom se nekaj malega tudi to polovi

Urejal Borut30, 18.04.2018, 13:41.

Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 536
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Z4 je pravi roadster, medtem ko A4 pač kabrio izvedba klasične A4...dva različna svetova

Če bi se vsak zase brigal,bi imel vsak posameznik za celo življenje dela:)
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Fantje prebermo si se 1x skupaj naslov te teme. Men je tud Z8 al pa m3 cabrio všeč, da ne bo pomote... pa ne bom o tem modelu potem filozofiral v tej temi :-)
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Drgac pa ja, avto potegne. 220 turbo konjev je zabavno vozit...to je sicer relativno od posameznega voznika.
Z optimizacijo se največ pozna navor, ki je na voljo tam od cca 2000rpm in čez celotno območje vrtljajev.
Sicer pa avto ima preventivno večji intecooler, izpuh 70fi, večje sobe, das se dobrega jurja za Plug&play turbino hybrida K04 oz kakšno TTE280 Rsr ti naredi mapo in maš 300+hp. Motor to zdrži že večkrat na 1.8t preverjeno pa se pelješ ob boku s 335 z minimalnimi stroški registracije, vzdrževanja itd..
Evo kost za glodanje, hehe.

Urejal Team Cabrio Slovenija, 18.04.2018, 14:36.

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 083
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Uh, sedaj bo pa konflikt, kako si drzneš napisati, da gre ob boku s 335???? :ok2

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 230
  • Avtomobil: Caravelle

Pred pol ure sem ga dal na avtonet...dilerji mi pošiljajo SMSje, pa mi neke vice pišejo...Sej za ceno se da še nekaj pogovarjat

DAnes in jutri bodo dezevale ponudbe nicvrednezev.  :fight Slabs, kot komarji.Ne mores se jih losat. 

Kako je avspuh tule skupaj spojen? Nataknjen, zasvasan, ....? Lonci so tudi Logarson ali, ...? 

Pripete slike za predogled

• post-20537-0-59813300-1521203662.jpg
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Lonci so Fox, to se je dalo homologirat, da je potem ok za tehničnega in za plave, ker je kr gasen. Ostalo mi je naredil custom Logarsson, je svasal, ga morm kr pohvalit. Glede izpuha imam se spodnjo sliko. Da plini stimajo je gor se 200cel sportni Magnaflow cat

dpipie.jpg

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 866
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39 525dTA, R19c, E36c

Zelo lep... bom rekel sosedu, ki je zadnjič gledak TT, ima pa A3 1.6 TDI nekje v te vrednosti, ki ga želi nekako zamenjati ključ za ključ, ker so nabavili novo mazdo 3 za družinski avto.

Gredo komplet na bencin, ne rabijo dizla.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Team Cabrio Slovenija je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 555
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Fantje prebermo si se 1x skupaj naslov te teme. Men je tud Z8 al pa m3 cabrio všeč, da ne bo pomote... pa ne bom o tem modelu potem filozofiral v tej temi :-)

Nč bat, sej se samo pogovarjamo(smo pač na forumu). V mojem postu ni bilo mišljeno nobene kritike ali filozofiranja na tvoj A4. Meni izjemno všečen voz, ki tudi mene mami.

Prikaži več možnosti
    • Team Cabrio Slovenija je všeč

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 052
  • Avtomobil: Mesanec

Oprosti, ampak audiji te generacije nikakor niso zabani za vozit pa lahk majo kolkr hočeš konjev, so pač pretežki spredaj. To je bolj za cruzat avto...tak kot večina kabričev konec koncev

Sicer me pa zanima kako vidiš na ta ekran ( npr vzvratno kamero), gledaš s koleni ali? To bolj leti na tako opevano ergonomijo pri VAG-u, ki ma neki tok blesavih rešitev da kr glava boli, ampak nihče jih nikoli ne omeni ker je to pač VAG.

Uspešno prodajo želim.

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Ja oči imam na kolenih oz nogo si dam za vrat pa gledam z dalnogledom :-)
Prikaži več možnosti
    • Cdriver je všeč

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 836
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Oprosti, ampak audiji te generacije nikakor niso zabani za vozit pa lahk majo kolkr hočeš konjev, so pač pretežki spredaj. To je bolj za cruzat avto...tak kot večina kabričev konec koncev

Sicer me pa zanima kako vidiš na ta ekran ( npr vzvratno kamero), gledaš s koleni ali? To bolj leti na tako opevano ergonomijo pri VAG-u, ki ma neki tok blesavih rešitev da kr glava boli, ampak nihče jih nikoli ne omeni ker je to pač VAG.

Uspešno prodajo želim.

Koliko in kako dolgo si pa imel b6/b7? Ja v testih so jamrali da ima težek nos s4 4.2, 3.0, 3.2, 2.4 in 2.5tdi. 1.8t motor je "lahek" in se a4 s takim motorjem na sterodih čisto solidno pelje, ergonomija pa je pač jebiga iz časa e46. Ne govorim pa kar nekaj na pamet, imel sem 1.8t b7 cabrio, pred njim pa e46 323ci. Priznam da se e46 lepše pelje skozi ovinke, za neke kozlarije kjer bi prišel RWD do izraza, pa je moja 323ka itak bila prešvoh. Hočem pa povedat da v sami legi na cesti tudi ni takšne razlike kot jo hočeš ti prikazat, sploh pa ni razlika taka da bi upal prbit, da pri dekovcu gre gobec naravnost.
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 052
  • Avtomobil: Mesanec

Mal se umir ker nisem nobenga BMW-ja omenju tuki, niti nisem rekel da gre kr naravnost ko zaviješ, ampak pač ni to pojem avta, ki ga je uzitek preganjat po ovinkih ( kar že po defaultu ni glih paradna disciplina kabričev, niti njihov namen); zato moč motorja sploh ni najpomembnejša tukaj. Če se pa vozi vsaj približno tako kot večina VAG-aiz tega obdobja mi je pa precej dobro znano kako se vozi, pa tudi e46 ni nek presežek, vleče jo ven zadnji pogon.

Kar se ergonomije tiče pa ja vem, da je relativno star avto, ampak ekrane pri kolenih furajo še dandanes pri VAG-u ( razen pri audiju ), in taka postavitev je brezvezn, neuporabna pa še nevarna.

Dost od mene v tej temi.

Prikaži več možnosti