Skoči na vsebino

Bmw 335i e92

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 857
  • Avtomobil: LPP Urbana

Kako se ne kvari, če je lastnik sam povedal, da menjalnik ni brezhiben? Sicer se res ne pokvari v smislu da bi ostal na cesti, ni pa avto s takim menjalnikom noben užitek več vozit, no vsaj meni ni. Razen če ga ne dobi nekdo ki ima ponavadi po 3 pire v riti in ga ima za kroge risat, tak pa res tega kar sem napisal verjetno niti ne bo opazil.

Jaz sem 335i z rocnim vozil kot za salo...edino, ce je kje drugje problem...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 72 635
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jaz sem 335i z rocnim vozil kot za salo...edino, ce je kje drugje problem...

Si imel pač menjalnik, s katerim ni nihče nikoli grdo ravnal. Saj niso vsi zjebani, jih je pa na žalost zelo dosti, rekel bi da blizu polovice.

The Best Never Rest

Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 1 383

Me zanima kdo je sedaj kupil tega modrega iz Kopra ker se je prodal in prodajal za vseeno zanimivo ceno.

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 845
  • Avtomobil: bmw 328i f30

335 in avtomatik je bog pomagaj ...

zadnjič sem peljal z4 s 6stopenjskim avtomatikom, obup od obupa, manual mode ki to sploh ni, počasen ... za vozit počasi ja

za hitro vožnjo čez kak prelaz pa dobiš ošpice, mozolje in na vrhu boljše da še tablete za pomirjanje :)

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 72 635
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

335 in avtomatik je bog pomagaj ...

zadnjič sem peljal z4 s 6stopenjskim avtomatikom, obup od obupa, manual mode ki to sploh ni, počasen ... za vozit počasi ja

za hitro vožnjo čez kak prelaz pa dobiš ošpice, mozolje in na vrhu boljše da še tablete za pomirjanje :)

Vsem pogojem noben menjalnik ne zadosti, to je jasno - vsak je primeren za določene pogoje.

The Best Never Rest

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.