Skoči na vsebino

2015 F31 325d M-sport

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
110 odgovorov v temi
Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 652
  • Avtomobil: VW

Tole jaz pacam že dlje časa, cena se zelo niža in niža in ga ne prodajo-že lep čas se oglas obnavlja. Sicer ga nisem šel pogledat, saj bi imel na zunaj rajši belega,+ da ima F1 tipke, ima pa dobro opremo in lepo notranjost. S tem da ne vem ali ima el. oz memory sedeže ali ne. Vse ostalo mi je pri tem primeru sprejemljivo, tako da če me prehitiš z ogledom in opisom toliko boljše. Če pa ga ubodeš pa srečno vožnjo. Je pa verjetno če bi mu gotovino vrgel na mizo bila cena še nižja. Počakaj še kak mesec dva, bo še nižja cena. predvidevam da je uvoz, lastništvo ni navedeno, sicer pa se da to vse preveriti kaj in kako. REs da pravijo da je mlinček, samo se ga lahko na dobrih 250 dvigne to pa tudi ni tako malo. Če pa si navajen in iščeš prostor iz pasata, pa ti bo verjetno serija F11/G bolj pisana na kožo.  :)  

Zdaj sem tam že dvakrat bil na ogledu dveh biturbo Passatov in ko se bom spet prikazal z idejo o BMW-ju, sem prepričan, da me bodo pogledali postrani :laugh . Bom najprej poklical pa malo pofirbcal, mogoče mi bodo zaupali VIN. V vsakem primeru pa bo treba najprej prodati Passata. Glede na to, da sem zdaj navajen na 150 konjski dizel, bo, čeprav 4-valjni, BMW-jev biturbo sigurno balzam za dušo. Verjamem pa, da je 6-valjna varianta boljša. Petice sem malo gledal, ampak tam gresta cena že kar konkretno gor ali pa letnik dol in kilometri gor. Se mi zdi, da bo trojko lažje najti.

Fantje , tudi jaz bi presedlal na BMW , pa Passata  nikakor ne gre prodat. Star je eno leto dsg, z vso opremo R LINE PLUS in pa 190 konjičev, pa ni ravno nekega povpraševanja. Imel sem mnogo bawarcev, tudi f10 , x6 , vse nove, pa lahko rečem, da jim Passat ne seže niti do kolen, je pa res , da je cenovno ugoden.

Zdaj ne vem, zakaj ti ne uspe prodati, samo ponavadi je problem vedno v ceni. Sem prepričan, da je interesntov za dobrega Passata veliko, zatakne pa se pri ceni. Mogoče je nabor kupcev manjši tudi, če imaš slučajno limuzinsko varianto.

E36 318is -> E39 540i -> E38 740iA -> E46 330ci -> E46 320iT -> E46 330iT -> E91 330xi -> AR 159 2.2 JTS(WTF?!?) -> E39 528iAT -> Leon ST 1.4 TSI FR -> Golf 7 Variant 2.0 TDI DSG -> Passat B8 Variant 2.0 TDI

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 734
  • Avtomobil: F31 320d

Prodaja se že precej dolgo tale 325d, mislim da nekje od novembra.

Jaz bi ga vzel če bi imel alcantaro.

To belo usnje je "preobčutljive narave" za nekoga ki večinoma nosi jeans...

Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

Prodaja se že precej dolgo tale 325d, mislim da nekje od novembra.

Jaz bi ga vzel če bi imel alcantaro.

To belo usnje je "preobčutljive narave" za nekoga ki večinoma nosi jeans...

To je dobra informacija, torej pri njih stoji že skoraj pol leta, kar sigurno ni dobro. 

Jaz sem najprej pomislil na otroke, ko sem gledal tole usnje...otroški sedeži, butanje in drgnenje s čevlji, kakšno bruhanje,...na kavbojke niti pomislil nisem :-D .

E36 318is -> E39 540i -> E38 740iA -> E46 330ci -> E46 320iT -> E46 330iT -> E91 330xi -> AR 159 2.2 JTS(WTF?!?) -> E39 528iAT -> Leon ST 1.4 TSI FR -> Golf 7 Variant 2.0 TDI DSG -> Passat B8 Variant 2.0 TDI

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 384
  • Avtomobil: BMW M6 F10

Ja je limuzina, ampak nov je bil 39t jurčkov, za njega pa ne morem dobit 30 jurčkov. Pa je v nulo in 30. tisoč prevoženih.

Prikaži več možnosti

PanameraT
PanameraT

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12

Pri nas v firmi sem lani  februarja vzel 2 passata, 240 konjska R line dsg z nekaj dodatne opreme (velika navigacija, asistenčni sistemi, sončna streha, usnjena notranjost, el. odpiranje prtljažnika). Cena je bila 37000 EUR za nova... 

Par mesecev kasneje sem na željo prodajnika vzel 318d karavan avt. za okoli 34000 EUR.

Res da glede moči ni primerjave, ampak meni se zdi passat boljši za vozit (mogoče zaradi 4x4 pogona), trojkica se mi zdi kot kišta,  ko sem jo testiral kako se to pelje, ni nobenega občutka presežkov glede lege in vožnje... stara 2015 f10 525d je pa popolnoma drugi svet glede vožnje proti passatu, ga pusti veliko zadaj. 

Ali pa sem edini z takšnim občutkom, da je serija 5 šele tista, ki da pri civilnem avtu občutek popolnoma drugačne lege avta napram ostalim - tudi trojkici¨...

.

Prikaži več možnosti
    • Jani je všeč

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 895
  • Avtomobil: vse po malem

Ja je limuzina, ampak nov je bil 39t jurčkov, za njega pa ne morem dobit 30 jurčkov. Pa je v nulo in 30. tisoč prevoženih.

Limuzino passata in a4 ali a6 ne prodaš skoraj nobenemu.Razen pod ceno.

Dej kako sliko,kateri letnik,barva,slo,skratka dej malo pokaži.Mogoče pa je kakšen kupec.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Nazadnje ko sem se vsedel v F31 sem se počutil kot bi me nekdo stlačil v majhno škatlo. Občutek stisnjenosti,majhnosti katastrofalen. 

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 219
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Če ne že septembra ali oktobra bil na netu (f31), odkar jaz intenzivno gledam po novih serijah. Meni usnje je prva izbira, saj ga imam že v sedanjih bavarcih in je glede higiene in čiščenja čisto enostavno (robčki za usnje tedensko na hitro kje potegneš pa je avto vedno čist), je pa res da gretje sedežev in memory naredita svoje in od tega težko odstopam. Ravno zaradi tega je meni bela notranjost malce drugačna in lepša, od vse tiste črnine ki jo je povsod preveč, čeprav bi tud alcantaro spustil čez prste, vsekakor pa ne črno usnje. So pa si okusi različni in prav je tako. Mislim da se tale mlinček dober vrti, avt. 8 gang je tudi dober, lahko pa ga butneš z malce predelave tudi na 250ps ali več. Imam otroka, beige (e46) in rdeče usnje (zajc) do sedaj ni bilo nobenih posebnih težav, če kje flek pač obrišeš, če se kaj polije ravno tako obrišeš in bistvo mi je, da ostaja pena pod sedeži čista, k pri blagu in vsem ostalem gre ponavadi preko in te pol reši res le kemični globinski poseg ali pa še to ne, da ne govorim o smradu (polit mlek) in prahu ki se z leti nabira v sedeže. 

Alternativa tej trojki 325dT je recimo tale petica 525dxT, čeprav je letnik mlajši, brez konkretnih slik, sem ga že preverjal po vin (bmw 5 let servis ali 100kkm) nisem pa še klical. Je pa res petica poglavje zase in se noter pelješ kot pravi gospod (širina naredi svoje), trojka je pri tem malce skopa, sicer pa bi bilo potrebno izmeriti (ali ima kdo cifre kje notranje), da vidimo kok cm pokaže občutek  :)

https://www.avto.net...asp?id=12950553

https://www.auto-dat...teptronic-19994

Pripete datoteke

Urejal Taucher, 29.03.2018, 08:20.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 734
  • Avtomobil: F31 320d

Biege usnje je po mojih informacijah precej bolj hvaležno kot belo usnje.

Drugače tole belo usnje je na otip in pogled čudovidto (individual opal white), sem pa že videl kako zgleda ko se "navleče" kavbojk in ga je zelo težko spucat.

Ja če imaš navado sedeže vzdrževat vsak teden, bo mogoče OK... jaz nimam tega potrpljenja :D

Se pa strinjam da zgleda svetla notranjost zelo "šik" v poplavi črnine.

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik

evo ga lepotca

Pripete slike za predogled

• passat.jpg
  • passat1.jpg
Prikaži več možnosti
    • andy in BMW_V10 uporabnikom je všeč to sporočilo

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Biege usnje je po mojih informacijah precej bolj hvaležno kot belo usnje.

Drugače tole belo usnje je na otip in pogled čudovidto (individual opal white), sem pa že videl kako zgleda ko se "navleče" kavbojk in ga je zelo težko spucat.

Ja če imaš navado sedeže vzdrževat vsak teden, bo mogoče OK... jaz nimam tega potrpljenja :D

Se pa strinjam da zgleda svetla notranjost zelo "šik" v poplavi črnine.

saj ne rabiš ne vem kake hude tedenske vzdržljivosti in potrpljenja za usnje, robček pa samo obrišeš, 5 minut se ne zavzameš za cel sedež ali dva. Pri meni je itak navada tedensko pranje avta (če je čas) in sesanje notranjosti, istočasno tudi obrišem usnje in armaturo. Tako da če si res pacon in mesar, pol za take ni svetlo usnje :)  

@bratusa: lep pasatič, se mi zdi pa da limoti zadnje čase niso skoraj da nič zanimivi, razen če je cena res v poden. Zato pa jaz tud nikoli ne grem po nov avto, k je v prvih dveh letih prevelika pušiona, pa še nihče ga ne povoha (ker je še vedno za veliko večino predrag). So pa taki ki hočejo samo nove in z 0 km.  :ok

Urejal Taucher, 29.03.2018, 08:39.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 895
  • Avtomobil: vse po malem

evo ga lepotca

Avto je bomba.Kot rečeno je limo. To ga tepe nažalost.

Zanima me občutek 150ps vs 190ps.Kaj konkretnega ali so samo številke.

Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

Če ne že septembra ali oktobra bil na netu (f31), odkar jaz intenzivno gledam po novih serijah. Meni usnje je prva izbira, saj ga imam že v sedanjih bavarcih in je glede higiene in čiščenja čisto enostavno (robčki za usnje tedensko na hitro kje potegneš pa je avto vedno čist), je pa res da gretje sedežev in memory naredita svoje in od tega težko odstopam. Ravno zaradi tega je meni bela notranjost malce drugačna in lepša, od vse tiste črnine ki jo je povsod preveč, čeprav bi tud alcantaro spustil čez prste, vsekakor pa ne črno usnje. So pa si okusi različni in prav je tako. Mislim da se tale mlinček dober vrti, avt. 8 gang je tudi dober, lahko pa ga butneš z malce predelave tudi na 250ps ali več. Imam otroka, beige (e46) in rdeče usnje (zajc) do sedaj ni bilo nobenih posebnih težav, če kje flek pač obrišeš, če se kaj polije ravno tako obrišeš in bistvo mi je, da ostaja pena pod sedeži čista, k pri blagu in vsem ostalem gre ponavadi preko in te pol reši res le kemični globinski poseg ali pa še to ne, da ne govorim o smradu (polit mlek) in prahu ki se z leti nabira v sedeže. 

Alternativa tej trojki 325dT je recimo tale petica 525dxT, čeprav je letnik mlajši, brez konkretnih slik, sem ga že preverjal po vin (bmw 5 let servis ali 100kkm) nisem pa še klical. Je pa res petica poglavje zase in se noter pelješ kot pravi gospod (širina naredi svoje), trojka je pri tem malce skopa, sicer pa bi bilo potrebno izmeriti (ali ima kdo cifre kje notranje), da vidimo kok cm pokaže občutek  :)

https://www.avto.net...asp?id=12950553

https://www.auto-dat...teptronic-19994

Tole petico sem že gledal. Hvala še za izpis.

Petico z memoryjem sigurno lažje najdeš, v trojki je že redkost. F10 sem sicer že peljal, ampak je bil ročni in moram priznati, da je občutek res ladjast proti trojkam, ki sem jih imel. Nekako tako kot Passat napram Golfu(čeprav primerjava ni direktna s petico in trojko).

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Zelo lep avto za zmerno ceno :ok Zadeva tudi dela brez tedenskih menjav ketenc.... :ok2

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Tole petico sem že gledal. Hvala še za izpis.

Petico z memoryjem sigurno lažje najdeš, v trojki je že redkost. F10 sem sicer že peljal, ampak je bil ročni in moram priznati, da je občutek res ladjast proti trojkam, ki sem jih imel. Nekako tako kot Passat napram Golfu(čeprav primerjava ni direktna s petico in trojko).

F11 peljal isti motor z ročnim in avt. in misli da avt. premaga saj non stop menjavanje in te scene pr takem avto kr nekako si ne predstavljam. ročni so dobrega jurja-dva lahko tudi cenejši. Prodajalci pravijo da je v trendu avt. čez 10 let pa bodo baje spet ročni, vsakemu svoje. Jaz sicer imam rajši ročne, samo avt. v bmw me je tud prepričal in nimam več te omejitve. ;)

A te morda zanima beli F11 520dt M, ročni, letnik 14 prva reg. 15, 30kkm, 191ps, standardna oprema nič presežkov, alcantara, hifi neki nadgrajeno, 2 para felg in gum (18-20), slo avto,... servisiran na Acosmos,... sicer ima previsoko ceno se pa oglas pojavi in izgine (razen če ga ni že zadnji teden prodal-sam dvomim, ga tudi prodaja če več k pol leta), vem pa tudi ceno po kateri ga je on dobil, saj mi ga je skoraj da pred nosom takrat speljal, zdaj hoče pa preveč na njem na lahko "zaslužit" - mali/veliki švercar    :)

Urejal Taucher, 29.03.2018, 08:56.

Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

F11 peljal isti motor z ročnim in avt. in misli da avt. premaga saj non stop menjavanje in te scene pr takem avto kr nekako si ne predstavljam. ročni so dobrega jurja-dva lahko tudi cenejši. Prodajalci pravijo da je v trendu avt. čez 10 let pa bodo baje spet ročni, vsakemu svoje. Jaz sicer imam rajši ročne, samo avt. v bmw me je tud prepričal in nimam več te omejitve. ;)

A te morda zanima beli F11 520dt M, ročni, letnik 14 prva reg. 15, 30kkm, 191ps, standardna oprema nič presežkov, alcantara, hifi neki nadgrajeno, 2 para felg in gum (18-20), slo avto,... servisiran na Acosmos,... sicer ima previsoko ceno se pa oglas pojavi in izgine (razen če ga ni že zadnji teden prodal-sam dvomim, ga tudi prodaja če več k pol leta), vem pa tudi ceno po kateri ga je on dobil, saj mi ga je skoraj da pred nosom speljal, zdaj hoče pa preveč na njem na lahko "zaslužit" - mali/veliki švercar    :)

Jaz gledam samo še avtomat in čimveč asistenc, ročnega ne vzamem več, tako da tukaj si deliva mnenje. Ker v menjavo grem ravno iz tega razloga. Ima ročni svoje pluse tistih par procentov časa vožnje, ampak v veliki večini je avtomat(vsaj DSG), balzam za dušo. Po pričanju voznikov 8-stopenjskega ZF-a naj bi bil še večji, tako da če pade BMW, bo avtomat.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

No če boš v kratkem klical za 325dt ali 525xdt iz gornjih oglasov, potem prosim tukaj napiši še kako informacijo. :ok

Urejal Taucher, 29.03.2018, 09:05.

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja ,je razlika med 150 in 190 konjskim , že pri pospeških se občuti razlika, za končno pa ne bi vedel, ker 150 konjskega ki ga ima kolega ni nikoli sprobal do konca. Tale moj pa nekje 235  končna po števcu seveda , da ne bo pomote. Potencialni kupec zraven dobi še zimski komplet.

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Evo še malo slikic. Upam, da ne bodo moderatorji jezni, ker ni prodajna tema

Pripete slike za predogled

• pasat.jpg
  • passat1.jpg
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Evo še malo slikic. Upam, da ne bodo moderatorji jezni, ker ni prodajna tema

me zanima kok bi ti ga vzeli v račun recimo v kaki avtohiši, če bi vzel pri njih bmw-ja rabljenega ali novega ali bi šlo ključ za ključ. In katerega bavarca bi  imel rad sedaj? 

Urejal Taucher, 29.03.2018, 09:51.

Prikaži več možnosti