Skoči na vsebino

2015 F31 325d M-sport

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
110 odgovorov v temi
pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 575
  • Avtomobil: F11

2 do 3 jurje manj kot je podoben primerek na avto.netu. Take izkušnje imam jaz Avtoaktiv. Tako da ene 27k€ bi mu mogoče dali. :) Tako da je bolje da sam prodaš, pa še malo spustiš ceno. 

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 373
  • Avtomobil: BMW M6 F10

Gledam za novo petko, ali x6. No x6 hoče žena.

Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 652
  • Avtomobil: VW

No, moj Passat je na voljo za 24 jurjev...ko ga spravim na letni komplet in počistim, pa še oglas na net in v akcijo :cool .

Pripete slike za predogled

• 20170402_131315.jpg
  • IMG_20161028_174734.jpg

E36 318is -> E39 540i -> E38 740iA -> E46 330ci -> E46 320iT -> E46 330iT -> E91 330xi -> AR 159 2.2 JTS(WTF?!?) -> E39 528iAT -> Leon ST 1.4 TSI FR -> Golf 7 Variant 2.0 TDI DSG -> Passat B8 Variant 2.0 TDI

Prikaži več možnosti
    • Chivas Regal je všeč

snowlotus
snowlotus
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64
  • Avtomobil: F10 LCI 6cyl

zanimivo, prehod iz 140 kW na 105kW in ti je nudil več užitkov

Ja, seveda ni imel takega "šusa" kot ga je imel Passat, ko je turbina zagrabila. Seveda mi je na F30 manjkalo konjev, imel je B47 motor s 110kW/150KM, ki je zelo kultiviran v nižjem območju vrtljajev, pri vrhu pa ga zmanjka. Se mi je močno kolcalo po 320d, ampak žal tu nisem imel 100% izbire, je bila bolj priložnost. Mi je pa željo po 320d delno zabrisala lega na cesti in način vožnje. Sicer sem zelo zadovoljen z motorjem v 525d, želja je pa itak 535d - uglajenega zvoka šestih delavcev pod motornim pokrovom pač ne more nadomestiti nič.

Kar se tiče Passata je pa kot predstavnik novejših avtov zagotovo eden tistih, ki ponuja največ za svoj denar. V končni fazi se da dobit tudi lep popust zanj. Udoben in prijeten potovalnik.
Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Kateri pa imaš letnik. Pa ročni je , tile so nekaj cenejši.

Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

10/2016, 39800km prevoženih. Pri novem je kar nekaj razlike, ja. Dobra 2 jurja so DSG dražji, pri rabljenih pa pač malo manj razlike. Je pa tako, da nekdo mora tak avto pač iskati, pa se vse poklopi, karkoli že ima oziroma kakršnekoli oblike je. Vsak, ki mu kak kos opreme fali ali mu ne paše, lahko to obrne v svoj prid :).

Kateri pa imaš letnik. Pa ročni je , tile so nekaj cenejši.

E36 318is -> E39 540i -> E38 740iA -> E46 330ci -> E46 320iT -> E46 330iT -> E91 330xi -> AR 159 2.2 JTS(WTF?!?) -> E39 528iAT -> Leon ST 1.4 TSI FR -> Golf 7 Variant 2.0 TDI DSG -> Passat B8 Variant 2.0 TDI

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 417

No, moj Passat je na voljo za 24 jurjev...ko ga spravim na letni komplet in počistim, pa še oglas na net in v akcijo :cool .

Razen motorja in menjalnika dvojček mojega. Povej ali si dal na odbijaču folijo ali si dal postrihat tisti del pri meglenkah?
Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

Razen motorja in menjalnika dvojček mojega. Povej ali si dal na odbijaču folijo ali si dal postrihat tisti del pri meglenkah?

Razen bistvenega, dvojček :laugh .

Ogledala so prebarvana, za kar sem moral seveda obiskati uradni servis...plastike pri meglenkah pa so tudi pobarvane in gredo čisto lepo dol na klik. Priporočeno je le,

da je toplo vreme. Obisk servisa ni potreben :) . Na sliki desno je ta del, ki se je barval.

• 20170331_161110.jpg

Urejal Gartner, 29.03.2018, 10:55.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 887
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

525dxT bo verjetno šel za 28 flik, je pa pravi naslov A-cosmos, kjer se da vse preveriti in vam tudi morda v dogovoru z trenutnim lastnikom dajo garancijo za v naprej. Bo pa potrebna menjava diskov oz. ploščic, avto je brez letnih gum,... pa baje je še na lizingu, a to se da hitro uredit.  :)

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gartner
Gartner

BMW fanatik

• Uporabnik

525dxT bo verjetno šel za 28 flik, je pa pravi naslov A-cosmos, kjer se da vse preveriti in vam tudi morda v dogovoru z trenutnim lastnikom dajo garancijo za v naprej. Bo pa potrebna menjava diskov oz. ploščic, avto je brez letnih gum,... pa baje je še na lizingu, a to se da hitro uredit.  :)

F31 je tudi brez letnih gum, menjava diskov in ploščic je bila opravljena enkrat(zadaj samo ploščice), servisiran v Trzinu, pripeljan iz Nemčije pri 20k km. Avtomat še ni bil deležen servisa, motor naj bi bil BP, je pa stari N47T motor. Električnih sedežev nima, ima pa gretje. Usnje in nasploh notranjost naj bi bila odlično ohranjena. Zunaj je bil barvan samo zadnji odbijač.

Urejal Gartner, 29.03.2018, 11:18.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Če bo danes f11 525 odpeljan za 27, ga jutr ne bo več na netu...ima pa tudi ta zadaj eno prasko in bo urejeno lahko preko zavarovalnice, je pa to slo avto in poraba povprečna okoli 8L na odprtem pa se potem niža v odvisnosti ali greš do ali preko 140 km/h :) 

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 953
  • Avtomobil: Rog

še ena igračka, sicer šibkejši, ampak novejši motor, praktično novo vozilo, ...

https://www.avto.net...asp?id=13000178

• Zajeta slika.JPG

Urejal urban, 29.03.2018, 19:18.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

še ena igračka, sicer šibkejši, ampak novejši motor, praktično novo vozilo, ...

https://www.avto.net...asp?id=13000178

pri meni limo odpade k imam že e46 in glede prostora nisem potem naredil nič, torej rabim plac family - kid in the house, za štepat km (cca.150) vsak dan v lj in nazaj, z čim več opreme in čim manj km, k bo avto pri meni verjetno potem dosegel tudi svojo polnoletnost-če ga nom prej zažgal zarad sramote in hib (novejših vozil) k jih berem vsak dan na račun bavarvec.. en dan se bom sam razjezu pa sel po c ali e classo t 250d amg , pravjo da ni težav z njimi  :)

https://www.avto.net...asp?id=12972043

https://www.avto.net...asp?id=12759553

Urejal Taucher, 29.03.2018, 19:58.

Prikaži več možnosti

urban
urban

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 953
  • Avtomobil: Rog

pri meni limo odpade k imam že e46 in glede prostora nisem potem naredil nič, torej rabim plac family - kid in the house, za štepat km (cca.150) vsak dan v lj in nazaj, z čim več opreme in čim manj km, k bo avto pri meni verjetno potem dosegel tudi svojo polnoletnost-če ga nom prej zažgal zarad sramote in hib (novejših vozil) k jih berem vsak dan na račun bavarvec.. en dan se bom sam razjezu pa sel po c ali e classo t 250d amg  :)

a sem šteješ tudi f31, hibe pa to, razen verige seveda? 

sam matr 150 km x 250 dni je 37500 km na leto samo služba, to jih boš miljon naredil :) 

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

a sem šteješ tudi f31, hibe pa to, razen verige seveda? 

sam matr 150 km x 250 dni je 37500 km na leto samo služba, to jih boš miljon naredil :)

saj so motorji pri trojkah in peticah enaki se pravi iste hibe problemi s tem da imas pri peticah se blazine,...

ja treba je it na siht z avtom ni druge zaradi varstva in zaradi vrtca, nimamo druge izbire-nimam možnosti od staršev in ostalega ki bi mi to plat medalje pokrivali zjutraj ali popoldne tako pri veliki večini družin...zato sem tudi vsak dan v avtu- pozen tudi o doma, sam to ne bo vecno, ko ne bo vrtca in bo šola bo manj km k bodo druga prevozna sredstva spet aktualna. zadnje leto sem na letni ravni delal z e46 30-32kkm, verjetno jih kdo še 2x več, pač tako je. Tako da ce racunam da bom-bi imel avto dlje casa, rabim z cim manj km da bo pri meni jih potem docakal recimo klub 300-400 ali 500 tisoč, pri mio km bi moral biti tudi že jaz upam da v penziji   :)  Na e46 l.99 bom imel drug mesec klub 300 :ok     

Urejal Taucher, 29.03.2018, 20:13.

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 672
  • Avtomobil: BMW

Gartner, bratusa.

Saj imata skoraj novi vozili, napolnjeni z opremo. Ali BMW 3 ponuja res toliko več, da je potrebna menjava.

Passat je krepko prostornejši, DSG - sicer le 6 stopenjski tudi deluje super...

Ne vem, ampak menjava skoraj novega passata za BMW 3 z več prevoženimi km ni smiselna.

Razumel bi menjavo za 530d/535d - torej več udobja, močnejši motor....

Hkrati pa tudi ne verjamem, da sta se naveličala avtomobila, kateri ima samo 30.000km, ali pač?

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 702
  • Avtomobil: F31 320d

Jaz jima verjamem, ker sem se Passata naveličal po eni službeni vožnji v Nemčijo in nazaj... 

Prikaži več možnosti

bratusa
bratusa

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ja , saj ne rečem, da je taka katastrofa, kajti avto ima res vso opremo. No danes sem bil na cenitvi pri Selmarju-sama žalost. Raje ne povem koliko so ga ocenili, skoraj 15. jurčkov manj , kot je stal novi. Tako zaenkrat menjava odpade, razen če ga prodam privat.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 001
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Limuzino passata in a4 ali a6 ne prodaš skoraj nobenemu.Razen pod ceno.

Dej kako sliko,kateri letnik,barva,slo,skratka dej malo pokaži.Mogoče pa je kakšen kupec.

Jaz takoj zamenjam mojega Avanta za limuzino. Pogoj je enaka oprema in ohranjenost.

Sem za ženo gledal F30ke do 22k €, nič pametnega... F31 pa ko dreka..

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

velikomalo
velikomalo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 811
  • Avtomobil: vse po malem

Jaz jima verjamem, ker sem se Passata naveličal po eni službeni vožnji v Nemčijo in nazaj... 

Ja alfe se nemoreš naveličat,ker te vsakič druga šlep služba pelje. Passat je za uporabljat.Za nastopaštvo si pa moraš kupit nekaj bolj eksotičnega. Seveda tu mlinčki za kavo z dizel gorivom odpade.

Maš passata b8 in M2 to je to.

Prikaži več možnosti