Skoči na vsebino

Lepotne operacije

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
77 odgovorov v temi
anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Haj!

V splošnem se mi zdi, da je to zelo tabu tematika, pa čeprav si marsikateri kirurg na ta račun ravnokar kupuje jahto na Jadranu. Tudi sama bom poleg avta v kratkem poservisirala sebe, saj je manj znani fakt, da sem v letu in pol pred več kot pol življenja shujšala približno 65 kilogramov, in opravila blefaroplastiko, da bom izgledala (končno!) bolj srečna in zadovoljna nad življenjem in drugimi. 

Kako pa kaj vi gledate na lepotne in funkcionalne popravke, za ali proti in zakaj?

Prikaži več možnosti
    • Jack747 je všeč

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 490
  • Avtomobil: MB W212

Go for it. Ce nekdo stem resi kaksen kompleks, potem ja. Seveda pa ne v ekstreme in pretiravat z vsem mogocim :)
Tudi jaz imam izkusnje z estetsko korekcijo zato razumem zakaj se nekateri odlocijo za tako stvar.

lp, ponco
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 584
  • Avtomobil: E39 525i

:)

Pripete slike za predogled

• FB_IMG_1522271710512.jpg
Prikaži več možnosti
    • DJ Falco, Original-One, x-driver in 2 ostalim je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Od Boga dana in od Boga poslana, praviš?

Ok, si spregledal fakt, omenjen v prvotnem sporočilu, to je nenormalno in prehitro hujšanje, ki je žal, pustilo za seboj mnogo posledic, tudi nad očmi. No, te me ediino motijo.  :-D

Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 555
  • Avtomobil: ni moj:(

Lepotni posegi... malo poznam to področje, moja bivša ne delala v branži. Dejstvo je, da je že skoraj vsak drugi "uspešen" osebek 35+, ki da nekaj nase popravljen na nek način. Nič kaj takega (dokler je v mejah normale) in skos več bo tega. Danes so na voljo kvalitetne storitve za počasi dosegljive cene in stvar je mnogo bolj razširjena, kot se zdi na prvi pogled... v kolikor meniš, da se boš zaradi tega počutila boljše v svoji koži, go for it. Samo prepričaj se, da najdeš kvalitetnega in preverjenega izvajalca.
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 868
  • Avtomobil: bel traktore

Kolk kg si pa imela?

Sicer je nanizanka, ampak pred tem vsi vseeno poglej kakšen del ali dva

http://www.imdb.com/title/tt0361217/

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 315
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Ti sam pejdi, če veš, da boš potem zadovoljna. Nisi prva in ne boš zadnja. Danes te poštimajo v nulo.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 677
  • Avtomobil: e36

Upam, da bos potem zadovoljna.

Ok, v tem primeru vidim to zadevo mal drugace, ker si se potrudla resit svoje nezadovoljstvo samo s seboj in shujsala - ce te je to motilo.

Razumem tudi ljudi po nesrecah ali kakrsnih drugih posledic, ki so iznakazile telo , kot je tvoj primer.

Nasplosno so pa lepotne operacije problem posameznika, da ne sprejme samega sebe. To je pa lahko posledica sledenja nekim idealom, kateri so vsiljeni s strani medijev, instagrama, ->vstavi poljubno stvar<-....

Bolj je potreben premik v glavi, kot vstavljanje botoksov in ne vem cesa se vse, zato da si lepsi :blackeye

Produkt materializma ?

Urejal M-arko, 29.03.2018, 08:54.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 315
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Ah kje. Tako kot se nekateri barvajo, pa luknjajo, tako so lepotne operacije v lastno zadovoljstvo. Popolnoma stvar posameznika. Veš kolk žensk ima težave s povešenimi prsmi po porodih. zakaj ne bi tega spet spravile v red, če se da. jaz ne vidim nič slabega. Nekateri shujšajo in jim ostaja koža in zato grejo na tako operacijo. Nič kaj takega.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 350
  • Avtomobil: Not a BMW

Tudi jaz se strinjam z lepotnimi operacijami... ljudje imajo hude stiske zaradi nezadovoljstva samih s seboj, travme iz otroštva, nezmožnost vključevanja v družbo, samomori, itd...

If it makes you happy, go for it... 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 668
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...če ti bo to rešilo marsikateri kompleks, go for it....ena izmed najbolj nadležnimi stvarmi so tudi zakompleksane babe....in deci, samo oni večinoma zaradi drugih stvari, ne zaradi videza....

...evo tudi jaz sem se dal popraviti, in očitno razliko vudiš spodaj...

25498358_1543492325704768_936829956040442552_n.jpg

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M-arko
M-arko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 677
  • Avtomobil: e36

Sej pravim. Kaksen popravek, ker je "vstavi poljubno zadevo" pustilo posledice je ok.

Jaz vidim bolj problem v botoksiranju, povecevanju josk, povecevanje riti in ne vem kaj vse. Problem pri temu je bolj v posamesnikovi glavi.

Seveda ne mislim tu samo zensk. Tudi bildanje izvira iz podobnega vzroka.

Vse zato, da nekdo zgleda boljse je ista neuravnovesenost, kot nekdo, ki je obseden s sosedovim avtom.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...no,no,no...povečan h e jošk ni nič slabega, še priporočljivo je :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • ily, PocesnkII in F80 uporabnikom je všeč to sporočilo

Jovac
Jovac

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 406
  • Avtomobil: Bmw

Been there, done that!

Bi pa dodal da nisem 100% zadovoljen z rezultatom, zato svetujem vec kot samo 1 posvet z kirurgom! Leta po operaciji sem sel do Planinska in rekel mi je da naj grem nazaj in zahtevam reklamacijo...seveda nisem sel nazaj k nekomu pod noz ki ze v prvo ni opravil dela 100%! Tako da....CIM VEC INFO IN CIM VEC POSVETOV!
Prikaži več možnosti

Proart
Proart
  • Uporabnik
  • Sporočil: 172
  • Avtomobil: R6

Haj!

V splošnem se mi zdi, da je to zelo tabu tematika, pa čeprav si marsikateri kirurg na ta račun ravnokar kupuje jahto na Jadranu. Tudi sama bom poleg avta v kratkem poservisirala sebe, saj je manj znani fakt, da sem v letu in pol pred več kot pol življenja shujšala približno 65 kilogramov, in opravila blefaroplastiko, da bom izgledala (končno!) bolj srečna in zadovoljna nad življenjem in drugimi. 

Kako pa kaj vi gledate na lepotne in funkcionalne popravke, za ali proti in zakaj?

Jebeš jahto, važn da si ti srečna!

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 028
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Zakaj pa ne. Če lahko in če se počutiš bolje. Če bo šlo za kakšne vsadke, bi bilo pa sigurno potrebno videti kakšne slike. :)

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 092
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Hay!

...no,no,no...povečan h e jošk ni nič slabega, še priporočljivo je :)

lp

joda

Si ziher? OK če je tako, na koliko naj si jih dam povečat? :P

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...ne vem, toliko, da boš ti zadovoljen...če imaš sedaj A, bi si dal lahko najmanj na B, če ne že C :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Hvala vsem za mnenja. 

Se strinjam z vami, dokler gre za popravilo posledice nekega stanja, dvomov o operaciji ni. Sicer se bom ravno zaradi ekstremno hitrega hujšanja (pod zdravniškim befelom in nadzorom!) v obraz, pa tudi drugod po telesu, starala hitreje od sovrstnic. Nikakor pa nisem pripadnica ekstremnih posegov, celo odvisnosti od tega. Raje morebitne viške keša namenim za novega bemfla, namesto da se iznakazim. Hitro spraviš notri zanj glede na cene posegov.

Telesno maso sem prepolovila. Je pa res, da ta operacija ne bo (hopefully) ozdravila le mojega nelagodnega počutja zaradi tiščanje kože na oko, temveč bom tudi drugim delovala bolj sveža, prijazna in tako. Tako da imamo tukaj dvojno zmago.  :-D Razumem tudi skrbi zaradi kakovosti opravljene storitve in ravno zato sem po mega priporočilu ene oftamologinje odločila striktno za eno drugo oftamologinjo, ne pa recimo lepotnega kirurga, ker pač oči. Imamo samo ene.  :)

Urejal anita_a, 29.03.2018, 17:27.

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 782
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Podpiram lepotne operacije. Dokler ne postane odvisnost, seveda. Sam sicer (trenutno?) nimam razloga zanje, ker sem se nekako sprijaznil s tem, da niti ne izgledam tako slabo kot sem celih 20 let mislil  :laugh  poznam pa osebo, ki bo letos opravila vsaj eno operacijo - za njeno bolje počutje. In prav je tako :-D 

​Tako da kdorkoli si to želi, naj to stori, da bo bolj srečen sam s seboj - kar je tudi najpomembneje  :ok 

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti