Skoči na vsebino

Lepotne operacije

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
77 odgovorov v temi
blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Been there, done that!

Bi pa dodal da nisem 100% zadovoljen z rezultatom, zato svetujem vec kot samo 1 posvet z kirurgom! Leta po operaciji sem sel do Planinska in rekel mi je da naj grem nazaj in zahtevam reklamacijo...seveda nisem sel nazaj k nekomu pod noz ki ze v prvo ni opravil dela 100%! Tako da....CIM VEC INFO IN CIM VEC POSVETOV!

dr. Franc Planinšek je kirurg na nivoju vendar ne vem če še dela na lepotni ,ker so par let nazaj imeli neko kregarijo.

In pa še ena dr. Nina Suvorova.

To sta dva za katera vem ,da so na nivoju ,vztrajnost,kvaliteta,čas ni ovira(če nekdo nekaj zašije v 10min bodo oni šivali 1h samo da je tako kot je treba) uglavnem predani poklicu po občutku bi rekel da to delajo z veseljem.

Tudi sam oddelek lepotne/plastične/rekonstrukcijske itd. je na drugačnem nivoju zaposleni so na nivoju.

Lepotne/rekonstrukcijske operacije podpiram ,ko to ljudje potrebujejo kar se lepotnih zadev tiče so tu v večini ženske(orlov nos,majhne prsi itd.) ali zdravstvene zadeve ali pa ko te morajo sestaviti skup je zelo fajn in si lahko srečen če na tisti dan v dežurstvu dobiš lepotnega kirurga kot nekoga kateri se uči na tebi ali pa navadnega doktorja kateri namesto da bi naredil 5 lepih šivov naredi 1ga konjskega.

Evo celo oba na sliki. dr.Suvorova in dr.Planinšek

181564-dr-nina-suvorov-lepotna-kirurginj

Urejal blackberet, 29.03.2018, 20:40.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Vidim, da ste tukaj kar izkušeni, kar se teh tematik tiče. Morda kdo celi kakšno fail/dobro zgodbo in da kakšno (ne)priporočilo, da se učimo?

Sicer sem opravila mini raziskavo in opazila, da cene ZELO nihajo. Kot verjetno tudi kakovost, čeprav lahko rečemo, da je povsod loterija in igra možnosti/staatistike.  :)

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 673
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Evo celo oba na sliki. dr.Suvorova in dr.Planinšek
181564-dr-nina-suvorov-lepotna-kirurginj

...zelo zanimiva slika

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 110
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

In kaj je velecenjenemu Jodi tu tako zanimivega?

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: star Bmw

Da si upa nekdo z sliko predstavit oz.še hujše, sa nekdo reče da gre na lepotno operacijo namesto da bi se skrival za sliko nekega zombija
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 027
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Hay!

...ne vem, toliko, da boš ti zadovoljen...če imaš sedaj A, bi si dal lahko najmanj na B, če ne že C :)

lp

joda

V Jerry stilu bigger is better mora dati vsaj D košarico.

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: Bmw

Anita, ko smo se spoznali, ni bilo videt, da bi se ti kaj poznalo hitro hujšanje??

Sicer pa lahko zaupaš, v kolikšnem času ti je uspelo prepoloviti težo in s kakšno metodo. Sam bi rad izgubil vsaj kakšnih 12 kg, no če bi prišel nazaj na 90 bi bilo idealno.
Sem se ukvarjal na montaži v spaniji s hitro hojo v hrib, pa sem izgubil 13kg v treh mesecih, ter precej povečal mišice na nogah.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Si ziher? OK če je tako, na koliko naj si jih dam povečat? :P

Sj veš kako to gre ... če je trebuh velik, potem morajo biti joške in rit še večja. :hihi

@Anita ... če misliš, da jo rabiš, go for it. Lepotni popravki so stvar posameznika... če nisi zadovoljen s svojim izgledom, zakaj ga pa ne bi spremenil, če ga lahko.

Urejal Rottie, 30.03.2018, 15:23.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 051
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Pred kratkim si je dala Mirela zašiti tamalo skupaj. Zgleda je bila že ornk razkopana tam spodaj :-D
Generalka na 500.000Kkm.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 227

lipo... ..    s tem te režejo in režejo, theres a scratch... na pune to kot, da bi doktor violino igral

Pripete slike za predogled

• lipo.png
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

lipo... ..    s tem te režejo in režejo, theres a scratch... na pune to kot, da bi doktor violino igral

Nič takega. Sploh kar se tiče operacij če bi si malo pogledal bi ti ali jaz koga lepše in boljše operiral kot pa to delajo kirurgi/mesarji. Boljše ,da ne slišiš vseh teh prigod. Recimo ko komu pozabijo kakšno orodje ipd. Uglavnem to so mesarji.

Lepotna kirurgija je čisto nekaj drugega.

Pred kratkim si je dala Mirela zašiti tamalo skupaj. Zgleda je bila že ornk razkopana tam spodaj :-D
Generalka na 500.000Kkm.

Ja ampak baje ,da je zaradi razkopanosti niso mogli več zašiti zato so izvedli B postopek ter ji Himena nazaj zatlačli.

review_motuc1_1.jpg

Urejal blackberet, 30.03.2018, 15:48.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Srebro
Srebro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 227

Verjamem, da so scene, ampak slišal sem kako je kirurg rešil zadevo pri hčerki tako, da se nič ne opazi medtem, ko to vsi delajo na veliko. On se je ziher vsemu izmuznil in preuredil na najbljižji točki.

Problem je, ker se da, ampak vsi hočjo neki, ne vem kaj. Neki ali neki.

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Anita, ko smo se spoznali, ni bilo videt, da bi se ti kaj poznalo hitro hujšanje??

Sicer pa lahko zaupaš, v kolikšnem času ti je uspelo prepoloviti težo in s kakšno metodo. Sam bi rad izgubil vsaj kakšnih 12 kg, no če bi prišel nazaj na 90 bi bilo idealno.
Sem se ukvarjal na montaži v spaniji s hitro hojo v hrib, pa sem izgubil 13kg v treh mesecih, ter precej povečal mišice na nogah.

V malo več kot letu in pol, težo držim že ene 18 let. Bila sem v Šentvidu pri Stični. Statistika zaradi njihovih takratnih metod je bila skoraj 0 otrok z obdržano, novo telesno maso. Očitno sem malce drugačna, posebna. :-D  Meni je pomagala sprememba okolja, imeli smo res strog režim, ki me ni tako motil in sem se ga precej navadila. Malce huda je bila redukcijska dieta, po kateri smo v petih obrokih zaužili 1200 kCal na dan. Meni je pomagalo predvsem to, da je kasneje zasebni dermatolog pri meni posumil na prisotnost močnih alergij. Antihistaminiki so me v bistvu rešili, saj mi je po njihovem zaužitju telo prvič v življenju normalno sfunkcioniralo. 

Potem je pa tu redno športanje in skrb zase, kolikor se le da. Stretching naredim ob vsaki fraj minuti, rolam v službo, poleti grem na specialko in tako dalje. Zelo pazim tudi na redno hidracijo, saj ob dehidraciji pogosto dobim migreno, pa še ledvične kamne sem fasala (trkam, da samo enkrat).

Pri meni je bila bistvena odločitev za spremembo. Takrat sem še pri rosnih letih mami preprosto rekla, da sem pripravljena na odhod. Odločitev mora dozoreti, sicer bo vedno sledil jo-jo efekt, ki je nekaj najslabšega, kar lahko privoščiš telesu in psihi. Da ostaneš na določeni teži (+ ali - par kilogramov), se mora v tebi nekaj bistvenega premakniti in spreminiti. Praktično točka brez povratka. O nasvetih za bolj zdravo življenje in poseganje po pametnejših izbirah ne bom, ker je tega polna kapa vsepovsod. Za začetek morda samo to, da veliko ljudi rado zamenjuje lakoto in dehidracijo ter namesto da bi posegli po vodi, raje nekaj pojedo. In tako dalje, teh fint je polno.

Urejal anita_a, 30.03.2018, 18:57.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 182
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Zelja po spremebi je res kljucna, pripravljen moras bit na spremembo in dejansko potem to furat. Jaz sem trenutno -16, je pa tako, osnova vsega je itak hrana potem na drugem mestu pa gibanje. Eno brez drugega ne gre. Glede na tvoj poklic bi rekel da se gibas dovolj, torej ti ostane hrana. Jaz sem zamenjal vse bele zadeve z polnozrnatimi, vse ostalo pa jem normalno, 5x dnevno, pa normalne kolicine kot jih moje telo rabi oz manj da zgubljam. Nehal sem pit vso ostalo pijaco razen nesladkanega caja in vode. Kadil pa tako nikoli nisem. Je pa treba ustrajat, to se mi zdi najtezje, ker rezultati ne pridejo cez noc. Sploh zdravi nacini hujsanja vzamejo dosto dosti casa in redko kdo je ustrajen. Mene resuje trma.
Prikaži več možnosti
    • ivi in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 223
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Anita, sportaj se naprej, to ti je bistvo vsega. Verjamem da ti bo ta popravek vrnil se vec kot si mislis, ne samo izgled. Ampak tudi dalje treba garat za svoj izgled in druge stvari v zivljenju.

Edino kaj bi ti se priporocal, je da ne pozabis na hrvaskega lepotnega kirurga Glumicic-a :ok Odlocila se bos itak sama.

Urejal MajoR, 30.03.2018, 19:05.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Tistim, ki hujšate, poleg zgornjega o žeji svetujem še, da se prehranjujete s hrano z nizkim glikemičnim indeksom. Tu boste res opazili spremembo. Sicer pa tako, toplo priporočam, da ostanete na prehrani, ki vam ustreza, le količine zmanjšajte. Pri sebi sem tudi opazila, da mi bolj paše kalorično nabita, a količinsko manjša hrana. Recimo mnoge ženske se čudijo svojim velikim trebuhom, ki jih nikakor ne morejo zmanjšati, in za to krivijo kruh. Če pomisliš, da poješ kilogram trave, ki ti nato v črevesju gnije bog ve koliko časa, je odgovor na dlani, kaj je res krivo. Naslednja stvar je alkohol, ki vsebuje ogromno kCal. Toliko, da te kap! :umruodsmeha Zato tistim, ki občasno radi kaj spijete, ampak hkrati hujšate, priporočam, da mine od zadnjega obroka in do začetka "nalivanja" vsaj nekaj ur, da se hrana spravi iz želodca. Telesu pomagajte tudi tako, da na vsako enoto popitega alkohola spijte kozarec vode.

Skratka večji je odmik od starega na novi režim, več možnosti bo za jo-jo efekt. Če ima pa kdo še kakšno konkretno vprašanje, na plan z njim. 

Brane, to sem pozabila omeniti, da sem opazila, da si tudi ti opazil oziroma uvedel spremembo po menjavi okolja. To je tipično. Ko se pa človek vrne v isto okolje, pa stara pesem. Tukaj pride na vrsto štimanje zadev v glavi, kaj hudiča je pa tukaj narobe, da zapadem v stari cikel. V glavnem vse je v glavi.

Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: Bmw

Tistim, ki hujšate, poleg zgornjega o žeji svetujem še, da se prehranjujete s hrano z nizkim glikemičnim indeksom. Tu boste res opazili spremembo. Sicer pa tako, toplo priporočam, da ostanete na prehrani, ki vam ustreza, le količine zmanjšajte. Pri sebi sem tudi opazila, da mi bolj paše kalorično nabita, a količinsko manjša hrana. Recimo mnoge ženske se čudijo svojim velikim trebuhom, ki jih nikakor ne morejo zmanjšati, in za to krivijo kruh. Če pomisliš, da poješ kilogram trave, ki ti nato v črevesju gnije bog ve koliko časa, je odgovor na dlani, kaj je res krivo. Naslednja stvar je alkohol, ki vsebuje ogromno kCal. Toliko, da te kap! :umruodsmeha Zato tistim, ki občasno radi kaj spijete, ampak hkrati hujšate, priporočam, da mine od zadnjega obroka in do začetka "nalivanja" vsaj nekaj ur, da se hrana spravi iz želodca. Telesu pomagajte tudi tako, da na vsako enoto popitega alkohola spijte kozarec vode.

Skratka večji je odmik od starega na novi režim, več možnosti bo za jo-jo efekt. Če ima pa kdo še kakšno konkretno vprašanje, na plan z njim. 

Brane, to sem pozabila omeniti, da sem opazila, da si tudi ti opazil oziroma uvedel spremembo po menjavi okolja. To je tipično. Ko se pa človek vrne v isto okolje, pa stara pesem. Tukaj pride na vrsto štimanje zadev v glavi, kaj hudiča je pa tukaj narobe, da zapadem v stari cikel. V glavnem vse je v glavi.

Ja, ko zamenjam okolje, gredo kile dol. Čeprav, jem pa v vsakem primeru dvakrat na dan. Ob 10 in drugič zvečer po koncu dela. Sploh večerni obrok vem da je problem, sam kaj ko paše salama pa sir... :blackeye
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 223
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Brane, priporocam da jes hitro po tem ko se zbudis. Do ene ure max. Bo imelo boljsi efekt na hujsanje ;) Da ne hodim v detajle ker bomo offtopic, zapomni si naslednje:

Zjutraj jej kot kralj.

Popoldne jej kot povprecen clovek

Zvecer jej kot revez.

Ni to zastonj ljudski rek :)

Urejal MajoR, 30.03.2018, 21:30.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Problem je, ker se razlikujemo. Če npr. jem zjutraj, dobim instrant migreno. Pravilo je, da moram postati lačna, da lahko jem. :lmao

Zato je prvo pravilo hujšanja, da se nehajmo prilagajati pravilom in sledimo sebi. Kdo smo, to je pa pogosto velik napor spoznati. Si je pa treba vzeti čas in se opazovati.

Urejal anita_a, 30.03.2018, 22:03.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 149
  • Avtomobil: F10

Samo da se ne bo nikoli končalo kot pri tem modelu :)

https://www.24ur.com...nehal.html?bl=0

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč