Skoči na vsebino

E92 M3

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 211
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Si ziher, da misliš pravi avto? Ga nima več isti lastnik, ki ga je prodajal par mesecev nazaj? Jaz sem si ta avto šel spomladi pogledat, tehnika je OK, izpuh in zvok je čisti odfuk, od nakupa me je pa odvrnilo stanje karoserije. Če bi vse štimalo, ga sedaj ne bi bilo v oglasih.

in kaj je kritično glede karoserije, da nisi potem vzel?

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 018

Pleh je pa res najlazje porihtat. Pri m3 bi mene skrbelo vse drugo razen karoserije...
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 351
  • Avtomobil: bmw m3

Pleh je pa res najlazje porihtat. Pri m3 bi mene skrbelo vse drugo razen karoserije...

lahko da je sestvljenka, lahko da je kaj takega mislil

Po drugi strani pa raj kakšna tehnična napaka kot pleh, prvo kot prvo se na plehu težje popolnoma izgubi sledi papravlanja, kot na tehničnih delih

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 858
  • Avtomobil: F82 ACS

Avto je bil cel barvan in niti približno po merilih, da bi meni odgovarjalo. Prodajalec to zamolči in poskusi, mogoče pa kdo ne bo opazil. Kakorkoli, ličarsko je šlampasto narejen, fuge mu ne štimajo, megla med vrati, itd. No, ko pa mu rečem, da je bil avto barvan, pa pove, da je zabil avto v šoferska vrata in A steber. P...ko mater a nisi mogel prek telefona povedat??? Pa vprašal sem te. Če je komu dat 40k in popravljat pleh, sem vesel zanj.
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 888
  • Avtomobil: Bmw 330d

Vsi vemo zgodovino tega vozila...

Vendar če je dobro popravljen je sploh smiselno kupovati takšno vozilo? Sej ih ni na izbiro..

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20190618_075716.jpg
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 924
  • Avtomobil: prdalica

Preveč drame zaradi ukrivljenega pleha. Tukaj je bolečina mehanika. Mene bolj kot ne zanima zakaj ta avto menja vsako leto lastnika. Verjetno se skriva kakšna napaka. Kaj pa vem...

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 804
  • Avtomobil: LPP Urbana

sodeč po lokaciji fotk ga ima še vedno isti lastnik...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 924
  • Avtomobil: prdalica

Je modra vinjeta gor, tako da dvomim o frišnih slikah. Kolikor vem se je prodal lani.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti