Skoči na vsebino

E92 M3

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
44 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 431
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Si ziher, da misliš pravi avto? Ga nima več isti lastnik, ki ga je prodajal par mesecev nazaj? Jaz sem si ta avto šel spomladi pogledat, tehnika je OK, izpuh in zvok je čisti odfuk, od nakupa me je pa odvrnilo stanje karoserije. Če bi vse štimalo, ga sedaj ne bi bilo v oglasih.

in kaj je kritično glede karoserije, da nisi potem vzel?

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer R. Händler

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 715

Pleh je pa res najlazje porihtat. Pri m3 bi mene skrbelo vse drugo razen karoserije...
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 624
  • Avtomobil: bmw m3

Pleh je pa res najlazje porihtat. Pri m3 bi mene skrbelo vse drugo razen karoserije...

lahko da je sestvljenka, lahko da je kaj takega mislil

Po drugi strani pa raj kakšna tehnična napaka kot pleh, prvo kot prvo se na plehu težje popolnoma izgubi sledi papravlanja, kot na tehničnih delih

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 906
  • Avtomobil: F82 ACS

Avto je bil cel barvan in niti približno po merilih, da bi meni odgovarjalo. Prodajalec to zamolči in poskusi, mogoče pa kdo ne bo opazil. Kakorkoli, ličarsko je šlampasto narejen, fuge mu ne štimajo, megla med vrati, itd. No, ko pa mu rečem, da je bil avto barvan, pa pove, da je zabil avto v šoferska vrata in A steber. P...ko mater a nisi mogel prek telefona povedat??? Pa vprašal sem te. Če je komu dat 40k in popravljat pleh, sem vesel zanj.
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 984
  • Avtomobil: Bmw 330d

Vsi vemo zgodovino tega vozila...

Vendar če je dobro popravljen je sploh smiselno kupovati takšno vozilo? Sej ih ni na izbiro..

Pripete slike za predogled

• Screenshot_20190618_075716.jpg
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 199
  • Avtomobil: prdalica

Preveč drame zaradi ukrivljenega pleha. Tukaj je bolečina mehanika. Mene bolj kot ne zanima zakaj ta avto menja vsako leto lastnika. Verjetno se skriva kakšna napaka. Kaj pa vem...

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 228
  • Avtomobil: LPP Urbana

sodeč po lokaciji fotk ga ima še vedno isti lastnik...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 199
  • Avtomobil: prdalica

Je modra vinjeta gor, tako da dvomim o frišnih slikah. Kolikor vem se je prodal lani.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 226
  • Avtomobil: 316ti Compact

Feferoncek je na obali.

Zvok avta je  :eek :mljask :metalc :ok :eek2 :love :uhoh :jack :stupid2 :obrvi :woohoo :respect :deda :sex :wtf :bmw :mznak 

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 185
  • Avtomobil: bel traktore

s čim pa brziii sedaj brzi naokoli?

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 254
  • Avtomobil: e90 M3

Kakšen izpuh pa ma feferonček? :)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 226
  • Avtomobil: 316ti Compact

En decko pravi X pipe + by pass nekega lonca, kakih znamk ni omenjal.

Sej hud sound za popizdit, vsekakor nekaj najboljsega kar sem do zdaj slisal...dokaj globok, pa tudi reze zraven...zivalsko, res. Samo noces tega na vsakdanjem avtu, ker je prevec.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj zato prašam. Ker na mojem je supersprint in je za moj okus že overkill, ker se ne moreš peljat brez da bi dronelo v kabino razn če si stalno enih 10km/h nad ali pod omejitvijo v naselju in izven :)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 444
  • Avtomobil: ///M

Saj zato prašam. Ker na mojem je supersprint in je za moj okus že overkill, ker se ne moreš peljat brez da bi dronelo v kabino razn če si stalno enih 10km/h nad ali pod omejitvijo v naselju in izven :)

Dej zate je vse overkill, od 20-col felten do auspuha... kaj bi pol rekel šele na rore, ki so prej bli na tvojem avtu, ki so bili pa res glasni... ta Supersprint je ovčka. :laugh

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • MiranK, jocker in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 715

Zakaj bi si kdo zelel met glasen avto, da mas polno glavo po eni uri voznje? To je sam za une od kafica do kafica zanimivo...
Prikaži več možnosti
    • MiranK in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 308
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Zakaj bi si kdo zelel met glasen avto, da mas polno glavo po eni uri voznje? To je sam za une od kafica do kafica zanimivo...

Tolk hudo pa spet ni. Če je avto namenjen za vikend, da malo adrenalina sprostiš, ne rabiš radia, ampak raje poslušaš oktet pod motornim pokrovom in kvartet zadaj. 

Za vsak dan pa tak avto sigurno ni. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik

Dej zate je vse overkill, od 20-col felten do auspuha... kaj bi pol rekel šele na rore, ki so prej bli na tvojem avtu, ki so bili pa res glasni... ta Supersprint je ovčka. :laugh

Ja ja sam jaz nimam to za vikend avto. To je moj daily. :) haha

Kaj pa je blo prej gor če ni skrivnost? No sej zdej glede feltn že gledam kake 19" :) Morda take 5-krake kot sem jih imel na e92 mislim da M-performance style 313. Tisto so mi ble ful hude feltne :) Pa  ne zarad izgleda ampak zaradi dejstva, da mi ful ne sede k mehanikom hodit gume premontiravat, ker moraš 10x prosit vsakega pa še ceu mesec čakat da ti kej nardi kakšen... bz. Bi raje imel zimski in letni set potem :) Pač stvar navade ker do zdaj sem vedno tako imel hehe

Tolk hudo pa spet ni. Če je avto namenjen za vikend, da malo adrenalina sprostiš, ne rabiš radia, ampak raje poslušaš oktet pod motornim pokrovom in kvartet zadaj. 

Za vsak dan pa tak avto sigurno ni. 

LP Tristan01

Jaz ga mam za vsak dan. Zakaj bi mel limuzino za vikend avto?! Za vikend avto bi imel 911 al pa caymana oziroma kakega lotusa ali kaj podobnega ne pa 1600kg težko sicer agilno in hitro kravo... :) tole je super daily

Urejal BMW4everafter, 08.01.2020, 13:10.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 308
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Jaz ga mam za vsak dan. Zakaj bi mel limuzino za vikend avto?! Za vikend avto bi imel 911 al pa caymana oziroma kakega lotusa ali kaj podobnega ne pa 1600kg težko sicer agilno in hitro kravo... :) tole je super daily

Se strinjam s tabo, limuzina je bolj primerna za vsak dan, vendar vsaj zame mora biti primerno tiha, saj dnevno naredim skoraj 100km, včasih jih je bilo tudi med 500 in 1.000 km. Na takih razdaljah mi ni prijetno poslušati motorja in izpuhov, ker sem še posebej na poti domov pogosto utrujen in s polno glavo dnevnih obvez. Takrat paše peljati v tišini ali da si zavrtim kak komad za dušo. Naj bo motor še tako prijeten ušesom, če ni pravi dan ga je muka poslušati na daljšo razdaljo. 

Ko imam "tisti dan" (vikend) pa je edina prava pesem simfonija iz motornega prostora. Ni redko, da kje na cesti srečam kak avto s pravim motorjem, takrat z veseljem ugasnem radio. Zato so zame razni aftermarket izpuhi primerni predvsem za vikend vozila. 

LP Tristan01 

Urejal tristan01, 08.01.2020, 13:34.

Prikaži več možnosti

KrNeki
KrNeki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 444
  • Avtomobil: ///M

Ja ja sam jaz nimam to za vikend avto. To je moj daily. :) haha

Kaj pa je blo prej gor če ni skrivnost? No sej zdej glede feltn že gledam kake 19" :) Morda take 5-krake kot sem jih imel na e92 mislim da M-performance style 313. Tisto so mi ble ful hude feltne :) Pa  ne zarad izgleda ampak zaradi dejstva, da mi ful ne sede k mehanikom hodit gume premontiravat, ker moraš 10x prosit vsakega pa še ceu mesec čakat da ti kej nardi kakšen... bz. Bi raje imel zimski in letni set potem :) Pač stvar navade ker do zdaj sem vedno tako imel hehe

Bil je gor en home made, čist odprt... bolano, sam žal ni bil res za daily. Sem se samo enkrat z njim peljal na morje in sem ga dol ruknil. :uhoh  Ta Supersprint je pa glih prav, na avtobanu nič glasen, ko se greš mal čez ovinke zapeljat, pa kr lepo zapoje. :evil

Kar se felten tiče, tiste 20" BBS CH-R so mu stale gor, ko ata na mamo in niso ble nič overkill. ;)

3.png

Styling 313 bojo čist češko zgledale na tem avtu in tudi katerekoli druge OEM feltne, ki niso eksplicitno za M3, saj ima avto čisto drugačne ET-je in J-e in ti bo vsaka obična feltna ful preveč notri stala. Obstajajo pa OEM v 19-col le Styling 359, ki bi bile zame tudi edine sprejemljive 19-ke (po možnosti črne od GTS-a  :mljask), ki jih pa ne boš dobil nikjer... pa najbolj pogoste Styling 220, ki mi pa niso neki gih. :P

Urejal KrNeki, 08.01.2020, 14:31.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

F80
F80

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 332

359 se da še naročit nove, rabljene je pa res dost težko staknt kje  :rolleyes

:mznak

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.