Skoči na vsebino

M2 izkušnje?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
gastrbajtr
gastrbajtr
  • Uporabnik
  • Sporočil: 31
  • Avtomobil: Taljan

Meni je pa čar ravno v tem, da je naloadan do konca z opremo. Ker izključno za vikend avto bi izbral kaj drugega. To, da ti je avto uporaben vsak dan v vsakem vremenu, da lahko z njim delaš daljše relacije, greš na dirkališče in naslednji dan spet na kakšno daljšo pot in da vse skupaj dobro opravlja...to je čar M divizije. 

Ko se pelješ na dirkališče jeseni, odvoziš na stezi, se pelješ zvečer domov in lepo uživaš v H&K, line assistu, tempomatu, dinamičnih lučeh, gretju sedežev in volana,... naslednji dan pa greš z njim na službeno pot 500km... Tega tudi večina našpičenih HH ne zmore.

Za izkuljučno vikend avto za ta denar se kupi 4C, Lotus, Xbow, Alpine itd..

To je nekako tako, kot bi rekel, da 911 carerra ni vikend avto. Niso vsi za te hardcore mlinčke (ki jih sam neizmerno cenim). Pač, če imaš nek daily avto, pa se vseeno rad čez vikend zapelješ hitro z nekim komfortom, imaš pod haubo šestvaljnika, je M2 kar dobra izbira  :ok

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 319
  • Avtomobil: star

M2 definitivno ni za 500km potovanja v kosu, razen ce si mazohist. To je super za fun avto, dejansko rabis samo volan in rocni menjalnik. In gasa na polno.

Jaz sem narefil z 120d 1500km v 13h;) 500 je macji kaselj
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 976
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

@etore: new M2 comp - bsi ima?

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 376

Jaz sem narefil z 120d 1500km v 13h;) 500 je macji kaselj

Z M2 nimas sans da naredis 1500 v tem casu, ker moras 4x tankat, ti si pa sam 1x....
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 319
  • Avtomobil: star

@etore: new M2 comp - bsi ima?

Po mojih info ima;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti