Skoči na vsebino

Počitnice 2012-2020

* * * * - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5701 odgovorov v temi
tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 651
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Ce tole uvedejo, ne vem na koga bom bolj jezen.. na Hrvasko vlado, ki trmasto ne zapre diskotek, ali na slovensko mladino, ki rine na te zure.... Mladim bom verjetno lazje odpustil.. cause "young and stupid"...
Res glupo, da zaradi tega ne bomo mogli tja niti tisti, ki se sicer drzimo ukrepov in bomo zato prikrajsani oddiha/hobijev.

Verjetno se gleda skozi denar in ko bodo Hrvati pobasali dovolj od sezone jim je ocitno vseeno, ce se le ta konca.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 616
  • Avtomobil: OOOO

Pa4don tomazic89, da bom pokomentiral..
Ampak te ukrepe in posledice se tako pavsalno obravnava, da je to cudo.
Pustimo na strani politiko, zure in ostalo.

Dejstvo je, da imas drzave, ki klicejo svoje drzavljane z ultimati nazaj v domovino a tam imajo precej vec moznosti za okuzbo..
Potem imas drzave, kjer recimo svojim drzavljanom jasno povejo kaj je odgovornost in jo na ustrezen nacin stimulirajo/ sankcionirajo.
Pri nas ali pa v HR pa gres s cutaro vode, malo zajavkas in ze te resevalni helikopter odpelje pro-bono v dolino. Pa kako naj potem pricakujemo, da bo kdo odgovoren pri drugih boleznih, ce ze na sprehod ima marsikdo tezave it odgovorno :)

Letos dopustujem na sredini severne obale Korcule. Pocutim se kot leta 99, tako da ce je to posledica Korone.. sploh ni slabo, da je prisla. Je pa slabo, da ni nikakrsne odgovornosti.. in odgovoren je tudi in predvsem tisti, ki zdravo je, se veliko giba na prostem, predvsem pa dovolj spi. O tem pa, nikakor niti besede :)

IMG-928ec6c8e0e7bc069a14c8ff00b1ad8d-V.jpg

Lp iz Samograd bay.
Prikaži več možnosti
    • MG, branevrankar, Borut30 in 2 ostalim je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70 475
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Obveščejte me kdaj bom moral zgint proti sloveniji

Jutri bomo vedeli kako in kaj, spremljaj forum.
The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 291
  • Avtomobil: Bmw

Dejstvo je, da imas drzave, ki klicejo svoje drzavljane z ultimati nazaj v domovino a tam imajo precej vec moznosti za okuzbo..
Potem imas drzave, kjer recimo svojim drzavljanom jasno povejo kaj je odgovornost in jo na ustrezen nacin stimulirajo/ sankcionirajo.
Pri nas ali pa v HR pa gres s cutaro vode, malo zajavkas in ze te resevalni helikopter odpelje pro-bono v dolino. Pa kako naj potem pricakujemo, da bo kdo odgovoren pri drugih boleznih, ce ze na sprehod ima marsikdo tezave it odgovorno :)
Letos dopustujem na sredini severne obale Korcule. Pocutim se kot leta 99, tako da ce je to posledica Korone.. sploh ni slabo, da je prisla. Je pa slabo, da ni nikakrsne odgovornosti.. in odgovoren je tudi in predvsem tisti, ki zdravo je, se veliko giba na prostem, predvsem pa dovolj spi. O tem pa, nikakor niti besede :)
attachicon.gifIMG-928ec6c8e0e7bc069a14c8ff00b1ad8d-V.jpg
Lp iz Samograd bay.

Mater je bistra voda :mljask

Včeraj smo sli h jezeru jasni voda lepa, in bistra, folka kolikor ga hoces. Na enem delu kjer ni bilo veliko ljudi me je zamikalo, da sem pogumno skocil v vodo... preplaval cca 10m proti sredini jezera in hitro odplaval nazaj ven. Mrzla kot pra...sica. se 5 min po tistem so me od hladu jajca bolela :strah
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • gusti4u in Jerch_ uporabnikom je všeč to sporočilo

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 366
  • Avtomobil: F10

Če hočeš nadgraditi pojdi kdaj na izvir Kamniške bistrice, bil vceraj gor, voda ima tam 6 do 7 stopinj. 2 minuti do kolen in boli še kar nekaj časa. Otroka sta jokala od bolečin... Pol pa pride model in se vrže not, ter na sredini potopi in meditira. Huh...
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 549
  • Avtomobil: E39-525i ///M

Vprašanje:

Ima kdo idejo kam iti na ITA obalo, do cca max 600,700km iz SLO (da sem lahko v normalnem času doma, če pride do sprememb na meji pa tudi še zaradi kakega razloga), lahko vzhodna ali zahodna stran “škornja” ? :)
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 714
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

attachicon.gifIMG-928ec6c8e0e7bc069a14c8ff00b1ad8d-V.jpg

Lp iz Samograd bay.

Si nastanjen v Raciscu?

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Si nastanjen v Raciscu?

Ne, uvala Babina.
Si tam :) ?
Prikaži več možnosti

dylan_dog
dylan_dog

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 714
  • Avtomobil: Audi A5 cabrio

U top izbor. Mir, krasen zaliv. Pomoje imajo v Babini najdaljsi “balinplac” na svetu :)

Letos zal ni zneslo za Korculo. Hodim pa v ta konec ze od 2002 drugace. Nekaj najlepsega kar se tice CRO obale.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 086
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

A terme Lendava so bolj za stare?
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 560
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... pa vse terme so bolj za stare :)
... samo letos se baje bojijo corone in ta starejši bolj kot ne ne upajo tja :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

U top izbor. Mir, krasen zaliv. Pomoje imajo v Babini najdaljsi “balinplac” na svetu :)
Letos zal ni zneslo za Korculo. Hodim pa v ta konec ze od 2002 drugace. Nekaj najlepsega kar se tice CRO obale.

Jst sem prvic v tej uvali in glede na to, da imam "zastonj" spanje v uvali tri portq na JZ strani korcule lahko recem le (v mojem postu prej nisem hotel izpasti da stalno nekaj hvalim), da sem najdel kraj kamor se bom vracal ne glede na ceno :)

Kdor ima rad uvalo, kjer cesto prekine balinplac :) in kamencki v njej nimajo niti grama alg, rad gleda zvezde zvecer v popolni temi (od Blace dalje ni elektrike, imajo samo soncne celice), rad spozna 80 let starega ribica, h kateremu gres po ribe, pa ko skapira da ves kako dobrq riba je Kantor - na koncu z njim pojes zgodnje kosilo- jagenckova jetrice (nisem ljubitelj, pa mi je teknilo :) ) in cca 4 spricerje, mogoce ksnega vec. In hkrati je to zadnja vas do koder gre asfalt, kar pomeni da sigurno nobe ne zaluta sem kar tako.. pa se 90% nepremicnin je v lasti domacinov, s katerimi spijes samo eno rakijico in se pocutis tako dobrodoslo, kot se nisem se nikjer v dalmaciji.
Uvala Babina ima najprej krasne ljudi. Potem pa mir kot ga nisem obcutil niti na Lastovu. Kdor to isce, mu lahko namignem, da imajo v vasi tudi app (oz kar hiso), ki je 100m odmaknjena od prve poleg z vrhunskim zarom, vrhunsko opremo za izpod peke, svojo plazico (pomol). Kej vec pa jst ne rabim. Aja za piko na i je uvala globoko skalnata, kar pomeni da celo noc poslusas koncert zuborenja morja.

Ne pisem tega, da bi delal reklamo, ker sem slucajno zalutal sem. in kot zgleda bo to edini kraj, kamor se bom spet kmalu vrnil. Ze to nekaj pove..
Ps: kdor ne mara mira, uziva v gojenih brancinih in oradah, se rad sprehodi nasminkan po rivi in se vsede v kafano ali bi rad hashtagal na instagramu nekaj popularnega- obvoz ;)

20200812_180054.jpg

20200814_150801.jpg
Prikaži več možnosti
    • dylan_dog, MajoR, Borut30 in 4 ostalim je všeč

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 651
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

@Jerch_, se popolnoma strinjam z napisanim.

K sreci sva letos ze bila na dopustu (ni je cez Dalmacijo), vseeno pa rad letim septembra za kak vikend lovit ribe na Krk.

Na Korculi se nisem bil, ker mi kampi ne odgovarjajo.. ampak tole kar si nalimal, je edino, za kar bi kaksno leto spustil kampiranje. Ker to je "to", ni kaj dodati  :beer  

Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Vprašanje:

Ima kdo idejo kam iti na ITA obalo, do cca max 600,700km iz SLO (da sem lahko v normalnem času doma, če pride do sprememb na meji pa tudi še zaradi kakega razloga), lahko vzhodna ali zahodna stran “škornja” ? :)

Ja, to tudi mene zanima...glede na to da mi bo CRO najverjetneje odpadla zaradi naše egoistične vlade...parlamentarci in Kaco so se naužili lepot CRO, ostali pa ko jih jeb#*** :napaka

:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti
    • Donki kong je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Ja, to tudi mene zanima...glede na to da mi bo CRO najverjetneje odpadla zaradi naše egoistične vlade...parlamentarci in Kaco so se naužili lepot CRO, ostali pa ko jih jeb#*** :napaka

Kaj se sekiras. Gres na dopust in boli te đoko...
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 222
  • Avtomobil: --------:)

Verjetno bo zdaj cakanje na meji, kot se nikoli ni bilo, pa AC KP-MS in Ptuj bo polom..
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 137
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Kaj se sekiras. Gres na dopust in boli te đoko...

Stari, ne morem si prvoščit 14-dnevne karantene....firma me rabi prisotnega na delovnem mestu, ne pa doma.
Tisti, ki pa si lahko privoščijo karanteno, pa go 4it....
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Stari, ne morem si prvoščit 14-dnevne karantene....firma me rabi prisotnega na delovnem mestu, ne pa doma.
Tisti, ki pa si lahko privoščijo karanteno, pa go 4it....

Ja, to pa je jeba.
Foter in njegova sta mislila it naslednji vikend se za par dni v dalmacijo. Za fotra je itak vseeno, ker dela doma v delavnici, sam njegova pa hodi na siht...
Jaz bi komot sel, samo kaj, ker imam delo. Ce pa bi bil frej bi pa takoj sel se malo dol, ob vrnitvi pa bi komot v delavnici delal karanteni navkljub...
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 39 051
  • Avtomobil: 159 TI

A to velja karantena samo za osebo, ki je prejela odločbo al pol za celo familino?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 459
  • Avtomobil: kombi

Ilegalce v karanteno Fajonka. Da mi jih nebi vozili na Vič z korono.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.