Skoči na vsebino

Počitnice 2012-2021

* * * * - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6079 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 700
  • Avtomobil: new age e39

Hmm, tole z brioni mi je zanimiva ideja, na hitr deluje ful lepo, verjetno tudi res ni neke brutalne guzve. 
Sem malo pregledal spletno stran, pa nekako nimam pravega obcutka... Ce pustimo vlakec :) A je to kaj za it z 8-letnim mulcem, al ciljajo bolj na starejso populacijo?

Seveda. Ne kompliciraj. Super je za videt.
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 174
  • Avtomobil: -

thx, bomo enkrat ob priliki splanirali en vikend tam :)

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 175
  • Avtomobil: Bmw

Pa grem lahko s svojim camcem na brione?
Koliko pa so oddaljeni od celine?
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 142
  • Avtomobil: OOOO

lahko, ampak samo na dolocena mesta (marina), manjse otocke pa ne, ker je park in te rangerji napodijo. 

iz Fazane mas 1.5 milje cca. tako da nevem tocno kaksen camac mas, ampak tudi s 4KM in 3m dolgim prides v 20min :)

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 700
  • Avtomobil: new age e39

Pa ocurili te bojo za vez tko da se bo kadilo iz tebe
Prikaži več možnosti
    • Jerch_ je všeč

Falko
Falko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 457

Aha, lahko to potrdim.., sicer iz pred 35 let

Smo bili še kot mulci v barbarigi, nove hiške, itak nič pametnega dogajalo (le šiptar pekar in bife), se en spomni - ej stric ima en čoln a ne dela.., en dan smo ga šraufal (tomos 18 in gumica), pol pa gasa naokoli.., smo dali več za benz kot za futr in pijačo :)

Pridemo na brione (itaq smo trajekt in vse čolne prehiteli..), se začne dret v pristanu, če bomo dal 400 mark za privez, nam nič jasno..

Se odpeljemo v en zelo lep zaliv, veselo skačemo iz pomola v kristalno vodo.., ma ni minil pol ure, prileti vojak s puško.., pa smo že spet bežali :(

tako da brioni so verjetno še danes malo poseben otoček..

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 892
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Aha, lahko to potrdim.., sicer iz pred 35 let

Smo bili še kot mulci v barbarigi, nove hiške, itak nič pametnega dogajalo (le šiptar pekar in bife), se en spomni - ej stric ima en čoln a ne dela.., en dan smo ga šraufal (tomos 18 in gumica), pol pa gasa naokoli.., smo dali več za benz kot za futr in pijačo :)

Pridemo na brione (itaq smo trajekt in vse čolne prehiteli..), se začne dret v pristanu, če bomo dal 400 mark za privez, nam nič jasno..

Se odpeljemo v en zelo lep zaliv, veselo skačemo iz pomola v kristalno vodo.., ma ni minil pol ure, prileti vojak s puško.., pa smo že spet bežali :(

tako da brioni so verjetno še danes malo poseben otoček..

Poskusi kaj podobnega narediti na Brdu pri Kranju, kjer je naš protokolaren objekt. Npr. s Tomosi se malce zapeljati na parking pred hotelom, ali pa si v parku narediti zaseben piknik. Sem prepričan, da bo reakcija podobna kot na Brionih. 

Na kratko preden greš na Brione, se je potrebno pozanimati kaj je dovoljeno in kaj ne... Je pač nacionalni park in nekatere stavbe so namenjene protokolarnim namenom... Temu primerno ni dovoljeno vse... 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 597
  • Avtomobil: rižota

Tam 2 - 3km. Lani so se s kajaki eni zravn vozili. Ene 10 let nazaj si se videl barke ob otockih, samo so tudi preganjali, zdaj pa jih sploh ni.

Z colnom nesmes, razen v marino, ki je draga za popizdit, 150 evrov za coln do 7m. Mogoce se splaca ce vas je 5 gor, ne vem kaksna je tarifa ladje s Fazane.
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Tam 2 - 3km. Lani so se s kajaki eni zravn vozili. Ene 10 let nazaj si se videl barke ob otockih, samo so tudi preganjali, zdaj pa jih sploh ni.

Z colnom nesmes, razen v marino, ki je draga za popizdit, 150 evrov za coln do 7m. Mogoce se splaca ce vas je 5 gor, ne vem kaksna je tarifa ladje s Fazane.

ne vem kaksen radar imajo, ampak preverjeno vidijo oz zapazijo takoj tudi najmanjsi mozen colnicek na prakticno vseh manjsih otockih in Rangerji nikakor ne pustijo sidranja nit v blizini, kaj sele karsnokoli pristajanje. gre se za rezervat s najvisjo mozno zascito. 

Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce je narobe izpadlo, mislil sem da turisticnih colnov ni vec, vcasih so sem pa tja bili.

Jaz se obcasno priblizam na kaksnih 500m, ko grem gonit po bonaci pa potem tja spit pir v miru. Tisti kajaki so tudi tako sli. Sidrali smo 10 let + nazaj, pa je kmalu en ranger priletel, je bilo pa se par jadrnic.
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Ce je narobe izpadlo, mislil sem da turisticnih colnov ni vec, vcasih so sem pa tja bili.

Jaz se obcasno priblizam na kaksnih 500m, ko grem gonit po bonaci pa potem tja spit pir v miru. Tisti kajaki so tudi tako sli. Sidrali smo 10 let + nazaj, pa je kmalu en ranger priletel, je bilo pa se par jadrnic.

vse jasno, 500m gre ja. bolj sem to zato napisal, da ne bo Brane mislil, da bo tam kaj prevec zazeljen s colnom. razen v marini :)

Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik

Za dopust z majhnim colnom v Istri je najbolje Premantura ali Medulin. Veliko otockov in neokrnjenih zalivckov v blizini in cista voda. Nekaj otockov je okoli Rovinja, a je nekaj pozidanih, Sestrice so sicer ok, ampak ponavadi guzva.

Drugo je tako tako, sicer najdes lepe place, ampak ce nisi vezan na dolocen kraj, so boljse lokacije po Jadranu za coln.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Hehe, sej s trenutnim colnickom, niti pomislim ne, da bi se sel vozit iz umaga do tja dol (ceprav vem, da bi slo, samo trajalo bi). Tako sem mislil, ce bi sel kdaj v tisti konec na dopust, pa da bi se zapeljal.

Pomoje da bom kaksni dve leti imel ta kinderjajcek, potem pa presaltam na konkretne colne ozr barke.
Prikaži več možnosti

JaaN
JaaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 821
  • Avtomobil: E39-525i ///M

Torej greš tudi čez ta živalski vrt na prostem? Nekaj časa se mi zdi da je bilo ful omejeno.

Kakšne so pa cene za golf avtoček ipd.?

Cene spodaj, lahko se voziš kjerkoli je asfalt (tudi po živalskem vrtu - je deljen na dve strani z leseno ogrado in cesta gre vmes.

Pripete slike za predogled

• A8F0D5D2-1320-4F52-8124-65E836D2FC6E.jpeg
  • 9EFFAAE0-D373-4958-8A7F-39F2218179B1.jpeg

Urejal JaaN, Včeraj, 13:13.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Rally fan
Rally fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 569
  • Avtomobil: Kr'dajo v službi

Ko je pa treba tankati na Santorinu, imaš pa malo cmoka v grlu....

Pripete slike za predogled

• 20210612_104925.jpg
:evillaugh"When you see the tree you're about to hit, it's called understeer. When you can only hear and feel it, it's oversteer" (W. Röhrl):evillaugh
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 729

Dobr je sam da mas 30 litrov za pol leta zadost :-)
Prikaži več možnosti

Lexus
Lexus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 315

Hehe, sej s trenutnim colnickom, niti pomislim ne, da bi se sel vozit iz umaga do tja dol (ceprav vem, da bi slo, samo trajalo bi). Tako sem mislil, ce bi sel kdaj v tisti konec na dopust, pa da bi se zapeljal.
Pomoje da bom kaksni dve leti imel ta kinderjajcek, potem pa presaltam na konkretne colne ozr barke.

Joj ne bot neumen. Pa ti to resno svetujem ker sva stara znanca in se poznava. Ajde če se boš šel rjuharstvo ala jadrnice pol še drgač pa odsvetujem razn če si leonT :) jaz sem skuru 600litrov v treh dneh na mercruiserju 8.2 V8 cca 450hp. Če sm sam ni blema ampak k dobim gor dva rahlo nažgana kolega smo ob 100litrov v dveh urah lol. Res jaz ugatavljam da je za ta dnar bols da ti ga ena cel mesec vleče lol....
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Joj ne bot neumen. Pa ti to resno svetujem ker sva stara znanca in se poznava. Ajde če se boš šel rjuharstvo ala jadrnice pol še drgač pa odsvetujem razn če si leonT :) jaz sem skuru 600litrov v treh dneh na mercruiserju 8.2 V8 cca 450hp. Če sm sam ni blema ampak k dobim gor dva rahlo nažgana kolega smo ob 100litrov v dveh urah lol. Res jaz ugatavljam da je za ta dnar bols da ti ga ena cel mesec vleče lol....

Barka s kabino, z vgrajenim dizelskim agregatom. Ne rabim hitrosti in poziralnika €€€
Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ni nujno, odvisno od colna. Mene pride v sezoni tam jurja, pa gledam na nacin, da ce ga nebi imel tako na tisti vaski plazi nebi zdrzal vec kot par dni, in bi zagonil za drugacne pocitnice.

Pa se to je ene 30% servis in kasko (motor je nov in treba k pooblascencu, na sreco zadnjic). Plovilo pa stara 5 m plastika z mercury 60.

Ce bom menjal bom ali obnovil lupino in obesil nekaj mocnejsega, ali kupil malo manjso lupino (ta 4,5) na isti motor, da bo bolj letelo pa par deset evrov prisparam na davku in privezu.
Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 833
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

Pa ocurili te bojo za vez tko da se bo kadilo iz tebe

jaz sem za 18 metrov placal 300. Sicer je pa super, zivali narava, je za videt
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.