Skoči na vsebino

Počitnice na morju, 2012-2019

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3623 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 361
  • Avtomobil: Bmw

Napihljive zadeve mi zal ne odgovarjajo. Sem letos poleti iz ihte ze skoraj sel po 4m gumico z 15hp motorjem, bi jo dobil poceni, potem sem se pa spomnil na prigode z dvema od treh gumenjakov ki smo jih imeli..
2.8m je bil premajhen, 4 metrski je na lepem zacel puscat eden od tubusov med voznjo (pa nisem nikamor zadel. Puscal je na enem spoju, kjer sta bila tubusa "zlimana",in sem pred povratkom v port moral dvakrat na roke pumpat. Ta tretji je bil naceloma super 5.5m in 60hp mercurijem, samo me je tast skozi kontroliral po telefonu ce sem ga dobro privezal, in ce sem pozaklenil vse kljucavnice. Na koncu sem ga vsako jutro in vecer (kadar nisem zapuscal marine) hodil preverjat, da ga nebi kdo poskodoval ali vlomil vanj... me je takrat kar minilo vse skupaj za nekaj casa.

Urejal branevrankar, 01.10.2019, 19:42.

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 794
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Tale zadeva s surfi, to je stabilno še sediš na sredini, čim bi hotu ti it na rob in npr. povlečt nekaj iz vode, se bojim da bo zadeva dokaj nestabilna.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 361
  • Avtomobil: Bmw

Tale zadeva s surfi, to je stabilno še sediš na sredini, čim bi hotu ti it na rob in npr. povlečt nekaj iz vode, se bojim da bo zadeva dokaj nestabilna.

Tista kompozicija, ki sta jo mozakarja imela je bila zelo stabilna...
Bom pa naredil doma zadevo, ter jo šel sprobat na bližnji bajer, da vidim kako se bo obnašala. Magari za zacetek povezavo naredim kar iz lesa, in ce bo to to, bi naredil iz aluksiranega aluminija, da bi bilo se lažje. Pa najbolje da res elektricni motor zadaj, ker je se lažji in policaji mi za tako zadevo res ne bodo sli težit...
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

bullit
bullit

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 871
  • Avtomobil: 2Fast4You

Ok, fajn ustimaj pa poročaj. Če rabiš pa kakšen support pa javi.
Moje mnenje je še vedno, da bolje da ene dve kuhinje zmontiras ter kupiš nekaj takšnega kot na spodnjem linku.
Ker tvoja kompozicija bo precej občutljiva na bočne valove. Da ne bom potem tule bral, da te je manijak na Yamahi SX240HO prevrnil

https://www.subito.i...a-307940887.htm

HUSTLER FOR LIFE!!!

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo