Skoči na vsebino

Počitnice 2012-2023

* * * * - 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
7511 odgovorov v temi
anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 459
  • Avtomobil: hitro kolo

Stvar okusa so te zadeve, meni recimo če daš zastonj tako nastanitev, ne grem na tako morje, dobesedno, zaradi oddaljenosti ter pogleda na morje. Travnike/hribe in bazen imam pred in okoli hiše doma, koze, gosi in ostalo žvad imam pri sosedu. Eni iščejo naravo v bližini morja, spet drugi pa zgolj morje in da se zvečer na terasi/balkonu sprostiš ob pogledu na morje. Meni pravi pogled na morje odtehta 70% dopusta, pa da ni to sredi kakšne marine ali pa blizu kafičev. Se pa strinjam, da so domačini na takih podeželskih obmorskih krajih bolj pristni in je druga izkušnja...ampak kaj mi bo pristnost, če ni morja  :-D .

Vidiš, jaz pa gnijem v bloku in v centru LJ cele dneve, zato mi to paše.

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 224
  • Avtomobil: OOOO

Vidiš, jaz pa gnijem v bloku in v centru LJ cele dneve, zato mi to paše.

ce se ti bo podrazlo in so ti te stvari pomembne skoci na V stran Istre, ki je se bolj pristna.. Res pa nimas blizu Rovinja, Poreca...

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 32 623
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Stvar okusa so te zadeve, meni recimo če daš zastonj tako nastanitev, ne grem na tako morje, dobesedno, zaradi oddaljenosti ter pogleda na morje. Travnike/hribe in bazen imam pred in okoli hiše doma, koze, gosi in ostalo žvad imam pri sosedu. Eni iščejo naravo v bližini morja, spet drugi pa zgolj morje in da se zvečer na terasi/balkonu sprostiš ob pogledu na morje. Meni pravi pogled na morje odtehta 70% dopusta, pa da ni to sredi kakšne marine ali pa blizu kafičev. Se pa strinjam, da so domačini na takih podeželskih obmorskih krajih bolj pristni in je druga izkušnja...ampak kaj mi bo pristnost, če ni morja  :-D .

... se popolnoma strinjam s teboj.... poleti greš na dopust, da ko se ti dvigne greš iz bajte in si čez max. 2 minuti peš v morju.... Ta lojacija (od anite) je pa dobrih 5km od morja... to bi pri meni šli čez mirda samo kakšen vijen pozimi, pa še takrat je lepše ob morju.
Verjemi, da bi tudi anita bila raje 20m od morja, če bi to dobila za isto ceno, ne glede na to kaj bo rekla :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... se popolnoma strinjam s teboj.... poleti greš na dopust, da ko se ti dvigne greš iz bajte in si čez max. 2 minuti peš v morju.... Ta lojacija (od anite) je pa dobrih 5km od morja... to bi pri meni šli čez mirda samo kakšen vijen pozimi, pa še takrat je lepše ob morju.
Verjemi, da bi tudi anita bila raje 20m od morja, če bi to dobila za isto ceno, ne glede na to kaj bo rekla :)

lp

joda

sem v iskanju parcele na kaksnem hribcku, do 10km od oka od obale, recimo Kastelir Labinci pa recimo vas MAtelici mi ima vrhunsko pozicijo in se je takih z res top razgledom... In ko hodim gledat te parcele, obcasno pade tudi kaksna Lovrecica ali podobno - torej max 5min pes do plaze, ki ni ravno Marina/ mesto.. in ti povem iskreno, da cena na lokacija s top razgledom ni cisto nic nizja kot ob morju (ajd, prve 3 linije pozabi - tisto je res drazje). Cene so itak previsoke in z nakupom s emi ne mudi, samo rect sem ti zelel - da niso vsi za vse in vsak za vsako ;)  

Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 361

... se popolnoma strinjam s teboj.... poleti greš na dopust, da ko se ti dvigne greš iz bajte in si čez max. 2 minuti peš v morju.... 

Kakor kdo. Meni dol visi, če vidim morje ali ne. Se zgodi, da se sploh kopat ne gremo kak dan.

wLJVSAz.jpg

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Kakor kdo. Meni dol visi, če vidim morje ali ne. Se zgodi, da se sploh kopat ne gremo kak dan.

... tudi mi se letos nismo šli ene 6 dni skupaj ker je bilo prevroče....in se mi ni dalo.... če bi se mi, sem pa v 2 minutah v morju, kljub temu, da iz barake ne vidim morju v tem je razlika...

lp

joda

Urejal joda, 14.09.2022, 16:14.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 967

Mi mamo za naslednjo sezomo ze vse polno, tko da niso se rekli da je zadost ocitno…
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Mi mamo za naslednjo sezomo ze vse polno, tko da niso se rekli da je zadost ocitno…

Tur avioni so bilo za 2020 januarja vsi bookirani :)

Hec hec, kaj pa pricakujes v stagflaciji?
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 967

Mi vzamemo 50% za rezervacijo vnaprej, tko da tud ce vsi skenslajo je ok :-)
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik

Mi vzamemo 50% za rezervacijo vnaprej, tko da tud ce vsi skenslajo je ok :-)

mja, tut karte za avion mi niso vrnili nekateri kaksno leto in pol.. 

Druga ce pa malo te hecam - kot sem ti rekel - v stagflaciji cene ne bodo sle dol. bo pa dolocen sloj zgubil kupno moc. ker k tebi ne hodijo ravno tisti ki so na socialnem robu, bos to obcutil nic oz manj kot nic.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo Rac, sedaj se za stalno vračaš nazaj na naš otok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 709

Da izkoristimo še par dni poletja…

Pripete slike za predogled

• image.jpg
  • image.jpg
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.