Skoči na vsebino

IŠČEM: Očetov bivši BMW 2002 Tii 1972

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
LukaLuxP
LukaLuxP
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: /

Lep praznicni pozdrav vsem skupaj! :)

Sem nov na forumu, po par mesecnem lastnem iskanju, ki ni obrodilo sadov sem se (koncno) odlocil poskusiti sreco se tu.

Torej tema je BMW 2002 Tii, letnik 1972, bele barve.

O tem avtu poslusam zgodbice ze od otrostva, od vikendaskih vozenj v Milano po plate za diskoteko, do dirkanja s prijatelji iz Novigrada do Catezke stari pumpe. Oce ga je kupil leta 1978, zaradi osebnih razlogov pa ga je leta 1984-1985 prodal.
Iscem ga ze nekaj casa, brez uspeha, saj Vin st. nimam in ne poznam pravih ljudi, ki bi se v teh krogih mudili.
Da preidem k bistvu, prosil bi Vas, ce mi lahko pomagati najti kaksen primerek tega Tii-ja iz leta 1972 v Sloveniji. Verjamem, da se kaksen se najde in upam, da ga bom z Vaso pomocjo lazje lociral. Vesel bom kakrsnih koli informacij ali vprasanj.
Verjetno nepomembna informacija, ampak mogoce se bo kdo kaj spomnil. Moj oce je Ludvik "Luka" Pestivsek iz Celja. V koncu 70-ih in 80'je imel disko klube, najprej sukal v klubu za mladino v Celju nato pa je imel diskoteke v Preboldu in Zalcu. Mogoce se boste kaksni "old-timerji" spomnili teh casov.

Najlepsa hvala in se enkrat lepe praznike vsem,

Luka ml.

Urejal LukaLuxP, 02.04.2018, 12:59.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 490
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Za začetek se obrni na forumaša @tii, on pozna večino teh vozil v SLO, če kdo ti bo on lahko pomagal  :ok2

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 711
  • Avtomobil: star Bmw

@tii bi moral vprašat svojega očeta, mogoče?

Drugače smo malo premladi, ampak v Celju je klub starodobnikov 

celjski.knezi@gmail.com

kontaktiraj jih in vprašaj, mogoče bi vedela več g.Andolšek ali g. Hriberšek v klubu,

katera sta v 70-tih dirkala z motorji in sta sigurno poznala tudi očeta, če je imel tedaj tak bmw.

Prikaži več možnosti