Skoči na vsebino

P: 2004 E63 645Ci poškodovan - ročni menjalnik, beyern platišča, remus auspuh

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
60 odgovorov v temi
arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 231

Ni vezano na avto, ampak ravno sem gledal na youtubu  :laugh

How to Negotiate: NEVER SPLIT THE DIFFERENCE by Chris Voss

Urejal arijan90, 12.02.2019, 14:05.

Prikaži več možnosti
    • E39-530d je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 356

Trenutno odprt za ponudbe, zadnja aktualna ponudba se je ustavila na 6500€, zahteval pa sem 8000€. Sprejel bi nekaj na sredini med temi dvemi ciframi.

Cez cas se ti bo kolcalo za 6500...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 119
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Trenutno odprt za ponudbe, zadnja aktualna ponudba se je ustavila na 6500€, zahteval pa sem 8000€. Sprejel bi nekaj na sredini med temi dvemi ciframi.

Kolikor jaz poznam trg (in poznam ga kar dobro), več kot 6.500 eur zanj ne boš dobil.

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

David47
David47

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 190

Še naprodaj, ta teden akcijska cena, za več v zs. 

Prikaži več možnosti
    • bedolin in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 811
  • Avtomobil: bmw m3

lahko mi posljes na zs, kje si sedaj s ceno.

Hvala

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 230
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Menjam za E46 cabrio.

Lp
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 660
  • Avtomobil: F11 530d

Tudi mene zanima kje si sedaj s ceno...

<p><p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt, F11 530d
Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

David47
David47

Novinec

• Uporabnik

Tudi mene zanima kje si sedaj s ceno...

Vse ponudbe so dobrodošle, definitivno pa pod tisto ceno ki je zapisana na prvem postu  :-D

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 055

Do nekje februarja imam namen iskati kupca, potem gre v popravilo... cene pa e63 držijo, 645ci z ročnim menjalnikom bi kvečjemu počasi začeli pridobivati na ceni  :-D

Če imaš avto kot investicijo, potem bi bile delnice v farmacevtske družbe, bitkojn,..... občutno boljša izbira.

Cene 645Ci pa letijo v nebo https://www.avto.net...GA V 10 MINUTAH

https://www.avto.net...45Ci-V8-LPG-Slo

Sta pa tidve res manj zabavni, ker ne boš tako dobro spoznal sestave avta....

PS

res ne maram takih komentarjev (kot sem ga dal ravno sam), ampak se kar prosi za takega...

Prikaži več možnosti

David47
David47

Novinec

• Uporabnik

Če imaš avto kot investicijo, potem bi bile delnice v farmacevtske družbe, bitkojn,..... občutno boljša izbira.

Cene 645Ci pa letijo v nebo https://www.avto.net...GA V 10 MINUTAH

https://www.avto.net...45Ci-V8-LPG-Slo

Sta pa tidve res manj zabavni, ker ne boš tako dobro spoznal sestave avta....

PS

res ne maram takih komentarjev (kot sem ga dal ravno sam), ampak se kar prosi za takega...

Odgovoril si na 3 leta star post, splača se ti še enkrat pogledat datum  :napaka

Seveda ne pričakujem niti približno cene iz prvega posta, v tujini najdeš zjahane ampak cele pod 7k. Vsak ima dostop do interneta, potrebuješ 5min da preveriš cene.

PS:

Pa vseeno oboje iz linkov ni merodajno, moj ima manj kot 80k prevoženih z zamenjanim novim (!) motorjem, da ne omenjam dodatne opreme in redkosti ročnega menjalnika.

Urejal David47, 17.03.2021, 21:41.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Kako to, da se ga nisi spravil rihtat?

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

David47
David47

Novinec

• Uporabnik

Ne spomnim se točno kdaj, ampak nekje vmes sem se dogovoril s kleparjem/licarjem za popravilo, avto je pri njemu čakal 2-3 mesece, pa me je potem poklical da naj ga pridem iskat da se je odločil zapreti obrt in delavnico oddati  :fight  

Itak da ti to vzame voljo, life happens pa pozabiš oziroma daš na stranski tir take projekte, vmes pa se leta obrnejo kot dnevi.

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ne spomnim se točno kdaj, ampak nekje vmes sem se dogovoril s kleparjem/licarjem za popravilo, avto je pri njemu čakal 2-3 mesece, pa me je potem poklical da naj ga pridem iskat da se je odločil zapreti obrt in delavnico oddati  :fight  

Itak da ti to vzame voljo, life happens pa pozabiš oziroma daš na stranski tir take projekte, vmes pa se leta obrnejo kot dnevi.

Svašta, pa res nimaš sreče. Pa je avto vsaj pod streho, da ne stoji ves ta čas zunaj na prostem?

Prikaži več možnosti

tovi
tovi
  • Uporabnik
  • Sporočil: 78
  • Avtomobil: e91 330d LCI

Ta avto sem večkrat videl na enem parkirišču na obali in vedno me je begalo kaj za vraga se je zgodilo s tem avtom? Vandalizem ali je bilo neko izživljanje nad avtom? Težko najdeš del avta (zunanjost), ki bi bil cel.. Nič pa ne kaže da bi to bila nesreča  :confused  Škoda avta

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

ja če se ne proda razbit, je to znak da, je najbrž rihtanje še posebej nesmiselno

Prikaži več možnosti

David47
David47

Novinec

• Uporabnik

Ta avto sem večkrat videl na enem parkirišču na obali in vedno me je begalo kaj za vraga se je zgodilo s tem avtom? Vandalizem ali je bilo neko izživljanje nad avtom? Težko najdeš del avta (zunanjost), ki bi bil cel.. Nič pa ne kaže da bi to bila nesreča  :confused  Škoda avta

Avto je zletel med nasad oljk, kjer ga je parkrat obrnilo in je pokosil oljke spredaj in zadaj. Podvozje je super, lahko ga peljem pred nakupom na optiko, je pa karoserija dobila svoje. Avto je bil garažiran najprej v boxu, potem nekaj časa v skupni pokriti garaži, sedaj je par mesecev zunaj.

ja če se ne proda razbit, je to znak da, je najbrž rihtanje še posebej nesmiselno

Proda se zelo hitro, enkrat na mesec mi kdo pusti listek s telefonsko, pa tudi takrat je bilo interesentov malo morje, samo jaz sem trmaril s svojo ceno, pa v rezervi sem imel da ga obdržim glede na redkost opreme itd, avto mi 100% sede na moj okus. Ne da se mi več ukvarjati s tem, tako da sem si zadal da gre najboljšemu ponudniku čimprej.

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

si samo malo obrnil odgovor, normalno da se vse proda če je cena ok

če je pa taka cena ki jo maš v mislih ni ugodna za kupca, potem se tudi tebi ne splača popravlat

lih toliko stane novega kupca spravit avto na cest kot tebe, al pa mogoče tebe še več, če ti delajo vse drugi, se pravi je še vedno boljša računica nižat ceno dokler ne gre, kot popravljat, to ve vsak ki ma mal prakse, VEDNO je enostavneje prodat razbit avto kot cel

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 775
  • Avtomobil: star Bmw

Za kakšno ceno se pa zdaj prodaja?
Ali se bomo spet pogovarjali o nakupu tega avtu l.2024?
Vedno je problem pri prodaji samo cena.
In tako brez ogleda je takle projekt kar izgubil na ceni, če res stoji tako dolgo in je stanje tako, kot je opisal forumaš zgoraj.
Motor tudi ni nov, ampak je bil pred leti nov.
Saj pravim cena...
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 653
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Razbit avto moraš res dobiti ugodno ubistvu že smešno poceni da se ti ga sploh splača popravljati.

Tudi ko ga licarsko urediš še vedno ostanejo ista potrebna popravila(motor, podvozje, zavore itd.) kot pri celem avtu potem pa računica več ne pije vode oz. si na istem kot če kupiš celega.

Največ boš iztržil, če ga boš prodajal po delih ampak za to rabiš čas in prostor v kosu bi moral biti pa zelo ugoden.

Urejal blackberet, 18.03.2021, 18:33.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • _BuLLet_ in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

Matejkec
Matejkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 006
  • Avtomobil: Šel v škarpo

Za kakšno ceno se pa zdaj prodaja?

4800€ je trenutna ponudba :beer

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.