Skoči na vsebino

K: F80 M3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi
urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: m240ix

Kupim bmw m3 od letnika 2015 naprej, nujno odlično ohranjen nikoli karamboliran.

Info na zs

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 786
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

https://www.avto.net...asp?id=12665555

če te ne moti, da je bil občasno tudi na dirkališčih... za kar je tudi namenjen :)

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586
  • Avtomobil: E39 525i

če te ne moti, da je bil občasno tudi na dirkališčih... za kar je tudi namenjen :)

Za tega sem barvo mešal za splitter :)

Prikaži več možnosti
    • DJ Falco je všeč

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: F82 ACS

A ni tale od lastnika Trusta? Če ja, se ga menda ne špara, ne samo na pisti. Je pa lep za pop...it. Sem pa v nedeljo v KP videl prelepo F80 v sakhir orange barvi.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Zvok je pa ogaben. :frown  :jok

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 080

Kar nekaj se jih prodaja, samo je vec m4 jih na trgu. Jest vem za eno ki bo v kratkem na voljo, sam je bla vec pocez kot naravnost vozena :-) je pa avto res lep... bel perl in rjav notri
Prikaži več možnosti

Catipy69
Catipy69

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 328
  • Avtomobil: F80 M3 LCI, Golf 7R

Men sam neki ni jasno, kupis M3, zmeces vso kramo gor in pol ga prodajas. Kje je logika?? Res me zanima, ker ni to stvar za 100€ pa hop grem po drugo.

Where too Much is just right! ;)

Prikaži več možnosti
    • jocker je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586
  • Avtomobil: E39 525i

A ni tale od lastnika Trusta? Če ja, se ga menda ne špara, ne samo na pisti. Je pa lep za pop...it. Sem pa v nedeljo v KP videl prelepo F80 v sakhir orange barvi.

Še ga nisem videl da bi kaj norega naredil na cesti. Avto je pa z tem izpuhom glasen non stop (ko ga ne vidis vec ga se slisis) zato morda marsikdo misli da je tiscan. Ko je bil pri nas je bil na zadnjih sedezih otroski sedez.....
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 786
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Ni on lastnik Trusta... je pa lastnik enega drugega lokala. Je pa avto večkrat tam parkiran. Ga pa tudi jaz nisem še nikoli videl noret na cesti, pa ga kar pogosto videvam.

Urejal DJ Falco, 18.04.2018, 21:30.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

F80-tka pa res ni glasna...

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

Avtonet prečesujem že par mesecev, pa od m3 še nisem zasledil nič pametnega. Oglas katerega si pripel, je imel pred časom še slike s čelado, tako da avto je bil očitno večkrat na pisti oz. sem že iz opisa razbral, da je lastniku zelo pomembna teža in performance, to pa vsi vemo zakaj:)

Ampak hvala vseeno za pomoč;)

Iščem avto kateri je bil v normalni dnevni uporabi.

Prikaži več možnosti
    • DJ Falco je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 027
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Iščem avto kateri je bil v normalni dnevni uporabi.

Rzgleduješ se za napačnimi avtomobili. Kdor išče avto take moči za dnevno uporabo si kupi Alpino B3, ali D3 če je v igri zelo veliko kilometrov.

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti
    • 4banger je všeč

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

Rzgleduješ se za napačnimi avtomobili. Kdor išče avto take moči za dnevno uporabo si kupi Alpino B3, ali D3 če je v igri zelo veliko kilometrov.

Lp Tristan01

Pozdravljen

Sploh ne, kajti kolegi imajo omenjena vozila kot drugi ali tretji avto, saj nikjer ne piše da če je m3 ga moraš pa žgat na pisti!

Glede nato da imam trenutno m240ix bom verjetno vedel kaj je M3:)

Pač iščem lep primerek vozila ne pa nekaj "zjahanega"

Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 107

Zvok je pa ogaben. :frown  :jok

Res je ga redno vidim/slišim. Zvok je kot stara honda  :-D

Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 318
  • Avtomobil: Citroen AX

Pozdravljen

Sploh ne, kajti kolegi imajo omenjena vozila kot drugi ali tretji avto, saj nikjer ne piše da če je m3 ga moraš pa žgat na pisti!

Lepo, da si se pohvalil, kaj trenutno imas. Prodaj to, pa kupi novega m3. Pa bos spet vedel, kaj imas ;)

Prikaži več možnosti
    • 4banger je všeč

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 027
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Pozdravljen

Mislim, da se nisva dobro razumela. Če imaš M3 ga kupiš z razlogom in ta je da ga vsaj kdaj pa kdaj pritisneš do konca in zapelješ na kakšen track day...

Medtem ko je lastnik Alpine nekdo, ki je kupil zelo hiter potovalnik in ga temu primerno vozi. Pri katerem vozu je manj zlorab boš pa že sam poštudiral...

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • andy, LEO37 in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

m-h
m-h

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 242
  • Avtomobil: bmw

Ah dajte no, večina takšnih strojev ne vidi piste, ampak so namenjeni kupcem tipa LeonT, ko vrže ciglo na pedal, da leti. Se pravi hiter daily. Takšni, ki hodijo na pisto, rišejo kroge ipd. so v manjšini.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

ma kakšni track dayi...folk se gunca od semaforja do semaforja ali pa udari jadransko magistralo in potem razlaga "vaaa kok je letelo" ... temu je namenjena m3 in ničemer drugem :ok2

vse ostalo je pussy smoke :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

ma kakšni track dayi...folk se gunca od semaforja do semaforja ali pa udari jadransko magistralo in potem razlaga "vaaa kok je letelo" ... temu je namenjena m3 in ničemer drugem :ok2

vse ostalo je pussy smoke :ok2

Mene bi bilo sram sploh vžgati avto z tako grdim zvokom :laugh

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

Ah dajte no, večina takšnih strojev ne vidi piste, ampak so namenjeni kupcem tipa LeonT, ko vrže ciglo na pedal, da leti. Se pravi hiter daily. Takšni, ki hodijo na pisto, rišejo kroge ipd. so v manjšini.

Tudi jaz sem enakega mnenja:)

Lepo, da si se pohvalil, kaj trenutno imas. Prodaj to, pa kupi novega m3. Pa bos spet vedel, kaj imas ;)

Prosil sem za pomoč, ne za provociranje:)

Ne vidim pa nič slabega če sem povedal da že vozim avto ki ima kar nekaj konjev in da vem kaj kupujem, ne grem iz 150 konjev na 430.

Saj je to avto forum???

Lahko ti tudi povem da sem ga ravno prodal in da sem sedaj brez, če ti bo lažje:D

Urejal urke85, 19.04.2018, 10:00.

Prikaži več možnosti