Skoči na vsebino

K: F80 M3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi
wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 238
  • Avtomobil: bmw 328i f30

A ti je bil prešvoh 240? Oz tako bom rekel ... kaj si najbolj pogrešal.

Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 350
  • Avtomobil: Not a BMW

Glede na to, da sedaj kupuje M3, mu je bila 2 premala. Drugače bi kupoval M2, ki je najboljši drivers avto. Moje menje pač.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 818
  • Avtomobil: LPP Urbana

m240ix se da lepo spravit do 360-380hp.

zadnjič sem gledal test m240ix in M2 ( je na youtube) in je M240ix v končni hitrosti "boljši" od M2, nisem mogel verjeti, test je pokazal tako.

in ja M240ix ni in nikoli ne bo M, je pa hudičevo dober približek M2 :ok

sicer ima kolega M4 ( 9/2016, slo, 1 lastnik) z cca 15.000km po števcu. avto ni na avto.net, bi bil pa pripravljen ga prodat ob dobri ponudbi.

ima pa akrapoviča gor :ok

Urejal bancnik, 19.04.2018, 11:21.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: m240ix

A ti je bil prešvoh 240? Oz tako bom rekel ... kaj si najbolj pogrešal.

Ne sploh ne, avto je vrhunski! Najbolj sem pogrešal agresivnost odbijačev oz.celoten bodykit in pa več zvoka v kabini. Zato sem naknadno vgradil remus izpušni sistem in je bilo vrhunsko. Je pa res da ima avto performance top ni pa pravi m.

Glede na to, da sedaj kupuje M3, mu je bila 2 premala. Drugače bi kupoval M2, ki je najboljši drivers avto. Moje menje pač.

M2 je tudi top, kar se tiče voznih lastnosti odlično. Je pa res da ima starejsi motor in s tem večjo porabo ter manj navora kot m240. Ima pa boljši zvok, več poka!

Glavni razlog zakaj ne M2, ker je ravno prišel competiton in čez par mesecev bo na cesti.

m240ix se da lepo spravit do 360-380hp.

zadnjič sem gledal test m240ix in M2 ( je na youtube) in je M240ix v končni hitrosti "boljši" od M2, nisem mogel verjeti, test je pokazal tako.

in ja M240ix ni in nikoli ne bo M, je pa hudičevo dober približek M2 :ok

sicer ima kolega M4 ( 9/2016, slo, 1 lastnik) z cca 15.000km po števcu. avto ni na avto.net, bi bil pa pripravljen ga prodat ob dobri ponudbi.

ima pa akrapoviča gor :ok

M240 se da normalno spraviti kot si rekel na 380 konjev, s steinbauerjem celo 400, avto je s 4x4 raketa!

Urejal urke85, 19.04.2018, 11:55.

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 527
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

A M4 te ne zanima ?

Tale je bil od mojega prijatelja. Res kot nov. Pa huda oprema. Nikoli na dirkališču, ali kaj podobnega, Krasen avto res,

https://www.avto.net...L-HARMAN-HEA...

Urejal miho1, 19.04.2018, 12:58.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 224
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Meni so recimo zanimivi oglasi k folk piše cena novega vozila oz. MPC tok pa tok, ne napišejo pa dejansko kok so dobili popuste in koliko jih je avto takrat "koštal". K je bilo obdobje nazaj ko so novi bmw-ji in M-i imeli kar "velike" popuste. Si pa ne morem mimo tega, da bi imel M-a in imel sedeže na žgance kot jih imajo nekateri primeri-katastrofa. :crazy  

Urejal Taucher, 19.04.2018, 13:15.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti
    • porsche je všeč

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

A M4 te ne zanima ?

Tale je bil od mojega prijatelja. Res kot nov. Pa huda oprema. Nikoli na dirkališču, ali kaj podobnega, Krasen avto res,

https://www.avto.net...L-HARMAN-HEA...

Oj

Sem bil v salonu, dal ponudbo pa se niso strinjali, preplačati ga pa nisem hotel. Se prodaja že kar dolgo časa, če bi bil realno ocenjen bi bil že prodan, to je pač moje mnenje.

Avto je drugače lep ima sicer na malo št. kilometrov kar nekaj pikic od kamenčkov ampak ok.

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: F82 ACS

Tega sem si tudi jaz šel pogledat. Res je lep, stanje vrhunsko, barvna kombinacija vrhunska, dobra oprema. Zadnja cena pa 71k in nič manj. Lastnik zdaj vozi Benza, če se ne motim. Glede cen je pa res, folk rabljene oskubljene 2 leti stare avte prodaja za 70k, kolikor so pred dvema letoma dali za novega. Za tega sivega ne rečem, ker je res opremljen.
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 499
  • Avtomobil: M4,M3

V tujini nisi nič našel, imam opcijo dobiti boljšo ceno v niederlasung munchen in stuttgart, posli mi link in probam kaj zrihtat.
Kupim csl platišča za M3 ---> ps me!
Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

V tujini nisi nič našel, imam opcijo dobiti boljšo ceno v niederlasung munchen in stuttgart, posli mi link in probam kaj zrihtat.

Zivjo

Tujina ima ogromno izbire, je pa težava v tem ker ti dmv tok nazgejo, da se ne splača.

Urejal urke85, 20.04.2018, 15:37.

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 586
  • Avtomobil: E39 525i

Sig :)
Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

Sig :)

Sem jutri dogovorjen pri njih
Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ///M

Kupim bmw m3 od letnika 2015 naprej, nujno odlično ohranjen nikoli karamboliran.

Info na zs

Ne glede na barvo in/ali opremo priporočam Competition paket. Si morda razmišljal o novem, zadnje čase se dobijo dobri popusti? :ok

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 080

Tale siv je zihr dober. Ni pa poceni. Nove m4 so se prodajale -25% od cenika.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 932
  • Avtomobil: prdalica

Cenikov itak ni vec za gledat...sem dobil na pooblascencu ponudbo za novega a6 iz 56k na 39k :)

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 527
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Tale siv je zihr dober. Ni pa poceni. Nove m4 so se prodajale -25% od cenika.

Ta avto pa je bil okoli 110k po ceniku.
Prikaži več možnosti

urke85
urke85

Začetnik

• Uporabnik

Ne glede na barvo in/ali opremo priporočam Competition paket. Si morda razmišljal o novem, zadnje čase se dobijo dobri popusti? :ok

Sem bil zadnjic v salonu, popusti se od l.2016 gibljejo od 25-28%.
Novega kupovati v obdobju, ko cez nekaj mesecev pride nov model 3ke se mi zdi skoda. Enostavno prevec zgubis. Ce bi kupoval leto ali 2 nazaj, bi bilo to dobro. Podobno je sedaj z m2, naenkrat so padle cene in poplava na avto.net proda se pa zelo malo ker vsi cakajo kaj bo z m2 competition.
Proti koncu leta naj bi prisel m8 in takrat se tudi pricakuje da bo en kup ponudbe m3/4.
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 764
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Cenikov itak ni vec za gledat...sem dobil na pooblascencu ponudbo za novega a6 iz 56k na 39k :)

za nov model al za stari???

Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: F82 ACS

Jaz M3 ali M4 brez CP sploh ne bi imel. Po mojem žmahu pride po konfiguratorju mpc 112k. Osnovni npr. pri Selmarju je 90k minus popust. Tale sivi je res dober, za novega bi moral oziroma je odštel kakšnih 85k.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 080

Menda je res ogromna razlika ce ima competition pack. Brez ga ne bi gledal jest.
Prikaži več možnosti