Skoči na vsebino

Problematika: Vožnja z glasnimi mot. kolesi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
26 odgovorov v temi
Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 526
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Hecam se halo.

Vem.
Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 804
  • Avtomobil: BMW e39 528i

Jaz vem, da če bi meni tako nažigali bi vsak teden kupovali nove gume

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Dejstvo je, da tale dva konkretno ogrožata vaša življenja, zvok je še najmanjši problem..., jaz bi se še enkrat pogovoril, šel bi še do ostalih sosedov, da bi lahko nastopili skupaj. V kolikor to ne bi pomagalo, bi ta dva idiota opozoril, da naj bosta v bodoče previdna zaradi peska na cesti. Res bi šel po par karjol peska in ga stresel po cesti, ko jih jebe te neodgovorne kretene. Pa da vidimo potem gas po pesku.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

sssimon
sssimon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 350
  • Avtomobil: Not a BMW

Zgleda si premil z besedami... da meni otrok neha dihat zaradi nekega kretena, se ne bi dolgo vozil, zlepa ali pač zgrda. Sem pa prepričan, da če prijaviš policiji, ali če poznaš kakšnega policaja, ga samo zvrcni in so lahko hitro v vasi. Imamo kar nekaj glasnih igračk, pa v okolici hiš vedno počasi in z minimalnim gasom. 

Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 116
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

V Slovenija stanu je dejstvo da kar koli boš delu na svojo pest, te bo vlomilec/tat/motorist,...... na koncu tožu in dobil tožbo, ker si ga poškodoval/ogrožal,......

Najbolje je da se na policijo obneš razložiš situacijo itak so po zakonu dolžni obrnovnavati.... Ti si pa ne mažeš rok in na koncu tudi nebost vedela kdo jih je prijavil, da ne bo potem še kakšnih groženj.....

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 817
  • Avtomobil: LPP Urbana

ali pa na anonimko pokličeš in prijaviš  :)

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Policija takih zadev ne more rešiti, rešitev je edino "fizična varianta", mogoče zaprosite občino, da prične razmišljati o "ležečih miličnikih", to ustavi vsakega norca.

Jaz se srečujem s podobno zadevo, mimo mojega bloka dnevno divjajo motorji, omejitev je 50 km/h (naselje), hitrosti pri nekaterih so konkretno čez 100 in še več..., policija je seznanjena s tem, ukrepa pa ne. En dan bo lahko katastrofa, jaz bi take motoriste enostavno zbasal v zapor, njihovo početje je enako nevarno kot če jaz pijan, s prevezo čez oči, malo streljal čez balkon na ulico.

Urejal andy, 24.04.2018, 11:08.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti