Skoči na vsebino

K: BMW Z4 (E85)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
19 odgovorov v temi
Sacha
Sacha
  • Uporabnik
  • Sporočil: 25
  • Avtomobil: Se išče

Pozdravljeni!

Kupujem omenjen avtomobil; nagibam se proti 2.2i ali 2.5i motorju, letnik od 2004 do 2008.

Ponudbo lahko na ZS, komentar tu.

Lep pozdrav!

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 197
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Pozdravljeni!

Kupujem omenjen avtomobil; nagibam se proti 2.2i ali 2.5i motorju, letnik od 2004 do 2008.

Ponudbo lahko na ZS, komentar tu.

Lep pozdrav!

kaj pa ohranjenost, ročni, smg, aut, budget €, km, lastništvo,...itd itd ... da ti ne bodo ponujali buč za ananas  ;)

Urejal Taucher, 24.04.2018, 11:07.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

kaj pa ohranjenost, ročni, smg, aut, budget €, km, lastništvo,...itd itd ... da ti ne bodo ponujali buč za ananas  ;)

Glede na to, da jih ni veliko, ne vem, če je lahko človek preveč izbirčen. ;)
Mogoče nekaj v tem smislu:

• Ohranjenost: se mogoče res pričakuje, da res ne najslabša.
  • Km: do okoli 175 000 km
  • Menjalnik: ročni
  • Gorivo:bencin
  • Število lastnikov: max.2, mogoče 3-odvisno od ohranjenosti. (Sicer ne vem, koliko lastnikov se lahko sploh pričakuje pri takšnem avtomobilu te starosti)
  • Budget: trenutno 7500 - 8000€.

Komentar glede mojih (re)alnih pričakovanj je tudi dobrodošel.

Prikaži več možnosti

Proart
Proart
  • Uporabnik
  • Sporočil: 172
  • Avtomobil: R6

Glede na želje in budget, boš dolgo iskal...pomojem si z budgetom prekratek za 2-3k glede na te želje. Kej zmahanega pa mogoče dobiš za 8k. Ta dva najcenejša, ki sta trenutno na AN, se že dolgo prodajata in sta nad tvojim budgetom, pa sam presodi zakaj se ne prodata...

Prikaži več možnosti
    • V.I.A je všeč

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Glede na želje in budget, boš dolgo iskal...pomojem si z budgetom prekratek za 2-3k glede na te želje. Kej zmahanega pa mogoče dobiš za 8k. Ta dva najcenejša, ki sta trenutno na AN, se že dolgo prodajata in sta nad tvojim budgetom, pa sam presodi zakaj se ne prodata...

Se pravi, za kaj ne-zmahanega, se je bolje pogovarjati o budgetu med 9.500 € in 11.000 € ? 

Kakršnakoli dodatna informacija je dobrodošla.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 482
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Glede na to, da jih ni veliko, ne vem, če je lahko človek preveč izbirčen. ;)
Mogoče nekaj v tem smislu:

• Ohranjenost: se mogoče res pričakuje, da res ne najslabša.
  • Km: do okoli 175 000 km
  • Menjalnik: ročni
  • Gorivo:bencin
  • Število lastnikov: max.2, mogoče 3-odvisno od ohranjenosti. (Sicer ne vem, koliko lastnikov se lahko sploh pričakuje pri takšnem avtomobilu te starosti)
  • Budget: trenutno 7500 - 8000€.

Komentar glede mojih (re)alnih pričakovanj je tudi dobrodošel.

Glede na to da sem jaz po 2-3 tednih od nakupa ugotovil da cabrio ni zame, se mi zdi ta podatek nepomemben. Je pa res da sem bil pri 11 let starem avtu tretji lastnik, 2 lastnik pa ga je imel 1 leto. Glede na budget, pa ne verjamem da boš dobil zajca z takimi kilometri, tale kolikor se spomnim jih ima čez 200k https://www.avto.net...asp?id=12999965

. Glede na to da ga prodaja že eno leto, je po moje tudi pri ceni nekaj "lufta". Vem pa da ga človek prodaja od prvega meseca nakupa, zaradi svoje višine (dec ima 2m) in mislim da ga je pred njim imel forumaš Bullet.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 900
  • Avtomobil: new age e39

Tole.jw pa hitro izginilo
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Glede na to da sem jaz po 2-3 tednih od nakupa ugotovil da cabrio ni zame, se mi zdi ta podatek nepomemben. Je pa res da sem bil pri 11 let starem avtu tretji lastnik, 2 lastnik pa ga je imel 1 leto. Glede na budget, pa ne verjamem da boš dobil zajca z takimi kilometri, tale kolikor se spomnim jih ima čez 200k https://www.avto.net...asp?id=12999965

. Glede na to da ga prodaja že eno leto, je po moje tudi pri ceni nekaj "lufta". Vem pa da ga človek prodaja od prvega meseca nakupa, zaradi svoje višine (dec ima 2m) in mislim da ga je pred njim imel forumaš Bullet.

Ironično ga je pravkar prodal ;) Mogoče bom res moral dvignit budget.

Malo me je tudi strah nerealnih kilometrov, ki hitro diktirajo ceno zajca... Mogoče bi moral pogledat tudi kaj na nemški trg (?).

Prikaži več možnosti

m-h
m-h

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 242
  • Avtomobil: bmw

Moje skromno mnenje... glej 3.0, ker 2.2. ni toliko cenejši v smislu stroškov, pri porabi pa sploh ne bi rekel, poleg tega je mene pri 2.2. motilo samo 5 prestav. Glede števila lastnikov za tvoj budget mislim da se bodo številke vrtele bolj nad 5. Kar pade v tvoje kriterije mislim da na avto.net ne boš našel, ampak samo če poznaš osebno kakšnega lastnika, ki ga prepričaš, da ga proda, pa ne za tvoj budget... žal.

Glede na to kaj hočeš, bi jaz gledal samo tuji trg.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ironično ga je pravkar prodal ;) Mogoče bom res moral dvignit budget.

Malo me je tudi strah nerealnih kilometrov, ki hitro diktirajo ceno zajca... Mogoče bi moral pogledat tudi kaj na nemški trg (?).

Oglas je spet aktualen, poglej na a-net.

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Oglas je spet aktualen, poglej na a-net.

Dobro opaženo!

Če jih ima res nad 200 000 km, potem ni tako aktualen. Bo treba dvignit budget, pa dobro premislit.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobro opaženo!
Če jih ima res nad 200 000 km, potem ni tako aktualen. Bo treba dvignit budget, pa dobro premislit.

Počekiram vsak dan cabrie na avtonetu, pač čakam kdaj se bo pojavil moj bivši a4 cabrio na netu? Me matra firbec za kakšno ceno se bo prodajal. Jaz sem v 10 mesecih lastništva popušil 4500€, jebiga najprej sem kompliciral pri nakupu, mala kilometrina 115.000km, oprema-xenon-šp. sedeži-usnje-bose in seveda sem ga pošteno plačal. Pri prodaji je pa bilo sranje, vse je zanimala samo cena.
Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Počekiram vsak dan cabrie na avtonetu, pač čakam kdaj se bo pojavil moj bivši a4 cabrio na netu? Me matra firbec za kakšno ceno se bo prodajal. Jaz sem v 10 mesecih lastništva popušil 4500€, jebiga najprej sem kompliciral pri nakupu, mala kilometrina 115.000km, oprema-xenon-šp. sedeži-usnje-bose in seveda sem ga pošteno plačal. Pri prodaji je pa bilo sranje, vse je zanimala samo cena.

Iz firbca; v kaj si pa vse vložil tistih 4500€? Potem se ti je skupaj kar nabralo.

Tudi sam vsake toliko časa pogledam, kdaj se bo pojavil tisti beli Z4 (z angel eyes) spet kaj na avtonetu..

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 987
  • Avtomobil: F11 530da

‭0 40 697 911‬

Evo telefonska od kolega ki prodaja z4

Vozilo ni na avtonetu
:ok
Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Večji budget, osvežujem temo.

Se priporočam za ponudbo omenjenega vozila z  2.2/2.5 motorjem, letnik 2005+. Ponudbe prosim na ZS. :)

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 624
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Jaz vem za enga 3.0smg, 160kkm, crne barve, individual oprema k ga ni na netu...ce te zanima.
Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

Gospodje, omenjeno vozilo je še v povpraševanju.

Lep pozdrav!

Prikaži več možnosti

Sacha
Sacha
  • Uporabnik

https://www.avto.net...&display=BMW Z4

Mogoče kdo pozna ali pa je prejšnji lastnik?

Edit: zgrešil 2.0 motor ...

Urejal Sacha, 05.09.2019, 09:48.

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 341
  • Avtomobil: Z4

Uf ja, 2.0 :(

Prikaži več možnosti

Kirn
Kirn

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 623
  • Avtomobil: marprom

Ker že nekaj časa pregledujem Z4ke, in imam tudi sam željo tekom zime nabavit ti predlagam da se fokusiraš na tujino:

https://suchen.mobil...ml?id=283336386

2k še za lasten uvoz pa si še vedno nekaj vijolic cenejši kot vse pri nas :)

Prikaži več možnosti