Skoči na vsebino

Kršenje avtorskih pravic?!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 286
  • Avtomobil: 5E Octavia Elegance

Zdravo!

Torej s kolegi smo nedolgo nazaj debatirali o enem ''incidentu'', ki smo ga v bistvu sami skuhali..

Gre se za reklamne majice, kjer piše gor nek napis, kater ''naj bi bil'' last nekega manjšega podjetja. 
Sicer nikjer nisem zasledil, da je to njihovo ali pa trademark. 

Po LJ so talali nalepke z napisi, zato smo dobili idejo, da jih damo na majice za eno fantovščino.

Ok, torej bistvo sem povedal.. Nek dan po tem smo dobili na facebook, da smo jih ukradli, oškodovali,..ipd, in da jih moramo izplačati (malo slabše jim gre biznis pa to).

Nato sem šel par dni kasneje v to firmo, kjer so me napadli totalno. V glavnem merjenje penisov bi rekel Jerry. Ko sem jim omenil, da nismo mislili nič slabega z majicami in, da to sploh ni njihovo...no vsaj sklepam, ker trademarka nisem zasledil, ime firme poleg tega citata...karkoli. Rekli so, da so to oni prvi začeli in da NI kul, da sem to naredil ?! Ok, idejo sem dobil od njih, to je pa vse. Oškodoval jih nisem, kvečjem sponzoriral hahha  :-D 

Torej, po napadu so mi rekli, da dobim račun na dom. In Vam pišem, kaj bi vi naredili v tem primeru? Nekaj sem se že pozanimal, vendar na napad pred 20+ strankami, ponižanje, dretje itd. NEBOM pojedel, sploh pa ne njihovega računa.
Jaz sem mnenja, da nismo storili ničesar narobe, razen škode njihovega egota.

Hvala že v naprej,

lepo nedeljo želim.

Lep pozdrav!

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 769
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ta bo pa težka, pomojem rabiš nasvet odvetnika. Jaz računa ob takem primitivnem obnašanju definitivno nebi plačal, močno dvomim da te bodo šli tožit zaradi tega.

The Best Never Rest
Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

ignoriraj. Ce ti bodo poslali racun, ga zavrni. Tozili pa mislim, da te ne bodo.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Jerry uporabnikom je všeč to sporočilo

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 434
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Raje to pojej,se nasmej idiotom in pozabi zadevo. Če si res star 21let potem boš to še kdaj v življenju doživel,enostavno pozabiš in ne držiš zamer. Na svetu hodi svašta idiotov.

Ni vredno €,odvetnikov in živcev. Edino kar lahko narediš je posvet z odvetnikom,ker vas je več kolegov si boste ta strošek razdelili in bo prišlo čisto poceni.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 286
  • Avtomobil: 5E Octavia Elegance

Svašta res. Tok ponižanega se še nisem počutil v življenju. Sej karma pride do vsakega.

Bom tako rekel.. glede na to, da vem kaj se dogaja za zavesami tam, mislim, da se znajo opečt. Sami se bodo pokopali :)

Ne da bi komu privoščil...ampak ja :ok2

Bom počakal nekaj časa, če dobim na dom.. Sicer nevem od kje bi imeli lahko moj naslov. Če pridejo do njega, bi smatral to kot neko zlorabo mojih osebnih podatkov. 

V glavnem, hvala fantje ! :beer

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 831
  • Avtomobil: F30 335i

mah pusti stat. Če kaj dobiš jim vrni z pismom  da jih boš tožil kontra zaradi žalitve itd...

Pozabi na vse skupi nič ne bo iz tega;)

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.