Skoči na vsebino

Bimmercode izkušnje

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
166 odgovorov v temi
simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 738
  • Avtomobil: BMW

Ali niso ogrevana vzvratna ogledala del serijske opreme?
Zimski paket vsebuje ogrevane šobe za čiščenje prednjih stekel ter gretje prednjih sedežev.
Prikaži več možnosti

zaxxon
zaxxon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 767
  • Avtomobil: E60 530DA 2003

Gretje ogledal imam. Ne vem pa, v kateri paket to spada.

383827_3.png

Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 393
  • Avtomobil: BMW E65

Jaz sem imel funkcijo pomika sovoznikovega ogledala v osnovi aktivirano samo na tistih avtomobilih, ki so imeli el. poklopljiva ogledala.
Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Če nimaš električno zložljivih ogledal, potem te funkcije avto ne podpira.

Odvisno od modela avta. Pri E60/E61 je pogoj za to memory paket. Jaz nimam el. zložljivih ogledal, pa mi to dela že v originalu (imam pa Comfort sedeže z memory). Pri eni 120i 2006 letnik sem to videl, pa ni imela memory paketa, nevem pa če je imela el. zložljiva ogledala? (čisto možno, glede na to da je imela Dynamic xenon, Pro navi, L7, Licht paket, usnje,...)

Urejal panki_86, 06.08.2019, 20:29.

Prikaži več možnosti

salko
salko

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: 530xd F11 LCI

Ali ste tisti, ki povprašujete po tej funkciji, sploh poskusili preklopiti stikalo za izbiro levega oz. desnega ogledala medtem ko daste v R? Namreč jaz v F11 LCI to funkcijo imam, ampak ogledalo se spusti le, če imam tisto stikalo preklopljeno na levo ogledalo, ravno iz tega razloga, da lahko to spuščanje ogledala tudi ugasneš, ker v večini primerov je itak moteče, ker večkrat rabiš videti nazaj kot dol proti kolesu ... Da ne bo kdo potem jokal, da je dal zadevo kodirat, pa mu je dejansko že v osnovi delovala, le ni imel te sreče, da bi imel stikalo preklopljeno na pravo ogledalo :-D

Urejal salko, 06.08.2019, 20:37.

907504.png
Prikaži več možnosti
    • fp4492 je všeč

zaxxon
zaxxon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 767
  • Avtomobil: E60 530DA 2003

Ali ste tisti, ki povprašujete po tej funkciji, sploh poskusili preklopiti stikalo za izbiro levega oz. desnega ogledala medtem ko daste v R? Namreč jaz v F11 LCI to funkcijo imam, ampak ogledalo se spusti le, če imam tisto stikalo preklopljeno na levo ogledalo, ravno iz tega razloga, da lahko to spuščanje ogledala tudi ugasneš, ker v večini primerov je itak moteče, ker večkrat rabiš videti nazaj kot dol proti kolesu ... Da ne bo kdo potem jokal, da je dal zadevo kodirat, pa mu je dejansko že v osnovi delovala, le ni imel te sreče, da bi imel stikalo preklopljeno na pravo ogledalo :-D

Tudi pri meni na E60 je enako.

383827_3.png

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 489
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Ali ste tisti, ki povprašujete po tej funkciji, sploh poskusili preklopiti stikalo za izbiro levega oz. desnega ogledala medtem ko daste v R?

Vem za to foro.. ampak vsaj za E91 mislim da so ogrevana ogledala pogoj.. in ne, to ni serijsko. Moj jih nima (ali pa ne vem, da bi jih imel).

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik
  • Sporočil: 150
  • Avtomobil: BMW F31 Sportline

Tudi jaz nimam ogrevanih ogledal na f31 sportline... imam stikalo vedno v levo in če dam v R ne gredo dol... edino če je potrbno v nastavitvah kaj izbrat, ampak nisem zasledil nic...
Prikaži več možnosti

pharaon
pharaon

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 59
  • Avtomobil: F34

Pardon, pozabil sem napisati model, sem mislil da sem v F3X forumu. 

Torej na teh modelih in na mojem F34 ta funkcija ne deluje, ker nimam el. poklopljivih ogledal.

Sem jo poskusil vklopiti z Bimmercodom, pa ni delovala.

Torej ostane samo ročno nastavljanje desnega ali levega ogledala. Sicer pri tako redkemu bočnemu parkiranju na ulici mi je vseeno za to funkcijo.

Odvisno od modela avta. Pri E60/E61 je pogoj za to memory paket. Jaz nimam el. zložljivih ogledal, pa mi to dela že v originalu (imam pa Comfort sedeže z memory). Pri eni 120i 2006 letnik sem to videl, pa ni imela memory paketa, nevem pa če je imela el. zložljiva ogledala? (čisto možno, glede na to da je imela Dynamic xenon, Pro navi, L7, Licht paket, usnje,...)

Prikaži več možnosti
    • tomazic89 je všeč

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik

Sem malo brskal glede teh OBDjev in opažam da ni neka draga zadeva. Se bom odločil za nakup. Mi lahko prosim pomagate katerega izbrati da bo zadeva delovala na moji F31 letnik 2015 sportline.
Prikaži več možnosti

Premium
Premium
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: Bmw e91 330i x

Glede na to da se pogovarjate o el. zložljivih ogledalih me zanima, kako ogledalo ve do kam se odpre ? Ima kakšen fizičen naslon ali motorček šteje obrate ? Voznikov se mi odpre predaleč in praktično se nič ne vidi v njem

Prikaži več možnosti

salko
salko

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 554
  • Avtomobil: 530xd F11 LCI

Ohišje ogledala se odpira/zapira vedno na isto mesto (verjetno so tudi kakšne fizična omejevala), kam pa kaže potem samo ogledalo se nastavlja z motorčkom ogledala.

907504.png
Prikaži več možnosti

Premium
Premium
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: Bmw e91 330i x

Ohišje ogledala se odpira/zapira vedno na isto mesto (verjetno so tudi kakšne fizična omejevala), kam pa kaže potem samo ogledalo se nastavlja z motorčkom ogledala.

Potem je to omejevalo verjetno zlomljeno pri meni, z motorčkom ogledala ne pridem na pozicijo, da bi se kaj videlo. bom moral podreti en dan.

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik

Kaj pridobim, ce kupim full verzijo?
Prikaži več možnosti

bmwgavrin
bmwgavrin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 712
  • Avtomobil: BMW F31 M

Kodiranje. Če ne kupiš ne moreš kodirat.
Spet Bayerische Motoren Werke AG :ok
Prikaži več možnosti

Medek1223
Medek1223
  • Uporabnik
  • Sporočil: 19
  • Avtomobil: BMW F31 318d 2013

Ali ni tudi bimmercode plačljiv?

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik

Kodiranje. Če ne kupiš ne moreš kodirat.

Okej, prosim za malo podrobnejsi opis, ker sem zacetnik na tem... Kupil sem Vgate iCar, vse lepo povezal in lahko ze izklopil start stop.. na hitro sem pogledal se ostale funkcije in tega je dosti...
Kaj pomeni da lahko kodiram z full verzijo?
Prikaži več možnosti

Medek1223
Medek1223
  • Uporabnik

Okej, prosim za malo podrobnejsi opis, ker sem zacetnik na tem... Kupil sem Vgate iCar, vse lepo povezal in lahko ze izklopil start stop.. na hitro sem pogledal se ostale funkcije in tega je dosti...
Kaj pomeni da lahko kodiram z full verzijo?

Te lahko prosim za link kje in kateri adapter si kupil?

In če si za bimmercode moral plačati naročnino ali gre brez? Torej je edini strošek adapter?

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik

Kupil sem tega:
https://rover.ebay.c...tm/113723101092

Zaenkrat sem imel edini strosek adapter. Nevem pa kaj pomeni kodiranj oz. kaj pridobim z full verzijo, ki je 34€, kar je omenil @bmwgavrin..

Urejal davyd1994, 21.08.2019, 20:37.

Prikaži več možnosti

Medek1223
Medek1223
  • Uporabnik

Kaj pa lahko delas s to zastojnsko?

Prikaži več možnosti