Skoči na vsebino

K: E36 Cabrio

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
76 odgovorov v temi
rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 535
  • Avtomobil: Black E90

Pozdravljeni,

kupim kabriča, letnik 1997-1999, dobro ohranjenega, brez rje, delujočo in celo streho, skratka brez večjih napak. Najbolj si želim šestvaljnika, ampak lepa 318i bi bila tudi ok.

lp, 

Rok

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

Lahko je tudi starejsi letnik.

lp, Rok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 735
  • Avtomobil: E36 M3,E46 M3

Kolega ima lepo 328i cabrio, črna z hellgrau notranjostjo, M-technic, style 24, prelepa. Če me spomin ne vara, sem nekje prebral, da jo je nekomu ponujal, ko je iskal kot ti. Je tu na forumu (MatjažŠ), še bolje pa, da ga kontaktiraš na fb. Ime ti dam na ZS, če želiš. Lp, Lovro
Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

Smo izmenjal par besed v eni temi tu na forumu ja. Ni nic omenil, da prodaja, vendar tudi ce bi jo, vem da je over my budget. Hvala.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

up
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 170
  • Avtomobil: R6 topless

Si šel pogledat vse na AN?
Nedolgo nazaj jih je bilo kar nekaj...

Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

Hej, pogledat sem sel dva iz avtoneta, srebrn 320 junija in moder 325 septembra, toda predraga za stanje, v katerem sta bila. Dva sta bila 318, toda to ne bi imel. Morda cez zimo kaj pride...

Urejal rocoloco, 21.09.2018, 10:02.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

m84n86
m84n86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 435
  • Avtomobil: 325ia e30 cabrio, 330xd

Uvoz
mazy namazy
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Tudi uvoz ne bo poceni, če se išče nekaj res lepega.
Za manj denarja pa se tudi pri nas dobi nekaj v kar se mora še vlagat.

Glih za idejo. Zadnjič sem pohvalil enga lepega 320 ci, ki je stal na parkingu.
Par srednjih let je za avto, ki ima sicer manj opreme kakor moj (predvsem me je motilo, da nima roll over lokov) in je starejši AMPAK z samo 43k km ob nakupu, odštel 12k€.
So pa bili Avstrijci.

Tako, da cene grejo gor lepim primerkom, posledično tudi manj lepi in karjole dobivajo na ceni.
Če boš čakal preveč bo vsak šel izven budgeta in bo slednjega treba višat.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in sema318is uporabnikom je všeč to sporočilo

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

hoj, gledam tud tujino. ja cene so bolane ampak se pa tud full razlikujejo. mas se kar ok 328ke za 6 do 7 k, pol maš pa npr. 318i z 240kkm za 8 K in take fore.

za 3 do 4k pa skor vsi rjasti.

se mi zdi, da jih velik ljudi ze flipa sam zarad dobicka.

zapalil sm na srebrnga, upam da do poletja neki najdem, original 320i M paket bi bil super, ni pa M pogoj

full kesa pa ne bi dal, ker se ga v slo najbrz tezko znebis, ce bi ga npr. v kaksni situaciji ali krizi mogu prodat.

lep 328i ali m3 je druga zgodba no.

v slo pa ni izbire, sestavljanke z rjo. 

Urejal rocoloco, 22.10.2018, 20:26.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Malo dnarja malo muzike oz. malo dnarja veliko naknadnega vložka.

To gre tako...žal.

Če kupuješ kupuj z mislijo uživancije in ne, če se ga lahko znebiš.
Ti rečem, da lep primerek vedno pritegne pogled in padajo tudi ponudbe. Mogoče ne, ko rabiš ampak na letni ravni jih pade kar nekaj :ok

Srečno iskanje :ok

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 222
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c, E36g

Vsi ti avti imajo dušo... kupiš ga pa za sebe, ne za prodajo, kakor je Sorgo napisal.

Določi si budget in nato išči.

Jaz sem raje vzel primerek brez rje in da je bil potreben vložka v estetiko in osvežitev mehanike (večina delov je še prva vgradnja = totalno preperele gumice itd :skrbast).

Na koncu me bo prišel toliko, kolikor bi me stal dober primerek, ampak bom vedel, kaj imam.

Je pa res, da imam čas in me ne moti, tudi če avto že leto in pol stoji praktično nedotaknjen :crazy

Če pa imaš v mislih samo kratko afero (glede na to, da razmišljaš, kako se ga boš znebil), potem stanje vozila sploh ni pomembno... važno da je mehansko dovolj dober da se lahko voziš naokoli in uživaš... potem ga pa prodaš naprej, pri čemer je nizka nabavna cena v startu še kako pomembna.

Dlje, kot boš gledal in razmišljal, dražji bodo lepi primerki in še bolj zjahani, tisti, ki so poceni... to je edino, kar je sigurno.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, zigi in Sorgo uporabnikom je všeč to sporočilo

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

mal dnara, mal muske, vem :) evo LEO37, tvoj drugi odstavek, to iscem v bistvu, morda se da je mehansko kar ok. 

no, ni plan, da se ga znebim, samo previden sem, nikol ne ves kaksne stroske ti lajf prinese ali v katere kraje te kariera ali ljubezen loh odpelje heh.

sm se dal ze na realna tla in pricakujem, da bom dobil brez rje 320i. 325i ali 328i skir zihr odpade. ta rja res psihera, je lahko tam, kjer sploh ne vidis, razn ce avto razstavis.

Urejal rocoloco, 23.10.2018, 08:02.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 355
  • Avtomobil: Auto emocion

mal dnara, mal muske, vem :) evo LEO37, tvoj drugi odstavek, to iscem v bistvu, morda se da je mehansko kar ok. 

no, ni plan, da se ga znebim, samo previden sem, nikol ne ves kaksne stroske ti lajf prinese ali v katere kraje te kariera ali ljubezen loh odpelje heh.

sm se dal ze na realna tla in pricakujem, da bom dobil brez rje 320i. 325i ali 328i skir zihr odpade. ta rja res psihera, je lahko tam, kjer sploh ne vidis, razn ce avto razstavis.

Vedi, da je popravilo rje lahko precej dražje od mehanskega popravila. Že površinska rja za sabo potegne barvanje, kaj vse šele bolj konkretna rja. Bolje vzeti 318i brez rje, kot 6-valjnik z rjo - vsaj moje mnenje je tako. Ne rečem, da je fajn imeti lepo zvočno kuliso, ampak cabrio je namenjen kruzanju in tukaj je res vseeno koliko ponijev ima. Sploh, če te zaradi pomanjkanja le-teh ne boli glava in denarnica.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

ja @rockson, rja ni dobrodosla, sigurno prej 1. 8 motorcek. nekaj se bo ze naslo. 

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

evo en srebrn 320i je prsu na avtonet. pocen, in rjast, se vidi ze na pragu.  :damn

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam kakšne cene so že za te kabriče... pa ne samo E36... tudi pri ostalih modelih... noro... pri E93 ne bi izgubil niti centa, če jo danes prodam :eek

Za E36 bom raje tiho :hihi

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 62 573
  • Avtomobil: SHARK

Sam kakšne cene so že za te kabriče... pa ne samo E36... tudi pri ostalih modelih... noro... pri E93 ne bi izgubil niti centa, če jo danes prodam :eek

Za E36 bom raje tiho :hihi

Počakaj da pade sneg, boš takrat povedal  :-D  Cabrio je sezonski avto, cene glede na letni čas močno variirajo  :ok

You need to love your haters. They are a group of idiots who act like your biggest fans :-)

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

No, jesen (sedaj) ni ravno ravno high season za kabriče :-D

Sezone je pri nas konec... topless praktično ne moreš več voziti... v Dalmaciji pa še gre. Ne vem, kako je na naši obali.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rocoloco
rocoloco

BMW fanatik

• Uporabnik

evo filter 6 valjev odstranjen, bom gledal tud 318, je v3c lepse ohranjenih, sta ze dva odlicna srebrna v DE. :P jp, cakam na zimo in mogoc padec cen...

bojim se samo, da ne bi imel dolgega zadovoljstva vozit 318i, ceprav nimam tezke noge. 116 konjev je res malo... ceprav zaljubil sem se bolj v izgled. ahh sem kot baba, ki ne ve kaj hoce.

Urejal rocoloco, 24.10.2018, 08:32.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti