Skoči na vsebino

Nakup rezervnih delov na spletu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
64 odgovorov v temi
tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 017
  • Avtomobil: Polo GTI; '98 OOOO

Blackberet ..... imaš ZS :-D

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 271
  • Avtomobil: UFO

ATP je najboljša online trgovina, sem tudi sam nabavil ogromno od njih, volanske letve, zavore, kompresorje za klimo.. Vse res ugodno in vse deluje brez problema.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

bp2678526
bp2678526

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 89
  • Avtomobil: E39 540i, Mercedes CLS

Pozdravljeni,

ker vidim, da teče tudi tema o maržah pri mehanikih me zanima, če obstajajo kakšna določila koliko marže si lahko nabije mehanik?

Zadnjič je bila pri meni stranka kateri sem nudil kombi prevoz, in ker je videla, da sami servisiramo svoje kombije jo je zanimalo, če je preplačala mali servis osebnega vozila in mi pokazala račun. Skoraj me je kap, ko sem videl cene rezervnih delov zato sem si sposodil račun in šel povprašat v prodajalno v kateri je tudi mehanik, ki je izdal račun nabavil rezervne dele. Ugotovil sem, da je ceno dvignil nekje na 3-kratnik redne cene delov na katere so mi kot fizični osebi ponudili 10% popusta, če pa bi dele redno nabavljal pri njih pa so mi ponujali do 25% popusta.

Vglavnem, ko je mehanik videl, da ima za stranko žensko katera se ne spozna na cene rezervnih delov je skupno ceno malega servisa nabil skoraj do cene menjave verige na BMW.

Čisto oderuštvo...

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 184

Eh vecina teh mehanikov pod kozolcem jamra kako oni dobijo samo 10%na dele da vec ne more a v resnici pa dobi 40%. Take jst poslm v tri krasne pa je, a ni dovol da mi bos zaracunu 40€ za vsako svojo uro potem bi se na materiali kaseru, potem ta isti mehanik se usede brez zascite na sedezu z usranimi hlacami(polne olja pa prahu od tal) v avto in ga zapele v delavnco... ko mu pa poves svoje kar mu gre je pa uzaljen.
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 681
  • Avtomobil: bel traktore

takšnim pri nam pravimo pocarji

Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB je všeč