Skoči na vsebino

E91 javlja "Central Electronics failure"

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
goBMWgo
goBMWgo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4
  • Avtomobil: e46

Hi težava se mi pojavi e91 318D 2010 letnik če mi avto stoji cca 24h ne deluje mi servo,abs,sistem proti zdrsavanju,obratomer  aerbagi skratka na armaturni plošči božično vzdušje!!!Mi pa vklopi brisalce in ventilator hladilnika na poune obrate to traja 20min pri prižganem avtu potem se prebudi obratome brisalci vgasnejo prav tako ventilator,vgasnem avto vzamem kontak,ponovni zagon nobene napake avto deluje brez hibno do ponovnega cca24h počitka

Hvala za bilokakšno informacijo kaj bi lahko bilo.

DSC_0208.JPG

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 613
  • Avtomobil: BMW logicno

Akumulator ..............

Prikaži več možnosti

goBMWgo
goBMWgo

Začetnik

• Uporabnik

To sem že sam pomisliu samo mi pa normalno obrača ko stisnem start nič se ne pozna da bi kaj omagoval edino da je rač.toliko občutliu?
Prikaži več možnosti

saso24
saso24

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 574
  • Avtomobil: Renault&BMW

Raje povej če si v svojem lastništvu kaj menjal akumulator. Marsikater vžiga bp pa ostala elektronika jebe in to čist osnovne stvari kot board computer... Akumulator enostavno ne drži več napetosti
Prikaži več možnosti

goBMWgo
goBMWgo

Začetnik

• Uporabnik

Nič menjau samo napouniu aku. Ista pesem dalje lastnik 3.tedne aku je biu pa sigurno menjan ker ni vec orginalen.
Prikaži več možnosti

Rehtorb
Rehtorb

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 121
  • Avtomobil: e90 330d lci

Imel skoraj enake težave, avto je vžigal normalno, krivec pa akumulator.

LP

Prikaži več možnosti

Bavarious
Bavarious

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 737
  • Avtomobil: Bangle box

Akumulator.

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 613
  • Avtomobil: BMW logicno

Ja akku so AGM, lahko napolniš , če potem avto takoj ko stoji ne bo težave veš, da je akku, žal. 

Lahko je malo prebit in ga sprazne ravno ko se dnevno ne voziš, dovolj, da zmede elektroniko. 

Lahko pa še nekaj preveriš, Šumi to obvlada,   ali avto gre v sleep mode in izklopi vse porabnike ali sploh ne gre v sleep mode. 

Sam sem imel težavo da je vse v nulo delalo tudi na -15 st C palil ko mina, akku star 7 let in avto je skozi osiral z opozorili, da je akku slab itd ....  sem se tako vozil in filal kako leto, avto vseskozi palil ko mina, pol sem pa le nabavil novega, ker mi je osiranje avta žrlo žive.   Po menjavi se je še ene parkrat spomnil, kao akku ni ok , čeprav je bil nov registriran in vse, no potem se je pa avto pomiril in sedaj nič ne osira . 

Če je akku starejši od 4 - 5 let bi sam najprej zamenjal akku jasno z agm izključno se pa dobijo dobri neoriginal za 60% cene originalnega. 

Prikaži več možnosti

goBMWgo
goBMWgo

Začetnik

• Uporabnik

Napaka odpravljena  :-D Sicer tovarniško nesmiselna :napaka stopljeni kabli ki grejo mimo izpušnega kolektirja do menjalnika oziroma polek vročih delov motorja.Toliko v vednost in upam da koristen podatek.

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč