Skoči na vsebino

Napihljiv kajak

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
144 odgovorov v temi
anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 965
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Si že čeknil kakovost? Mah, bi raje onega vzela, ki sem ga zgoraj omenjala, da smo na safe strani.  :laugh  

Bpavsic, tale najem je FUL drag.  :eek  Za ceno dveh najemov imam že kupljen on kajak, ki sem ga prilepila zgoraj. Ampak ja, je očitno jaguar med kajaki, jaz bom imela pa "samo" opelico.  :laugh

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 945
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Saj zdaj lahko pišeš tudi "bmw", baje je kvaliteta precej padla :P

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 213
  • Avtomobil: kwatro

Kakovost je Lidl , deutchland uber alles, si upam trdit da bi Afričani s tem kajakom utonili na poti v eu, jaz se bom bolj  držal blizu obale z rokavčki in pivom . vzel sem ga ker bo ful ql izgledal privezan na strehi kombija+ kolesa+gajba piva ...its a fashion statement

Urejal voodoo child, 11.06.2018, 13:54.

Prikaži več možnosti
    • bpavsic je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Ok, bmw vs jaguar.  :laugh

Voodoo, ne pozabi na krof. :lmao

Prikaži več možnosti

Cotax
Cotax

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 742
  • Avtomobil: E91 330xd

http://shrani.si/f/2...0BO3k/kajak.jpg

Tega sem videl v Merkatorju, mi deluje malo boljši kot Lidlov... 

BMW brez šestaka je kot riba brez plavuti :ok2
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

A imaš info, do kdaj je na Piko?

Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik

Tega sem omenil v #6 v tej temi :)

Urejal bpavsic, 11.06.2018, 16:45.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 669
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...na Lošinju, če se želiš vozit, nimaš kaj delat z balonom...omisli si plastičnega, bistveno boljše plovme lastnosti, pa še na vsako plażo okoli Lošinja se lahko zapelješ brez problema, jih imaš kar nekaj....štartaš v V.Lisinju in čez dan, dva končaš v Čikatu...s sabo vzemi dovolj pijače, denar in nekaj hrane.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

V vodo greš na normalni plaži, maksimalno paziš, ne vem, kaj lahko gre narobe?

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Tega sem omenil v #6 v tej temi :)

Sem brala reviewe in ni slab. V merkatorju ga imajo v akciji do 26. junija, če koga zanima. Sama se pa bolj nagibam na sevylora.

Prikaži več možnosti

victoor
victoor
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: E46 black

Tak čoln iz lidla al mercatorje se zvija pa ne da se it nikamor. Poglejte mal na tej strani http://www.alpinaction.it/si/. Daš 1000 euro za čoln, veslo, rešilni jopič in še kaj in maš mir 15 ali več let.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Evo, sevylor je na poti, poleg tega pa sem naročila tudi vodotesno vrečko s 5. stopnjo vodotesnosti. Za kune in ključe od avta.  :laugh

Prikaži več možnosti

voodoo child
voodoo child

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 213
  • Avtomobil: kwatro

Za ta dnar narediš iz dveh Lidlovih katamaran :)

sicer ja pa kaj takega še najbolje 

http://www.bolha.com...njak z motorjem

Urejal voodoo child, 11.06.2018, 19:52.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Evo, sevylor je na poti, poleg tega pa sem naročila tudi vodotesno vrečko s 5. stopnjo vodotesnosti. Za kune in ključe od avta.  :laugh

...si porem naroča novega za 150 ali si vzela tistega rabljenega en teden na bolhi za 100€?

...pa ne se ustrasit, ko ga boš napihnila, res da izhleda tako, da se bi se lahko preluknjal ob vsakem dotiku česarkoli drugega kot vode...je kar trpežen...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Jap, sem vzela tistega in se še malce spogajala na ceni. :ok Takšne zadeve zdaj že lep čas kupujem 2nd hand, edini pogoj je, da je zadeva nova oz. zelo dobro ohranjena.  

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...te popolnoma razumem...jaz tako kupujem večino stvari, razen tistih, ki si jih želim nove, ali pa če je novo ceneje kot rabljeno...recimo samo dva primera od xyz v zadnje pol leta... vzmetnico za spalnico kupim novo, malo rabljene vzmetnice za "drevesno" sobo na podstrehi, kjer se tamale učita pa kupim rabljene za 20€...leseno ogledalo za garderobno sobo kupim novo za 8€ ker se identično rabljeno prodaja za 25€...itd.
...upam, da ti čoln dobro služi...pa res probajta iti okoli Lošinja....štartata na plaži pri Borik baru zgodaj zjutraj in gresta proti Porta Šešula, Cuanguski zaliv, Vela Draga, sosednji ualiv sem pozabil kaj je, potem imata zaliv Krivica, kjer sta lahko malo dlje časa in se skrijeta v kakšno senco....naslednji zaliv je bolj skalnat in ni nič posebmega...včasih je bila na obali restavracija, ne vem če je še...pol je še en zaliv, ki ga ne poznam, ampak samo produžiš do Mrtvaške uvale iz katere potem prek dveh oto%kov prideš na Ilovik, kher lahko prespira in si otok malo bolje ogledata...naslednji dan pa odveslata po V strani do V.Lošinja....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 949
  • Avtomobil: Rdeča raketa

In kje si potem vzela vodotesno torbo?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Nixxon, tole v srednji velikosti: http://www.potapljaj...pljaska-oprema/

Hay!

...te popolnoma razumem...jaz tako kupujem večino stvari, razen tistih, ki si jih želim nove, ali pa če je novo ceneje kot rabljeno...recimo samo dva primera od xyz v zadnje pol leta... vzmetnico za spalnico kupim novo, malo rabljene vzmetnice za "drevesno" sobo na podstrehi, kjer se tamale učita pa kupim rabljene za 20€...leseno ogledalo za garderobno sobo kupim novo za 8€ ker se identično rabljeno prodaja za 25€...itd.
...upam, da ti čoln dobro služi...pa res probajta iti okoli Lošinja....štartata na plaži pri Borik baru zgodaj zjutraj in gresta proti Porta Šešula, Cuanguski zaliv, Vela Draga, sosednji ualiv sem pozabil kaj je, potem imata zaliv Krivica, kjer sta lahko malo dlje časa in se skrijeta v kakšno senco....naslednji zaliv je bolj skalnat in ni nič posebmega...včasih je bila na obali restavracija, ne vem če je še...pol je še en zaliv, ki ga ne poznam, ampak samo produžiš do Mrtvaške uvale iz katere potem prek dveh oto%kov prideš na Ilovik, kher lahko prespira in si otok malo bolje ogledata...naslednji dan pa odveslata po V strani do V.Lošinja....

lp

joda

Hvala! Za kakšne razdalje pa gre to?  :-D Sploh nekako nimam filinga, kako hitro se lahko pomikaš s tem ... Izleti bodo pa nekajurni, ker naju bo v apartmaju čakal pes.  :ok

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik

Nixxon, tole v srednji velikosti: http://www.potapljaj...pljaska-oprema/

Hvala! Za kakšne razdalje pa gre to?  :-D Sploh nekako nimam filinga, kako hitro se lahko pomikaš s tem ... Izleti bodo pa nekajurni, ker naju bo v apartmaju čakal pes.  :ok

Nekaj urni izleti pomeni recimo par km v eno stran (in potem nazaj). Jaz sem s kajakom + 80kg dodatno opremo (žena + ta mala) potreboval cca pol ure za dober km (tak "od oke").  Je pa ful odvisno od vetra.

Urejal bpavsic, 12.06.2018, 09:39.

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Wowza! Seveda je vse odvisno od vetra, konec koncev govorimo o napihnjeni zadevščini.  :-D  Pa sam veslaš ali žena pomaga?

Prikaži več možnosti