Skoči na vsebino

K: E36 M3

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
35 odgovorov v temi
Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 047
  • Avtomobil: BMW E39 M57D29

Sta ja.

Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 112
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

@tin...

tko brez heca... Moje ex rumen M3 je z tvojim izpuhom sproduciral cca 280KM če se ne motim na tvojih valerjih? In ti si sposoben 3,0 motor spravit na 330KM na istih valerjih oz ko so enaki pogoji meritev če prav razumem? to je 50KM več? pa meni se ni zdelo da je bil moj motor švoh...?! Koliko € pa stane taka predelava in koliko časa ti vzame? Koliko je maximalen KM potencial pri Na motorju da je zadeva še zanesljiva in pri koliko rpm? Sprašujem ua 3,0 lahko tudi na ZS

Za tvojega nimam pojma,lahko pa ti posljem grafe...295hp 307hp 302hp 312hp in en orng predelan 360hp vsi 3.0...
Imam pa grafe tudi od 3.2 302hp 325hp in 330hp.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 806
  • Avtomobil: star

zanimivo da je pri 3,0 razlika v + napram tovarniškim podatkom pri 3,2 v -. Nekje sem imel v spominu da ko ste mojemu naredili izpuh da ste šli na meritve...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne da bi jaz vedel,vsaj v moji reziji ne,sploh pa na tvojem bivsem m3 jaz nisem delal izpuha...sem samo popravljal lokacije lambd..
Prikaži več možnosti

B_M_W_M_3
B_M_W_M_3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 653
  • Avtomobil: -

Jaz v Tinove meritve in delo nebi dvomil, sploh kar se tice S motorjev, se je vedno izkazal.

Presenecen sem bil ze nad tistim, rahlo predelanim b30, ki je nazadnje domovala v njegovi e30.
Prikaži več možnosti

coffa06
coffa06

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 717
  • Avtomobil: E36 M3,E46 M3

Viola od Davida je technoviolet, črno usnje, iz ITA sta ga pripeljala Adis in Jerry, predelala iz smg na ročnega. Stanje..za moje pojme se mi zdi na teh dveh slikah lepši, ampak pustimo slike. Ko sem ga jaz gledal je bil prašen, ker je verjetno že dolgo stal, barvan je bil kompleten, niti ne tako slabo, rje nima, klimo ima, šibedaha nima, folijo bi bilo treba odstranit s stekel, je pa to tisti avto, kjer predelava ni bila v nulo, v 2. prestavo se menjalnik zatika. Kupce ima za 16k pa ga ne da, za 20 ga bi dal imam občutek. Avto ni v nulo ima pa potencial. Če se komu da, lahko pobrska pa forumu in najde temo od forumaša Mihawob, ki ga je imel pred leti.
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 267
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Sej bolse da se ne ubadas z mano...jaz sem samo napisal preverjena dejstva...ti pa googlaj bolj dosledno preden pises...
Odmicne imata oba motorja enakih specifikacij pasejo pa ne krizem...tudi itb-ji so enakih dimenzij...ti beres jaz pa dejansko drzim te kose v rokah.

Zdaj ko si tako, da boljse da se ne ubadam s tabo, sem nekak dobil voljo, da ti povem, da nimas blage veze.

Single Vanos proti dvojnemu Vanosu imata iste odmicne? Boze mili in ti si potem neki mojster? Res se cudim da ispod tvojih rok pridejo se kolko tolko spodobni izdelki, ce ze pises take bedarije...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

PussyWagon
PussyWagon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 655
  • Avtomobil: Clown shoe, 1275 mk3

Ha lol :-D
He who shall be last, shall be sideways and smiling :-D
Prikaži več možnosti
    • marc55 je všeč

Mihawob
Mihawob

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 442
  • Avtomobil: 535ia xdrive

Pred leti je bil v moji lasti ta viola,menjalnik je bil predelan in to ne vredu,olje je vedno spuscal iz menjalnika,kljub temu da sem zamenjav vse dihtunge in semeringe pri Podlesniku je bil 2x in nic ni blo bolle,drugace pa avto super.Takrat sem se zmontiral Eibach fedre ter menjal sklopko.

Lp

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 813
  • Avtomobil: E39 525i

Zdaj ko si tako, da boljse da se ne ubadam s tabo, sem nekak dobil voljo, da ti povem, da nimas blage veze.

Single Vanos proti dvojnemu Vanosu imata iste odmicne? Boze mili in ti si potem neki mojster? Res se cudim da ispod tvojih rok pridejo se kolko tolko spodobni izdelki, ce ze pises take bedarije...

Napisal je da so enake specifikacije torej lift duration itd. in da ne pašejo križem.

Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik

Beri kaj sem napisal...imata enake spec.odmicnih ne pasejo pa krizem...al ne znas brat al pa pijes..
Pa ce sem natancen bi tudi pasale neglede na vanos razlika je samo v izpusni odmicni in se bi blindiral luknjo bi jo lahko zmontiral na 3.0 ampak ni fore ce imajo enak duration in lift in vse..
Ne pametuj meni o s50 ker sem preucil te motorje bolj kot marsikdo,in ko bos ugotovu da nc ne ves me lahk tud vprasas za kako info.

Lp

Urejal TIN, 15.06.2018, 19:44.

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 047
  • Avtomobil: BMW E39 M57D29

Huda tema... :)

David ima pa ponudbe tudi za 17 :ok
Prikaži več možnosti

Kongo
Kongo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 201

Samohvala se pod mizo vala.

:mznak

Prikaži več možnosti

B_M_W_M_3
B_M_W_M_3

BMW fanatik

• Uporabnik

Tisto kar jaz iscem, tule na forumu ne bom nasel. Kar se tice mene lahko tud zaklenete temo.
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 734
  • Avtomobil: e30,e46dT

Tisto kar jaz iscem, tule na forumu ne bom nasel. Kar se tice mene lahko tud zaklenete temo.

Kva bi pa še rad? Pokazal se je avto, kolikor toliko OK, kar se našega trga tiče, pare na sunce pa pejt iskat avto. 

Pokaž dnar pa sem prepričan da bo dost ponudbe..drgač pa si raj kup modelček 1:18 je cnej..

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

B_M_W_M_3
B_M_W_M_3

BMW fanatik

• Uporabnik

Kva bi pa še rad? Pokazal se je avto, kolikor toliko OK, kar se našega trga tiče, pare na sunce pa pejt iskat avto. 

Pokaž dnar pa sem prepričan da bo dost ponudbe..drgač pa si raj kup modelček 1:18 je cnej..

Sej ne rabs bit brihten, ves to? Kupcev je vedno dovolj, takih z denarjem pa ne. Pokazal se je kurac recimo, jaz pac ne iscem skrete za investicijo ampak za vozit, ne predelane smgje in zvite preste na original cepkih v panelih.

Izrecno sem rekel, da ne iscem sveti gral. Pa vec kot dobro se zavedam situacije na trgu, ja. Forum ni trg, tale tema in vase debate pa tudi niso v pomoc.

Bom svoje zelje speljal drugace, vsekakor pa ne prek foruma.

Hvala za ponudbo. Zaklente temo. Jaz sem nasel, kar sem iskal.
Prikaži več možnosti
    • bmw-nani in KockaE30 uporabnikom je všeč to sporočilo