Skoči na vsebino

F25 - 285 gume zadaj?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
ziga18
ziga18

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Imam x3 f25 z m paketom in original 19 col feltnami 245 spredaj, 275 zadaj in je res ogromna razlika med 'navadnim' x3 in takim z m paketom. Če ti je pomemben zunanji izgled vzemi m paket. 2.0 dizle pfl pa le glej da je znana zgodovina, zaradi ketne

Prikaži več možnosti

ikstri
ikstri
  • Uporabnik
  • Sporočil: 12

PFL so vsi pred faceliftom (pred 2014) ali so že kateri pred faceliftom takšni, ki naj ne bi imeli težav s ketno?

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 286
  • Avtomobil: Volvo XC60 D3A,Fiat 500C

Na forumu imamo forumasa naroci.avto, daj mu navodila kaj zelis pa ti bo avto v tujini poiskal in priprljal brez tezav.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 134
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Sem imel nadomestni avto v času servisa, X4 30d, 10.000km, M paket, 19 col...avto je taka kanta, da sem bil samo šokiran. Pretirano trd, neudoben, vidi se mu, da je osnova 10 let stara, občutek sem imel, da previsoko sedim, vibracije in glasnost motorja je kljub 6 cilindrov večja, kot 20d v novem G30.... Dejansko sem se potem presedel v 1 leto staro g30 520d s 30.000 kilometri, M paket, 20 col...pa sploh ni primerjave, kot bi se iz samokolnice v avto presedel. 

Res prav ne spomnim se, kdaj me je kateri avto tako razočaral oz. sem pričakoval ful več od njega. Ne bi dal trenutno 20.000 eur za tak avto, kaj šele 50+... Ga je povozil čas, sploh ko pelješ kaj novejšega od BMW-ja in konkurence.

lp,m

Prikaži več možnosti

Sandi90
Sandi90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 046
  • Avtomobil: E53 X5 FL

Sem imel nadomestni avto v času servisa, X4 30d, 10.000km, M paket, 19 col...avto je taka kanta, da sem bil samo šokiran. Pretirano trd, neudoben, vidi se mu, da je osnova 10 let stara, občutek sem imel, da previsoko sedim, vibracije in glasnost motorja je kljub 6 cilindrov večja, kot 20d v novem G30.... Dejansko sem se potem presedel v 1 leto staro g30 520d s 30.000 kilometri, M paket, 20 col...pa sploh ni primerjave, kot bi se iz samokolnice v avto presedel. 

Res prav ne spomnim se, kdaj me je kateri avto tako razočaral oz. sem pričakoval ful več od njega. Ne bi dal trenutno 20.000 eur za tak avto, kaj šele 50+... Ga je povozil čas, sploh ko pelješ kaj novejšega od BMW-ja in konkurence.

lp,m

Zanimivo :)  Mehanik, pri katerem večinoma servisiram avto je imel prej x3, sedaj pa ima novega x4 2.0d. Je rekel, da se dosti boljše pelješ kot v x3. Sej verjetno ga poznaš  :-D

Sam še nisem imel možnosti testirat avta, mi je pa oblika kar se tiče x4/x6 top. 

; 2007 E91 320dA ; 2002 E46 330i SMG ; 2006 E53 X5 FL

Prikaži več možnosti

ikstri
ikstri
  • Uporabnik

A ni x4 / x3 ista platforma, notranjost, praktično vse?

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 134
  • Avtomobil: 218d AT, M2

A ni x4 / x3 ista platforma, notranjost, praktično vse?

Pomojem je samo X4 trše vzmeten, spoh 19 col + M paket je obup. In ja, ista platforma, 10 let stara, hkrati ti ga pa še iz zaloge prodajajo kot nov avto, za ne mali denar.

Novi X3 je okno v svet za prejšnjo generacijo X3/X4..

Zanimivo :)  Mehanik, pri katerem večinoma servisiram avto je imel prej x3, sedaj pa ima novega x4 2.0d. Je rekel, da se dosti boljše pelješ kot v x3. Sej verjetno ga poznaš  :-D

Sam še nisem imel možnosti testirat avta, mi je pa oblika kar se tiče x4/x6 top. 

Ja, samo on je imeš prvo generacijo X3 facelifta (cca 2007/2008) , kjer je logično razlika do X4 :) Samo X4 je na platformi leta 2010, ki je pa že ohoho zastarela proti temu, kar se danes vozi po cesti.

Prikaži več možnosti

ikstri
ikstri
  • Uporabnik

Torej počakamo 5 let, da bo novi model za dosegljijv denar :) Ampak moram reči, da kar sem jaz vozil, se mi avto ni zdel ravno takšna kanta no.. Izkušnja je bla pozitivna. Je pa res, da trenutno vozim 2009 karavana srednjega razreda ... 

Striktne potrebe po SUV-u nimam, s punco sva se vanj zagledala ker nama je pač všeč in za spremembo sva mogoče želela malo višji avto. Sedaj sem začel gledat še serijo 4 (F36) in 5 (F10) .. Tri popolnoma različne avte torej  :crazy Otroškega vozička več ne rabimo, tako da lahko gledam tudi limuzine. Bi pa imel xDrive v vsakem primeru. Bomo videli. Mislim, da bo letos BMW v garaži, vprašanje samo kdaj ..

Urejal ikstri, 14.06.2018, 12:48.

Prikaži več možnosti