Skoči na vsebino

K: BMW E46 M3 v razmerju 1:18

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
18 odgovorov v temi
deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 091
  • Avtomobil: Renault megane 1.9 Dci

Ponudbe na ZS.
Lp,
Dejan
Objavljena slika

Kdo je pesimist? Optimist z izkušnjami...
Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 552
  • Avtomobil: 2x RB25DET

Jaz lahko ponudim CSL-a.

http://www.bolha.com...96&kw=m3 kyosho

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 65 969
  • Avtomobil: E46 325i

Če te slučajno zanima GTR, ga jst prodam (praktično kot nov, nikoli ni stal na polici in se prašil).

BMW M3 E46 GTR ELMS #43 1:18 Minichamps

15104.jpg

Urejal Rottie, 14.06.2018, 17:04.

Objavljena slika
*** Danes je težko bit budala! Konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan! ***
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 099
  • Avtomobil: bmw 3er - Z4er - 5er

Jaz lahko ponudim CSL-a.

http://www.bolha.com...96&kw=m3 kyosho

A je tole spredaj bilo kaj "pipano" ker je nekako globoko nizko zgleda, namreč imam identilčnega v svoji zbirki in če me spomin ne vara, je spredaj čist drugačen look glede gume in samega blatnika (vskakor ni tako poglobljen kot na tvojih slikcah).

Drugače pa dober nakup oz. srečno prodajo. :ok 

Urejal Taucher, 15.06.2018, 06:05.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

Žal me GTR ne zanima, za CSL-a pa ne dam tolk denarja, ga dobim za dosti manj. Pa ne govorit da je na ebayu 200+ € (tukaj so samo nabite cene), ebay ni edina spletna stran kjer se kupujejo modelčki.

Lp

Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • beemwe39 je všeč

e60va
e60va
  • Uporabnik

A je tole spredaj bilo kaj "pipano" ker je nekako globoko nizko zgleda, namreč imam identilčnega v svoji zbirki in če me spomin ne vara, je spredaj čist drugačen look glede gume in samega blatnika (vskakor ni tako poglobljen kot na tvojih slikcah).

Avta ni nihče pipal, Kyosho tako stoji (kolo preveč pod blatnikom in spredaj nižji), Autoart ima pa lepšo stanco, ampak premajhna platišča (izgledajo 18").

Kyosho-BMW-M3-csl-e46-silver-dealer-edit

Žal me GTR ne zanima, za CSL-a pa ne dam tolk denarja, ga dobim za dosti manj. Pa ne govorit da je na ebayu 200+ € (tukaj so samo nabite cene), ebay ni edina spletna stran kjer se kupujejo modelčki.

Lp

Ja, kje?

Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

Slovenija je majhna dežela ampak, če poznaš zbiratelje v Sloveniji se vse da dobiti za manj denarja. Dosti ljudi je prvo zbiralo za količino, potem so pa začeli zbirati na kvaliteti. Poznam enega možakarja kateri ima modelčke prek 600 modelov, drugi možakar pa prek 400 modelov, ostali pa malo manj. Vse se da kolega.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 099
  • Avtomobil: bmw 3er - Z4er - 5er

Slovenija je majhna dežela ampak, če poznaš zbiratelje v Sloveniji se vse da dobiti za manj denarja. Dosti ljudi je prvo zbiralo za količino, potem so pa začeli zbirati na kvaliteti. Poznam enega možakarja kateri ima modelčke prek 600 modelov, drugi možakar pa prek 400 modelov, ostali pa malo manj. Vse se da kolega.

V 1:18 in BMW  jih je zelo zelo malo, vsaj kolikor jaz vem in poznam. Če pa poznaš koga da ima v 1:18 veliko kosov, bi ga pa tudi sam rad spoznal (če ga že ne poznam) in rade volje pogledam njegovo zbirko, ostala merila me namreč ne zanimajo. lahko na ps.  

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

V 1:18 in BMW  jih je zelo zelo malo, vsaj kolikor jaz vem in poznam. Če pa poznaš koga da ima v 1:18 veliko kosov, bi ga pa tudi sam rad spoznal (če ga že ne poznam) in rade volje pogledam njegovo zbirko, ostala merila me namreč ne zanimajo. lahko na ps.  

Ni problema, ti bom poslal na ZS. Ima pa vsaj 80 modelčkov od BMWja hehe. Včeraj sma se pogovarjala po telefonu.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Pričakoval sem odgovor "na tej in tej spletni strani se trenutno prodaja za X EUR" ali v "tej trgovini sem ga našel za X EUR". Ne pa, da poznaš nekoga, ki ima veliko modelov, niti za kakšno ceno ti ga daje, nisi povedal.

Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

Pričakoval sem odgovor "na tej in tej spletni strani se trenutno prodaja za X EUR" ali v "tej trgovini sem ga našel za X EUR". Ne pa, da poznaš nekoga, ki ima veliko modelov, niti za kakšno ceno ti ga daje, nisi povedal.

Sej ni potrebe, da bi ti povedal za koliko mi prodaja ali pa celo podarja. To je moja stvar. Ti si mi ponudil svoj model za 200 eur, jaz sem se ti lepo zahvalil. Thats it.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Morda ti ne vidiš potrebe in mi je realno tudi vseeno, se mi pa ne zdi fer, da vse normalno in korektno skomunicirava preko bolhe (sem ti tudi ponudil, da izenačim ceno, če ga kje najdeš ceneje), potem greš na pa forum pisat, da ne daš 200eur, ker je nabita cena in da ebay ni edina spletna stran, kjer se kupujejo modelčki. Se tudi nisi lepo zahvalil, ampak si rekel, da boš premislil. Da se razume, imaš pravico kupiti kjerkoli, po takšni ceni, kot si jo pripravljen plačat, me nič ne boli in nič nisem užaljen, samo ne mi pa potem takih pisat sem gor. Si dec ali si baba?

Lp

Urejal e60va, 15.06.2018, 14:28.

Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

Morda ti ne vidiš potrebe in mi je realno tudi vseeno, se mi pa ne zdi fer, da vse normalno in korektno skomunicirava preko bolhe (sem ti tudi ponudil, da izenačim ceno, če ga kje najdeš ceneje), potem greš na pa forum pisat, da ne daš 200eur, ker je nabita cena in da ebay ni edina spletna stran, kjer se kupujejo modelčki. Se tudi nisi lepo zahvalil, ampak si rekel, da boš premislil. Da se razume, imaš pravico kupiti kjerkoli, po takšni ceni, kot si jo pripravljen plačat, me nič ne boli in nič nisem užaljen, samo ne mi pa potem takih pisat sem gor. Si dec ali si baba?

Sma skomunicirala ampak ne vem zakaj si se še tukaj vmešal v pogovor, če sem ti napisal da bom premislil. Ne razumem. In ja, na bolhi sem ti napisal: ''ce bi, bi vzel samo csla. Zaenkrat hvala.'' Torej? Sem se ti zahvalil. Kako si pa ti to zahvalo sprejel pa jaz ne vem. Za mene je to korektno in pošteno. Preberi še 1x, preden mi napišeš, da se ti nisem zahvalil.

Urejal deiic, 15.06.2018, 14:49.

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

V kakšen pogovor se mešam človek, avto sem ti tukaj ponudil, oglašat se imam pa vso pravico na tvoje jokanje, kako je cena pretirana. Nima veze, zapuščam pogovor, zate ni več naprodaj.

Prikaži več možnosti

deiic
deiic

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda imas pravico, ampak ne razumem zakaj si mi se 1x ponudil ce sma si pred tem dopisovala jao jao prek bolhe. No kakorkoli, zelim ti srecno prodajo.

Drugace pa obstaja 2 vrsti prodajalcev. Eni ki prodajajo in drugi kateri zelijo prodati ;)

Lp,
Dejan
Objavljena slika

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik

Si tak kaliber, da se prav moram še enkrat oglasit. Ne vem kje si videl, da sem ti ga še 1x ponudil, vidim, da ti bralno razumevanje ne gre najbolje od rok. Model imam že 5 let, pa ga bom imel še 5, manj ne bo vreden nikoli. Če bi mi ga bilo nujno prodati, bi ga dal na ebay in bi hitro šel. Kar si napisal, pa gre v obe smeri veš, tudi kupci so dveh vrst, takšni, ki "kupujejo" in takšni, ki kupijo. Ti očitno svojega še nisi kupil, čeprav si ga našel ceneje, sicer bi bila tema že zaklenjena. :napaka

Urejal e60va, 15.06.2018, 21:07.

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 790
  • Avtomobil: BMW

http://www.bolha.com...clct=1527145045

Tole rajši kupi  :mljask  

Prikaži več možnosti
    • porsche je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 65 969
  • Avtomobil: E46 325i

http://www.bolha.com...clct=1527145045

Tole rajši kupi  :mljask  

AA CarrerGT je precej "plastična" ... deluje v živo Minichampsov model veliko bolje, a ima tudi svoje slabosti ... malo sfaljeno linijo spredaj in lomijo se štifti od strehe, pa napis zadaj odpade... imam kar 2 taka doma, ker sem kupil drugega v upanju da bo res cel.

Carrero GT se splača vzeti Tamiya 1:12 (semi assembled model) ... tisto je res hud model, detajli nori.

Urejal Rottie, 15.06.2018, 23:11.

Objavljena slika
*** Danes je težko bit budala! Konkurenca je velika, pa še dokazovati se moraš večkrat na dan! ***
Prikaži več možnosti

Rage
Rage

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 681
  • Avtomobil: duo ///M technik

Avta ni nihče pipal, Kyosho tako stoji (kolo preveč pod blatnikom in spredaj nižji), Autoart ima pa lepšo stanco, ampak premajhna platišča (izgledajo 18").

Da ne smetim preveč, primerjava platišč m3 csl autoart : kyosho

https://www.bmwslo.c...88#entry2905421

1997 E36 328i coupe ///M technik, 2003 E46 320i touring ///M technik

sigpic76105.gif

Prikaži več možnosti