Skoči na vsebino

Volvo V60

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
26 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 434
  • Avtomobil: new age e39

Ojoj
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Grilzz
Grilzz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 963
  • Avtomobil: Alfa romeo 75

Po pravici povedano sem pričakoval, da bo moj naslednji avto Alfa Giulia, samo je splet okoliščin nanesel tako da je od prejšnjega četrtka dalje v garaži sparkiran S60 CC.

V trenutku, ko sva ga videla v živo je bilo samo UAU! Ima neverjetno pojavo! Sploh zato, ker nama niso všeč SUVji in karavani in limuzina na hoduljah izpade božansko. Ne tako kot kakšen X4, GLC in podobno, ki izgledajo kot da bi jih nekdo na sredini napihnil kot balon. Tukaj še vedno ostanejo proporci limuzine in kljub temu, da je ta oblike na trgu že precej let, še vedno ni izgubila karakterja ali postala dolgočasna. Zatem pa, ko sem se usedel, je bil avto prodan. Tako kot sem si lahko nastavil položaj za volanom tukaj mi še ni uspelo še nikjer. Hec je v tem, da imam z več kot 190 cm višine ponavadi problem, ker če želim imeti položaj rok tako kot hočem dobim kolena praktično za ušesa. V volvu pa brez kakršnegakoli kompromisa! Vse točno tako kot bi si človek zaželel!

Občutka v kabini še ne znam povsem opisati, ampak deluje tako domače kot da bi sedel v fotelju in ne v avtu. Notranjost te kar vabi, da bi prebil notri kolikor časa se le da, in prav tako sam občutek v vožnji, ki kar kliče po požiranju kilometrov. Prav tako D3 in avtomat. Taka kombinacija, sama teža S60ke in morda še 18'' gume naredijo avto malo zaspan pri pospeševanju z mesta, ko pa se hitrost približa potovalnim 150km/h pa se občuti da je avto čisto v svoji "comfort zone".

Za več občutkov bo treba narediti še nekaj kilometrov ampak pod črto sva oba z mojo nad avtom navdušena.

Edit:

Oprema je Business, iz Italije. Malo čudne kombinacije ima, ampak po pravici povedano resnično pogrešam le senzorje za mrtve kote.

Urejal Grilzz, 30.08.2018, 08:56.

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

ponoči si se že vozil? Se da s tem živet? 

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Grilzz
Grilzz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 963
  • Avtomobil: Alfa romeo 75

Kaj pa vem, mi ni nek deal breaker, ceprav ne sveti tako kot xenon ali led.

Od moje stara mama pravi "Pruzi se koliko se mozes pokrit", tako da ce ne bi mogel zivet brez vseh bombonckov bi me od pasu gor zeblo. :)
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik

Hehe siri se koliko si dugacak :ok2 u redu u redu. Itak si vsak postavi neke kriterije. Osnova je top. Žaromete, ce ne bo spilalo, lahko tudi zamenjas :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

hermes
hermes

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 419
  • Avtomobil: bmw

Pozna kdo 2.0t 203 hp bencinske motorje, ki so bili v S60/V60 od 2010 naprej? Se pravi, kar se tiče zanesljivosti? Ali imajo kakšne serijske probleme?
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 178
  • Avtomobil: bel traktore

Mene pa zanima, če ima kdo izkušnje z V60 hybridom? Seveda v navezi dizla. Hvala za vsak info

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.