Skoči na vsebino

P: 2006/11 E90 330i limuzina M-optic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
62 odgovorov v temi
Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 252
  • Avtomobil: Audi A6 Allroad 3.0 BiTDI

Znamka: BMW
Model: E90 330i M-optic
Letnik 1. registracije: 2006/11
Dejanski letnik vozila (leto izdelave): 2006/11
Barva vozila: Srebrna/siva metalik
Tip menjalnika: Avtomatski
Moč motorja: 190KW
Kilometri: 207939
Realnost kilometrov: Da
Oprema vozila (seznam): Bixenon, adaptivni xenon, meglenke, logic7 ozvocenje,elektricni zadnji rolo, stranski rolo zadaj na vratih,, usnje, sportni sedezi memory, elektricno nastavljivi in napihljivi, avtomatska 4 conska klima, el. steklena streha, el. nastavljiva, ogrevana, avtomatsko zatemnitvena ogledala, notranje ogledalo avt. zatemnitveno, kompas, zunanji M paket, notranji Mpaket, itd itd ( kot jaz vem mu manjka samo navigacija )
Splošna brezhibnost vozila (bi danes opravil tehnični pregled?): avto je v PIKO!
Tehnične napake vozila: NOBENE
Vizualne napake vozila: NOBENE
Pretekla omembe vredna popravila: pred cca 1000km menjano: vsi 4 diski in ploscice ( original BMW ), hladnilnik ( original bmw ), vse gumi cevi, vakum cevi, oljni separator ( original bmw ), starter ( original bmw ), olje v motorju, zamenjana zavorna tekocina, vsi filtri,... pred cca 30.000km zamenjano tudi olje v menjalniku
Moj opis vozila: z avtom nisem imel nikoli nobenih problemov, redno servisiran pri schumiju ( tako da lahko potrdi da se ni sparalo ), prav tako kot sem ze zgoraj napisal pred cca 1000km zamenjano cisto vse kar je bilo treba in kar ni bilo treba, prav tako so nove letne gume na 18col platiscih brez praskice, zimske so prav tako nove na 17col original BMW platiscih,...tako da je avto dejansko samo za vozit brez enega vlozka, menjati sem ga pa moral ker nisem imel kam spravit dva otroka ( dvojcka ), tako da sem moral presaltat na karavana :(
Slike vozila (če želite, jih dodajte kot priponke sporočilu):
Cena: 9.980 EUR
Kontakt: 040 171 075
Slike in oglas na: https://www.avto.net...RIGINAL M-OPTIC
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 919
  • Avtomobil: kombi

Ta je res lep, in še avtomatik, pravi cruiser.

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 463
  • Avtomobil: Nemški

Tale ni original M paket, niti nima Logic 7, kot tudi ne 4 conske klime pa še kaj bi se našlo od napačno napisane opreme... od opreme mu manjka še kar nekaj stvari. Je pa lep, tudi cena je dokaj na mestu. Uspešno prodajo :ok
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 315
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Na kolko km so delani servisi? Pije kaj olja? Ce ja, kolko? Lp
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Tale ni original M paket, niti nima Logic 7, kot tudi ne 4 conske klime pa še kaj bi se našlo od napačno napisane opreme... od opreme mu manjka še kar nekaj stvari. Je pa lep, tudi cena je dokaj na mestu. Uspešno prodajo :ok

Ne vem ce je bil tovarniski m optik, so pa odbijaci original itd...logic7 ozvocenje ima, vsaj na radiju tako pise pa zvok je res hud...kar se klime tice pa lahko in spredaj in zadaj stelas klimo, ni to potem 4conska?

Na kolko km so delani servisi? Pije kaj olja? Ce ja, kolko? Lp

Jaz sem vse servise delal na 10k, to lahko tud schumi potrdi saj jih je vse on delal, verjetno ima tudi evidenco v racunalniku...olja pa recimo na 10kkm je blo 1liter treba dolit, kot sem jaz dobil informacije naj bi bilo to ok..
Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 587
  • Avtomobil: Bmw 330d

4-conska je ce tudi zadaj imas digitalno in posebej tipkas temperaturo levo-desno.
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 081
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Top avto,moj biuši ;)

Bi ga kr nazaj kupil  :)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 466
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Sej se že kar nekaj časa prodaja. Je kaj zanimanja?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Sej se že kar nekaj časa prodaja. Je kaj zanimanja?

Ja nekih 2-3mesce je na avtonetu...drugac pa klical jih je 5 6, ampak se noben ni evrov prinesel :D sm ze navajen iz bivsih podobnih avtov da je bolj mal zanimanja, ko pa prvi pride na ogled pa odpelje..
[quote name="hammanM5" post="2914089" timestamp="1532148896"]4-conska je ce tudi zadaj imas digitalno in posebej tipkas temperaturo levo-desno.[/quote

Aha potem pa res nima..zadaj sicer lahko stimas ampak ne za levo in desno...torej je to 2conska potem? Bom popravil ceprav nima neke veze ampak ok :D
Prikaži več možnosti

Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik

se vedno aktualno :D

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 494
  • Avtomobil: BMW

Priporočam, da ga prodajaš kot fizična oseba
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34 466
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Dejga še na mobile in autoscout.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

_peters_
_peters_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 619

Ja pa se na luno ga daj, mogoce pa bo. Fak ste nori. Sorry.

CENA in le CENA vpliva na prodajo avto. Jaz bom pocasi vedno bolj resno zacel gledati za 325 ali pa 330 sam ce cena ne stima, ga niti povoham ne.

Evo iz prve roke kupca. Jasno, da za dober avto das vec (da se ne bo kdo oglasil), toda tukaj mi kupujemo avte stare 10, 13 let, cena preprosto ne more biti navita! Raznen ce je res bilo zamenjanega pol avta in to lahko dokaze prodajalec. Pol pa.

Urejal _peters_, 12.08.2018, 11:37.

.:: Kupujete avto v EU? Nov DMV Portal za izračun DMVja ::.

#E38 728iA#E38 740i#E46 330xi#E65 740i#E91 318d#
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 926

320d isti letnik je tesko vec vreden kot kakih 5000€.
Tole ni vredno dvojne cene vec.....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 494
  • Avtomobil: BMW

Ja pa se na luno ga daj, mogoce pa bo. Fak ste nori. Sorry.

CENA in le CENA vpliva na prodajo avto. Jaz bom pocasi vedno bolj resno zacel gledati za 325 ali pa 330 sam ce cena ne stima, ga niti povoham ne.

Evo iz prve roke kupca. Jasno, da za dober avto das vec (da se ne bo kdo oglasil), toda tukaj mi kupujemo avte stare 10, 13 let, cena preprosto ne more biti navita! Raznen ce je res bilo zamenjanega pol avta in to lahko dokaze prodajalec. Pol pa.

Napiš ponudbo, beseda ne ubija..

Kok je po tvojem vredna pol E46 330i?
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 142
  • Avtomobil: BMW E39 M57D29

Vsi pametni... jaz sem pred parimi meseci prodal E90 330i za konkretno vec, kot sedaj prodaja Mladen :ok Ce je avto dober in kupec ve kaj isce ter seveda, da ima denar, ne samo da je lapac, potem cena ni problem. Sa, ko nekaj isces, kupujes, bos tudi placal :ok

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 926

Vsi pametni... jaz sem pred parimi meseci prodal E90 330i za konkretno vec, kot sedaj prodaja Mladen :ok Ce je avto dober in kupec ve kaj isce ter seveda, da ima denar, ne samo da je lapac, potem cena ni problem. Sa, ko nekaj isces, kupujes, bos tudi placal :ok

Ena lastovka se ne prinese pomladi....
Evo prva hiba-nima navija,brez katere je meni armatura prazna,mislim da se jih bo dosti strinjalo.
Za tak denar ze dobis loaded 92,ki je vseeno boljsi nakup,saj zgleda neprimerno boljse kot limuzina....
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti
    • bpavsic in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 142
  • Avtomobil: BMW E39 M57D29

Moj tud ni imel navija :ok
Prikaži več možnosti

Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Ena lastovka se ne prinese pomladi....
Evo prva hiba-nima navija,brez katere je meni armatura prazna,mislim da se jih bo dosti strinjalo.
Za tak denar ze dobis loaded 92,ki je vseeno boljsi nakup,saj zgleda neprimerno boljse kot limuzina....

ja res je tudi meni je manjkala navi ampak vsega takrat enostavno v enem avtu nisem mogel najti zato sem moral nardit kompromis :)

drugac pa relativno je kaj je za nekoga boljsi nakup...samo zato ker je pac e92 to ni nek argument, nalimaj kaksen link da vidim to loaded e92 za tako ceno ?

Prikaži več možnosti

Mladen J.
Mladen J.

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Moj tud ni imel navija :ok

mah poanta je samo ce si clovek zeli tak avto, pa ce ima denar da ga kupi, tanka, vzdrzuje itd....razni sanjaci bodo itak vedno nekaj nasli :)

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč