Skoči na vsebino

Uporaba "BMW Connected" android apl. v Sloveniji

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
46 odgovorov v temi
Novinec1968
Novinec1968
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70
  • Avtomobil: BMW X4

@token, če te pravilno razumem pri nas informacijska pooblaščenka preprečuje BMW-ju uporabo CarPlay-a, RTTI, Concierge Services... medtem ko Oplu, VW... le to dopušča? Res bi bilo dobro, da tvoje trditve podkrepiš.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

A je kdo primerjal Android app vs. Apple app... je težava v aplikaciji ali v sami BMW storitvi? Mislim tisto za download glasbe in fb, ne RTTI.

Urejal Rottie, 24.07.2018, 08:31.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 270
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Kaka info pooblascnka lepo vas prosim, debilizem BMW Slovenija nic drugega. Fantje in prsat babe se cohajo tam cele dneve, namesto da bi se s principalom pogajali za cimboljse pogoje in storitve slovnskega kupca. Ampak sej razumem, naroceni so na placo, zakaj bi se matral ce ni treba, razlike v placi tko ne bo. Na drugi strani imas Opel Onstar recimo kjer dobis slovensko govorecega asistenta (spomnilo se da do leta 2014 BMW ni bil “sposoben” prevest umesnika v SLO jezik kaj sele kaj takega), Volvo OnCall deluje pri nas super, pa takih primerov je se kar nekaj, ce pac uvoznik priskrbi dober suport za kupce ga imas, ce ga ne, ga nimas. Simple.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, sando in Novinec1968 uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Stvar je taka, da te storitve niso del "2.0-dizel-karavan paketa", ki je že lep čas privzet v Sloveniji.  :hihi

Ma itak je celoten BMW tu zadaj ostal... Za take storitve, ki so eno marketinško skorupcalo in ne najdeš ne prodajalca ne drugega, da bi znal kaj bolj tehničnega povedat, je škoda kakršnega koli časa, ker so tu itak samo zato da lupijo neizobražene kupce (teh je pri BMWju že skoraj toliko kot pri kupcih iPhonov), prav zato boste pa v takih sistemih tudi prej našli podporo za iOS kot za kakšen Android... na koncu mon€y talks.  :laugh  :crazy .

========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

Machete
Machete

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: F31 320d, 2016

Oprosti ampak ta paket stane enako za trojkico 2.0 dizla, kot 550d. Razen, če si mislil še bolj filozofsko, kot si napisal. Je pa Connected drive res eno skropucalo celostno. Gleda andorida/ios, pa dejansko vsaj ne rabiš krvavo naveze, ker na pro navigaciji so karte proper, zabavni in office sistem pa tudi zelo dobro funkcionira. Problem je, če kdo res rabi mirroring ali pa web browser. Mogoče me je pa samo čas povozil in dejansko ne rabim dovolj. Za muziko, maile, telefoniranje in navi z googlanjem o poi točki, pa mi je vse dokaj vrhunsko in ne vem kaj še pogrešate. Me pa zanima po svoje.      

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Dejan-V, veš kako je smešno prebrat post, ki si ga napisal in o tem nimaš pojma. Tipično za podalpske prebivalce. Pogajanja že tečejo leta in ni bilo budgeta iz strani principala.

Sicer pa, Connected Drive full bo za Slovenijo lansiran novembra tega leta. Pripravite EURe in naročili boste lahko vse storitve, tudi RTTI.

Prikaži več možnosti
    • MG in bmw330cd uporabnikom je všeč to sporočilo

Novinec1968
Novinec1968
  • Uporabnik
  • Sporočil: 70
  • Avtomobil: BMW X4

Dobra novica. Upajmo da bo res novembra tega leta. Euri so že alocirani. :-D

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 270
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Dejan-V, veš kako je smešno prebrat post, ki si ga napisal in o tem nimaš pojma. Tipično za podalpske prebivalce. Pogajanja že tečejo leta in ni bilo budgeta iz strani principala.

Sicer pa, Connected Drive full bo za Slovenijo lansiran novembra tega leta. Pripravite EURe in naročili boste lahko vse storitve, tudi RTTI.

Poglej, kdo se pogaja s kom in kolk casa je totalno nepomemben podatek recimo za @visnja al pa se koga ki ta srot vozi, sploh pa je SRAMOTA da en Opel ponuja to svojim kupcem ze kar nekaj casa medtem ko holy grail BMW ni sposoben storitve ponudit po celem svetu ampak samo lokalno. Mimogrede, prvi lastnik moje F34 je mastno placal za komplet Connected drive ki se ga pa pri nas ni dalo uporabljat, da ne govorim o tem da si je treba kdaj z nepooblascenimi avtoelektroniki povezovat da dela recimo na uvozenem avto prepoznava prometnih znakov itd ker tega pooblasceni serviserji niste sposobni. Pol vas pa solajo 25 letni fantje v garazah od babice. Bod rajs tih drugic.
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

višnja
višnja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 578
  • Avtomobil: G31

Pomeni da nima informacijska pooblaščenka nič s tem.

Ne razumem pa principala, če morda mislijo da se premalo avtov proda pri nas, da bi v to investirali, je to gotovo bedasto; tržni delež je relativno visok, država je pač majhna in skupne številke niso tako visoke. Če ne drugega, nemški turisti, ki se vozijo na Hrvaško to storitev gotovo potrebujejo. Glavna investicija je razvoj, potem pa je treba ista jajca čim večkrat prodat. Netflix to razume, BMW pa očitno ne.

Naše evre smo že porabili, ker vse to že redno plačujemo, edino storitev je zaenkrat bolj kilava.

Regionalni šefi pa naj nehajo sanjati o avtonomni vožnji in električnih vozilih, ter nam v naših avtih z dodatno opremo, ki stane 3000€ omogočijo tisto, kar dela vsak mobilni telefon za 200€.

https://avto.finance...anje-statistike

Malo za šalo sem prilepil še en mail izpred treh let...

BMWconnectedDrive.jpg

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 618
  • Avtomobil: BMW logicno

Kak uraden podatek o tem ?   Ker jaz sem slišal rano obratno, da še dolgo ne bo .....

Prikaži več možnosti

Nowak_SI
Nowak_SI
  • Uporabnik
  • Sporočil: 27

November je že... Slovenije pa še ni na seznamu podprtih držav... 

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 618
  • Avtomobil: BMW logicno

Kaj pa KO BO, se da SW avta tako posodobiti, da npr. če je prej bil vezan na Italijo, da bo pol na Slovenijo?

Prikaži več možnosti

Nowak_SI
Nowak_SI
  • Uporabnik
  • Sporočil: 27

Meni so rekli na A Cosmosu, da je potrebno samo izpolniti nek fizični obrazec...

Prikaži več možnosti

Duque
Duque
  • Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: F31 325d

A komu tole že deluje?

Prikaži več možnosti

Amil
Amil
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Avtomobil: 225xe

Zdravo,
Sicer sem nov uporabnik foruma, vendar lahko povem, da mi je connected drive začel delovati nekaj dni nazaj. Gre sicer za slovenski avto hybrid, tako da določene funkcije delujejo. Ne pa vse! Je pa res, da trenutno še ni na voljo v Sloveniji app za android, (vsaj nisem še zasledil), tako da mi je sicer uspelo dobiti app iz Irske. Kakor pa sem zasledil, naj bi šlo sicer trenutno še za poiskusno obdobje.
Lp
Prikaži več možnosti

višnja
višnja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 578
  • Avtomobil: G31

I'm speechless...

dsc6190.jpg

Po vseh teh letih mojega pizdakanja RTTI končno deluje v Sloveniji, če si naložite nadgradnjo zemljevida na  "EUROPE WEST Next 2019-2".

Žal je to moj zadnji dan s tem avtom, goodbye and thank you for all the driving pleasure.

Prikaži več možnosti

Fiki
Fiki

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 59
  • Avtomobil: E38, e39, e53

Fantje zakaj se ne morm prjavt v connected drive?!?
Oziroma nimam nobene mozne opcije k mipise vase vozilo?
Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 129
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Če si se prijavil na slovenski portal, potem itak ne boš imel nobenih opcij, ker jih preprosto ni. Vpišeš se na DE ali UK portal.

Pa še popolnoma sveža informacija glede trgovine.

Glede ConnectedDrive Store pa je situacija taka, da trenutno še nimamo datuma, kdaj bo na voljo.

Pomoje tole sploh ne bo zaživelo...

Prikaži več možnosti

davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: BMW F31 Sportline

Izgleda da imajo na CD portalu black friday...
Prikaži več možnosti

BarT
BarT

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: Pa sihurno da se vozim

Zdravo,

večna tema/dilema Connected Drive.

Prijavljen sem na DE, android aplikacija tudi laufa in se lepo prijavi imam pa naslednjo težavo:

na portal nikakor na morem naredit nakupa do konca, ker ni profil do konca izpolnjen. Tega bi rade volje dokočal, ampak pri vpisu naslova ne morem izbrati Slovenija, je kar brez opcije vpisana Nemčija. No pa tudi pri vrsti uporabnika, ko je na voljo privat ali posloven uporabnik, si sicer lahko izberem, ampak shranit ne morem.

Sedaj me zanima kako lahko potem sploh lahko kupim oz. plačam neko opcijo ?

Kako ste vi rešili to težavo nakupov na Connected Drive?

-------------------
216i AT & OCTAVIA combi

Prikaži več možnosti