Skoči na vsebino

Zapestne ure

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
6675 odgovorov v temi
tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 074
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Nekak isto razmisljam. Men se niti ne da hodit to gledat pa pogovarjat pa razlagat prodajalcu kaj bom kupil. Isto za tv/avto/bicikl/srf opremo. Zato pa spletna trgovina cveti, klasicna pa je v zatonu. Jest se mam za bolj naprednega v tem smislu, mlajsa generacija pa itak sploh ne steka zakai bi sel v trgovino kaj kupit ce ti vse dostavijo domov. Kupite delnice od amazona ne od merkatorja....

Leon, tako razmišljanje deluje tam kjer kupuješ izdelke zato da ugajaš širokim množicam (kar dokazuje tudi tale tema - v zadnjem letu dni debatirate le še o Rolexih, ki so žal hype konfekcija. Ko sem par strani nazaj prilepil link do zanimivega unikata, ga še opazili niste) ali ko kupuješ nekaj kar sam zelo dobro poznaš. 

Ko rabiš dobro podporo prodaji pa vse kar je online žal pogrne. Žalostno, pa da toliko online ponudbe ubija tudi klasične trgovce, ki so znali negovati klasično trgovino s svetovalcem, ki je profi svoje stroke. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 777
  • Avtomobil: new age e39

So se pač našli Rolex fani. Ne vidim nič slabega. Kot da bi recimo meli bmw forum, kjer bi se 20 let o bmwjih pogovarjali. Si predstavljaš?
Prikaži več možnosti
    • jast je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 036

Ne vem za kateri izdelek bi rabil podporo pri nakupu, sej mas dons vse na netu razlozeno. Trgovec ti bo pa itak svoje forsiral, zihr me iz bmw salona ne bo poslal v audi salon ker bo mislil da ma audi boljso klimo... prodal bo kar ma sam za prodat, sej je cist logicno.

Ne boste verjel, med studijem sem delal v avto salonu. Se je tocno vedeli kaj bos eni mamici priporocil ko pride se zanimat za avto. Tistega kjer je vecja marza ali pa tistega ki ga mas na zalogi in se ga moras znebit. Imam idealen avto za vas gospa, se barva je najlepsa. Vzemite rajsi karavana z rocnim menjalnimom in ne limuzine z avtomatikom, kot ste si sami zamislili. To bo boljse za vas. Ce bi mel limo z avtomatikom na zalogi bi ji pa rekel, da ne rabi karavana in da je avtomatik zakon...
Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 634
  • Avtomobil: rižota

Kljub vsemu je trgovin kot dreka, shoping centri rastejo kot gobe.

Privat trgovinice so pa ze pred netom propadale na racun shoping centrov in verig z genericno kramo. Za prodajalce bolj posebnih izdelkov pa je net lahko tudi prednost.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sam trend se bo obrnil. Kaksna investicija je postavit ogromen shopping center sredi Ljubljane kjer primanjkije parcel. In potem gretje, ciscenje, vzdrzevanje. Nimas sans da s cenami konkuriras online trgovcem ki majo skladice v vukejebini in tam kitajci v skatle zlagajo stvari...
Prikaži več možnosti

Марщал
Марщал

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 634
  • Avtomobil: rižota

Mogoce, ceprav za enkrat se ne kaze. Tako ali tako oni prodajajo nakupovanje kot prostocasno dejavnost.

Ce jih zaprejo, zame nothing of value was lost. Lahko zgradijo kaj bolj koristnega, kot proizvodnje ali stanovanja, namesto da za to unicujejo kmetijska zemljisca in gozdove (na bivsih industrijskih pa rastejo soping centri).
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem za kateri izdelek bi rabil podporo pri nakupu, sej mas dons vse na netu razlozeno. Trgovec ti bo pa itak svoje forsiral, zihr me iz bmw salona ne bo poslal v audi salon ker bo mislil da ma audi boljso klimo... prodal bo kar ma sam za prodat, sej je cist logicno.

Ne boste verjel, med studijem sem delal v avto salonu. Se je tocno vedeli kaj bos eni mamici priporocil ko pride se zanimat za avto. Tistega kjer je vecja marza ali pa tistega ki ga mas na zalogi in se ga moras znebit. Imam idealen avto za vas gospa, se barva je najlepsa. Vzemite rajsi karavana z rocnim menjalnimom in ne limuzine z avtomatikom, kot ste si sami zamislili. To bo boljse za vas. Ce bi mel limo z avtomatikom na zalogi bi ji pa rekel, da ne rabi karavana in da je avtomatik zakon...

Leon zelo preprosto, nekateri izdelki so, ki jih pred nakupom moraš poizkusiti. Pa ne ciljam samo na oblačila in čevlje... In to so izdelki, ki se nikdar ne bodo dobro prodajali online. 

Seveda so kupci, ki jim je vseeno če so cunje pol številke prevelike, pa takšni, ki trikrat naročijo in vračajo da najdejo pravo oblačilo ali obutev... Ampak to enostavno ni to. Podobno velja za večino kupcev avtomobilov. Seveda so izjeme, ki se pustijo prepričati da ne rabijo tega ali onega... 

Tisto, da danes prodajalci ne znajo prodajati v klasičnih trgovinah pa je druga zgodba. Dokler bo vsak polpismen kekec končal trgovsko šolo in bo potem plačan minimalca in kavo na mesec da dela petke in svetke... Potem pač bo tako kot je...

Zgodba, ki se vleče že par desetletij. Pač še ena izmed zmot našega šolskega sistema. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja to je tudi problem. Ampak oblacila in obutev je res simpl kupit online. Se posebej za otroke, ko mu je bunda premajhna vzamem isto samo eno stevilko vecjo. Nimas kaj falit. Tud za superge smo se nagruntal, mamo iste modele samo stevilke menjamo.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 833
  • Avtomobil: /

Men se pa s tem ne da jebat. Sej vzamem tu pa tam kakšne čevlje..Ampak da dejansko potem čakam paket, premerjam, po možnosti ni ok in lazim na pošto, da pošiljam nazaj..nevem no. Pri cotih mi je to ful korak nazaj, da bi to počel. Si raje vzamem enkrat na pol leta eno popoldne frej, prečekiram vse trgovine in kupim kar rabim, potem pa mir.

Prikaži več možnosti
    • Nixxon in Donki kong uporabnikom je všeč to sporočilo

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sam trend se bo obrnil. Kaksna investicija je postavit ogromen shopping center sredi Ljubljane kjer primanjkije parcel. In potem gretje, ciscenje, vzdrzevanje. Nimas sans da s cenami konkuriras online trgovcem ki majo skladice v vukejebini in tam kitajci v skatle zlagajo stvari...

Ta trend držijo proizvajalci krepko nazaj, ker vedo da online trgovina uničuje posel na dolgi rok. Veliko proizvajalcev je, ki ne dovolijo prodaje svojih izdelkov na eBay npr. Enostavno trgovec ki tam ponudi robo ne more več kupovati pri proizvajalcu. Težava je v tem, da online prodaja s kitajčki v od boga pozabljeni vasici zbija cene na globalnem trgu, na koncu pa so vsi siromaki.

Da bi to razumel povprečen Janez je tako utopija. Ker povprečen Janez raje malo zasluži, troši pri Kitajcu za crap izdelke, ko zaradi tega umre tradicionalna trgovina pa joče kako ni izbire in kakovosti. Da bi raje razmišljal, da mora ustvariti dodano vrednost in veliko zaslužiti mu je španska vas...

LP Tristan01
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 845

Določene stvari kupiš tudi zaradi doživetja, da dobiš filing da si kralj (tam kjer to znajo narest)

Na primer, če si kupiš rolexa kot nagrado, uresničitev dolgoletne želje, je boljš da greš v salon, se pustiš mal razvajat, mal gledaš, mal se pogovarjaš, in na koncu kupiš....pomoje ti da bolši občitek, da si si kupil nekaj vrednega, imaš več od tega.

Ne vem, kot da bi šel pogledat nek grad, pa prej prebral na wikipediji o njem, al pa vzel tam vodnika da ti ga razkaže. Neki razlike je. Keč je sam da najdeš dobrega vodnika.....ozirmoa v našem primeru prodajalca

Prikaži več možnosti
    • tristan01 je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo deepsea prišel po pošti. Mal sem bil skeptičen, ker ste me strašili z velikostjo, pa je dejansko čist taprav. Za moško roko po mojem mnenju ura ne sme bit niti mal manjša. Je pa lažji od emergencyja na roku. Tko da ni nobenega posebnega navajanja. Če bi bil manjši ne bi bilo kul...

Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik

Slika bi pomagala :D

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vid se nic iz slike. Ura ni velika, sem mislil da bo ful vecjs
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 496
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Ne vid se nic iz slike. Ura ni velika, sem mislil da bo ful vecjs

Ura je OK za tebe ker si pac visok in nimas glih ozko zapestje, za povprecnega moskega (v celem svetu) je pa mogoce res mal predebela/prevelika.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok res je debela, samo ura deluje majhna na roki ker ma majhno steklce...

V primerjavi z mojimi drugimi bi rekel da zgleda najmanjsa od zgoraj, ko se ne vidi debeline
F31D16B0-3BFD-4509-94C0-8F7D7768A225.jpeg
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 363
  • Avtomobil: -

itak, en kup jekla pa keramike, vmes pa mal stekla. cegu   :peace

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

0C3039DE-9E62-4C44-9693-AA0556618A26.jpeg

itak, en kup jekla pa keramike, vmes pa mal stekla. cegu   :peace

Ja zlato bi moral narest, to bi bla pol taprava teza :-)
Druge recimo

D1D2860A-94E8-4071-8B13-7D2027128787.jpeg

38FE18D3-BA28-4DCA-915E-70DD2D95B2C7.jpeg

Najleps se pa nosi 27 let stara Sector ura, ki sem si jo kupil za 18 rojstni dan. Se zdej se spomnim, 3500 silingov je bla v Grazu sem jo vzel in pol svercal v Slo :-)
7A2B5698-0B32-4053-A86F-34BE036AB981.jpeg

Pa ful mam rad G-shocke, tist so mi prakticno najljubse za nosit. Sam mam po bajti pogubljene, teh ostalih niti nimam skoz doma, da ne bi kdo prisel po njih po pomoti :-)
Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 363
  • Avtomobil: -

itak, zlata, pa na dvobarvni jubilee  :laugh  :laugh

44mm je OK. Meni bi slo bolj na zivce, da je visoka in tezka. Ampak si ze rekel, da ti to sede, tako da top shit  :ok

Prikaži več možnosti

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik

Bemtiš da mi je un Superocean lepši od Rolexa

Prikaži več možnosti
    • LiamN je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.