Skoči na vsebino

Zapestne ure

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
6785 odgovorov v temi
simcc
simcc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: 335

evo vam fantje konkretno investicijo, če ima kdo viška si jo lahko ubode  ;)  tale urca je v zadnjih dveh letih naredila 100% donosa... crazy numbers... skratka kupiš, nosiš, uporabljaš, pa še nič ne izgubi. kaj bi še rad človek več od tega....   :)

Rolex Daytona 116520 Black Dial LC EU Full Set Serviced... for $31,587 for sale from a Trusted Seller on Chrono24

opa, tole nek slovenc dila, neki jih pa ima :)

Prikaži več možnosti

Tattoo
Tattoo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 517
  • Avtomobil: R5

imaš primer soseda, bela nova nenošena kpl. set v foliji, ref. 116520, letnik 2015, za reci piši 40+, tako da očitno sky is the limit... ;)

trenutno pa je Hulk v porastu, izpod 19-20 ga nimaš... skratka vse sorte karkoli se sliši na € se draži in abnormalno navija ceno.

Vem...ampak zato je vse skupaj še toliko bolj absurdno!  :napaka

10 let nazaj sem gledal Submariner Date za 7,5k EUR in Daytono za 10k EUR (pa že te cene so bile na zgornji meji sprejemljivega). To kar pa danes zahtevajo za "professional tool" je pa že na meji komičnega. Mi je pa še danes žal da se nisem takrat odločil za Submarinerja...pa ne z vidika investicije, ampak zaradi izpolnitve lastne želje ob pomembni prelomnice v življenju. :rdeceoci

"There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games!" - Ernest Hemingway
Prikaži več možnosti
    • moebius je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 407

Vem...ampak zato je vse skupaj še toliko bolj absurdno!  :napaka

10 let nazaj sem gledal Submariner Date za 7,5k EUR in Daytono za 10k EUR (pa že te cene so bile na zgornji meji sprejemljivega). To kar pa danes zahtevajo za "professional tool" je pa že na meji komičnega. Mi je pa še danes žal da se nisem takrat odločil za Submarinerja...pa ne z vidika investicije, ampak zaradi izpolnitve lastne želje ob pomembni prelomnice v življenju. :rdeceoci

ja meni je tudi marsiakj žal za deet let nazaj ko so bile cene trga in uranega cenika tam tam, danes pa je cenik eno, trg pa krat X (vstavi 1-2-3)... po vojni je vsak lahko heroj, če preživi. to je pač life, en sam, en loto premetavanje številk. ;)

imajo slovenci teh ur verjem, pa še tudi kaj drugega (orožje, diamanti, pohištvo, tepihi, avti, nepremičnine, slike,...) tako kot vsepovsod drugje po svetu, čeprav smo mi mala državica, ko pogledaš na globus. 

Urejal Taucher, 25.11.2021, 11:39.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber; R4, R6, B6 and finaly V8 :)

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 963
  • Avtomobil: --------:)

https://therealluxur...e-sea-dwelleer/

Tud Slovenski Mariborčan,
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 30 847
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

zakaj problem nosit dve leti? jaz v tem ne vidim nekega velikega problema....

... hvala bogu, da smo si različni :)

... moraš biti člivek za to.... meni je grda, če je pa kombinirana še z zlatom mi je pa ciganska....

... edina sprejemljiva daytona mi je tale, pa še ta je premajhna vsaj za 2-3 mm

https://www.watchtra...lack-dial-2020/

lp

joda

Urejal joda, 25.11.2021, 12:27.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 376

Tukaj se vidi predvsem kako euro pada.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

niso to vse od prodajalca, nekatere so od strank :)

pa da vidimo čez toliko in toliko let, če bo rootbeer naredil tak naskok kot recimo tiger-eye

rootbeer_XXI.jpg

Urejal Taucher, 25.11.2021, 13:24.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber; R4, R6, B6 and finaly V8 :)

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

evo meni osebno zelo lepa urca, tiger eye let. 87, usnje pašček ref. 16758, reci piši 28,5k €

tiger eye.jpg

Urejal Taucher, 25.11.2021, 13:41.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 628
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Rolex bom kupil, ko bojo imeli vse modele v trgovini za probat in za kupit, do takrat pa naj ih prodajajo kurbam, kitajcem in nastopacem.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in joda uporabnikom je všeč to sporočilo

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 390
  • Avtomobil: /

Sej imajo. Kolega je vzel lani Hulka, pa se ni ukvarjal z online kupovanjem in Malalanom.. Je šel smučat v Švico, se ustavil v Rolex štacuni in ga dobil brez pogajanj za dobrih 10 jurjev. Cca. 5 manj, kot so se takrat prodajali.V pol ure ga je kupil, pa ni nikoli prej bil tam, niti ni kupil nobenega Rolex modela pred tem.

Urejal neicheq, 25.11.2021, 16:13.

Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej imajo. Kolega je vzel lani Hulka, pa se ni ukvarjal z online kupovanjem in Malalanom.. Je šel smučat v Švico, se ustavil v Rolex štacuni in ga dobil brez pogajanj za dobrih 10 jurjev. Cca. 5 manj, kot so se takrat prodajali.V pol ure ga je kupil, pa ni nikoli prej bil tam, niti ni kupil nobenega Rolex modela pred tem.

To so sanse 1%, jaz sem bil v xxx stanucah in nikjer niso imeli nic normalenga (sportne jeklene).

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Nikoli niso imeli in ne bodo imeli vseh modelov v vseh štacunah po vsem svetu. Poglej si na zemljevid kolikor je uradnih prodajaln po vsem svetu pa ti bo takoj jasno. A misliš da se oni sekirajo za take stranke in komentarje? Pa ne zagovarjam nikogar, tudi meni so določene zgodbe bolane in jih ne "kupim" a vseeno.

V kolikor bi ti želel probati kak model in bil ga imel namek konkretno kupiti, verjemi da se da pri dilerčkih dobiti marsikaj, probati na roko, a žal cena ni enaka ceniku. Sicer pa naj si vsak sam ustvarja mnenje, zgodbo in zaključek okoli ur ali kake druge stvari, ki nas obkroža. Men dol visi za druge, vas ali gospoda pred oltarjem, kaj si mislite o vsem tem kaj se dogaja danes po svetu. :ok

bmwje tud kupujete(mo) pa nimajo vseh modelov v salonu, pa tudi vseh se ne da dobit, tistih ki ne delajo več in so specifični, pa so danes še dražji kot so bili na dan nakupa. Torej a ni to zrcalna slika? ;)

Urejal Taucher, 25.11.2021, 18:50.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Nikoli niso imeli in ne bodo imeli vseh modelov v vseh štacunah po vsem svetu. Poglej si na zemljevid kolikor je uradnih prodajaln po vsem svetu pa ti bo takoj jasno. A misliš da se oni sekirajo za take stranke in komentarje? Pa ne zagovarjam nikogar, tudi meni so določene zgodbe bolane in jih ne "kupim" a vseeno.

V kolikor bi ti želel probati kak model in bil ga imel namek konkretno kupiti, verjemi da se da pri dilerčkih dobiti marsikaj, probati na roko, a žal cena ni enaka ceniku. Sicer pa naj si vsak sam ustvarja mnenje, zgodbo in zaključek okoli ur ali kake druge stvari, ki nas obkroža. Men dol visi za druge, vas ali gospoda pred oltarjem, kaj si mislite o vsem tem kaj se dogaja danes po svetu. :ok

bmwje tud kupujete(mo) pa nimajo vseh modelov v salonu, pa tudi vseh se ne da dobit, tistih ki ne delajo več in so specifični, pa so danes še dražji kot so bili na dan nakupa. Torej a ni to zrcalna slika? ;)

Evo tukaj na PL ima samo en AD 10 Rolex trgovin, se mi ne zdi malo. Mene čist nič ne briga kaj si oni mislijo o meni. Sem bil že 30 let nazaj v Rolex trgovinah in ne boš verjel, imeli so vse modele, čudež. Tudi 10 let nazaj so imeli, Submarinere in Daytone skoraj povsod.

Za mene je Rolex luksuzna ura in jo bom kupil samo čist novo pri AD, ne pa pri enemu Jožetu rabljeno za 3x ceno.

BMW nov še nisem kupoval, je pa veliko drugih proizvajalcev kateri ti dajo na test kateri koli model hočeš, še garantirajo ti to.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Ne vem če smo se razumeli jaz ne zagovarjam nobene znamke, niti nobenega artikla. Primerjati kaj je bilo kako bo, je nesmisel, tako kot to že sam dejal, da je veliko drugih proizvajalcev avtov, ki ti dajo ga na test, tako da spet vzporednica je tudi veliko drugih proizvajalcev ur, ki ti jih dajo na roko, so dostopnejše in jih lahko tudi kupiš za vogalom pri Francu, ki ima v najem prostore od Jožeta. ;) 

So še drugi modeli poleg suba in daytone, ki so priljubljeni pri ljudeh.

Urejal Taucher, 25.11.2021, 19:21.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vem če smo se razumeli jaz ne zagovarjam nobene znamke, niti nobenega artikla. Primerjati kaj je bilo kako bo, je nesmisel, tako kot to že sam dejal, da je veliko drugih proizvajalcev avtov, ki ti dajo ga na test, tako da spet vzporednica je tudi veliko drugih proizvajalcev ur, ki ti jih dajo na roko, so dostopnejše in jih lahko tudi kupiš za vogalom pri Francu, ki ima v najem prostore od Jožeta. ;)

So še drugi modeli poleg suba in daytone, ki so priljubljeni pri ljudeh.

Nevem kaj se imamo za razumeti, pogovarjamo se o Rolexu in ne o avtomobilih, to si ti vturil BMW not. Jaz nisem bednik kateri bo na slepo kupoval in prosim da vzamejo moj denar in pika.

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Pojdi prebrat nazaj kaj si ti pisal in kaj jaz. Kaj si ti ali kdo drug, sam najbolj veš, a če nekaj kupiš in imaš, ne vem zakaj bi bilo na slepo. Sicer pa pustimo to, gremo naprej v nove zmage in novemu času naproti.

A fantje, nihče več nobene ure več ne kupi? Oris, seiko, casio, pagani, iwc, omega,...?

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 042
  • Avtomobil: new age e39

Jaz trenutno seiko diverje gledam
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 376

Jest sem kupil rolexa po netu pa sem cist zadovoljen. Sem zadel pravi model zase, placal vec kot je po ceniku, ampak ga vsaj mam. Cenej pa itak ne bo. Tko da sem zadovoljen :-)
Prikaži več možnosti
    • moebius je všeč

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 679
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Ti ziher veš, a obstaja chronograph, kjer v času ko chronograph funkcija ni v uporabi, glavni sekundni kazalec pač kaže sekunde, ne da stoji na 12?

Jaz trenutno seiko diverje gledam

poglej se Mido, Tissot , Certino..Lonigines je drazji :)..hamilton ..celo Orient je uredu..Seiko ima trenutno veliko napakic ..od netocnega bezela, mehanizmi se radi kvarijo...

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 468
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Fantje, kam naj pokličem za popravilo, oziroma rezervne dele, za eno starejšo Seiko uro? Pri Sten Time sem dal menjat baterijo in ni pomagalo, so jo dali na servis in je prišla nazaj nepopravljena, ker naj deli ne bi bili dobavljivi več. Saj ni nevemkaj vredna, razen meni, pa bi jo rad imel še kdaj na roki, ne samo v predalul.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.