Skoči na vsebino

Zapestne ure

* * * - - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
8609 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 610

Jest sem pa tole vekarco iz omare po par letih potegnil. Sem kupil rabljeno na chrono24, pomoje je 20 let stara

IMG_6722.jpeg
Prikaži več možnosti
    • veloce in naliM uporabnikom je všeč to sporočilo

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 034
  • Avtomobil: Tesla

Ima kdo kaj zanimivega o Longines za komentirat

https://www.longines...n-l2-773-4-92-0

Nisem se pripravljen dati €€ za kaksnega Zenita pa bi z manjsim startal :)

Imam tole. Avigation bigeye. Super ura, paše tako na original usnjen pas kot na nato strap. Mehanizem mogoče ni najbolj fancy in najnovejši, je izpeljanka Valjoux 7750, ampak dela. Gledam tudi za drugimi modeli, Spirit Zulu time je visoko na mojem seznamu želja. Osebno mi je Longiness zelo všeč.

VfYDgRa.jpeg

Urejal iKst, 18.04.2024, 19:23.

"I just bought Tesla stock, using a Tesla while driving a Tesla. Try doing that in your Prius"
Prikaži več možnosti
    • naliM je všeč

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 436
  • Avtomobil: Mnogokombi

Jest sem pa tole vekarco iz omare po par letih potegnil. Sem kupil rabljeno na chrono24, pomoje je 20 let stara

attachicon.gifIMG_6722.jpeg

A je emergency glede na tistole izboklino hehe ? :)

Imam tole. Avigation bigeye. Super ura, paše tako na original usnjen pas kot na nato strap. Mehanizem mogoče ni najbolj fancy in najnovejši, je izpeljanka Valjoux 7750, ampak dela. Gledam tudi za drugimi modeli, Spirit Zulu time je visoko na mojem seznamu želja. Osebno mi je Longiness zelo všeč.

VfYDgRa.jpeg

7750 je zakon. Vsak urar vreden 5c bi ga moral znati poštimati. Ravno zato so meni kul modeli premium znamk iz obdobja 2000-2015, ko so še precej tlačili ETE in Valjouxe noter.

Prikaži več možnosti

AD1
AD1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 277

Kje na spletu bi lahko dobil vizualizator, s katerim bi si prikazal določeno velikost ure na zapestju?

Zagledal sem se v eno uro, katera pa obstaja samo v velikosti 40mm. Bojim se, da bo izgledala smešno na mojem zapesju (obseg 185mm, premer 60mm), saj imam vse ostale ure 43mm+.

Urejal AD1, 22.04.2024, 10:01.

Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 874
  • Avtomobil: 2x OOOO | \X/ | ⚡| *

Izgled ure je precej odvisen od velikosti številčnice - če je ta potegnjena do skrajnega roba ure, bo izgled večji. Majhna številčnica in široka luneta pa tudi večjo uro precej pomanjšata.

Klasična ura v stilu Junghans Max Bill ti bo na 185mm zapestju še čisto OK. 

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

AD1
AD1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 277

Sem potem vzel eno podobno uro (s široko luneto) in premerom 43mm, pa še ta izgleda skoraj premajhna.  :crazy

Kje bi lahko dobil kakšen kvaliteten nato pas? Pa kaj predlagate za shranjevanje ur, po možnosti tako, da so vidne?

Prikaži več možnosti

Borut_P
Borut_P

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: G11 pfl 730d

https://www.klarstei...c-na-rocne-ure/
Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 034
  • Avtomobil: Tesla

Jaz nato strape kupujem tukaj: https://cnswatchbands.com/

Kvalitata čisto OK, tudi, ko primerjaš z OEM strapi iz dražjih znamk. Cena taka, da jih lahko naročiš 10 in menjaš. Zapestnic in usnjenih pasov ne bi kupoval od kitajcev, ampak pri najlonu pa ni neke hude razlike.

"I just bought Tesla stock, using a Tesla while driving a Tesla. Try doing that in your Prius"
Prikaži več možnosti
    • U2ros in AD1 uporabnikom je všeč to sporočilo

Natuzzi
Natuzzi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290

x2

dobri so, tudi usnjeni paščki zgledajo ok na videz in otip

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 436
  • Avtomobil: Mnogokombi

Sem potem vzel eno podobno uro (s široko luneto) in premerom 43mm, pa še ta izgleda skoraj premajhna.  :crazy

Kje bi lahko dobil kakšen kvaliteten nato pas? Pa kaj predlagate za shranjevanje ur, po možnosti tako, da so vidne?

S tole škatlo sem zelo zadovoljen.

https://www.amazon.d...product_details

Imam pa sam še eno na razpolago, ki je malo bolj premium za 12 ur, brez kakih poškodb ali česa natrganega, ampak trenutno uporabljam zgornjo. Če bi te zanimalo mi napiši ZS.

Jaz nato strape kupujem tukaj: https://cnswatchbands.com/

Kvalitata čisto OK, tudi, ko primerjaš z OEM strapi iz dražjih znamk. Cena taka, da jih lahko naročiš 10 in menjaš. Zapestnic in usnjenih pasov ne bi kupoval od kitajcev, ampak pri najlonu pa ni neke hude razlike.

So še komu boljši "dvodelni" NATO strapi, ki to technically niti niso :D Mene pri klasičnih malo nervira da gre pas pod uro, in jo naredi debelejšo.

Urejal U2ros, danes, 13:31.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.