Skoči na vsebino

Z3 in dojenček

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
97 odgovorov v temi
Mateo
Mateo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 235
  • Avtomobil: BMW 740d; MB E350 4MATIC

Pozdrav,

imate kakšne izkušnje, kako je z prevozom dojenčkov v z3-ju. Je to sploh dovoljeno s strani policije?
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 388
  • Avtomobil: e61, r55, ka9

Pozdrav,

imate kakšne izkušnje, kako je z prevozom dojenčkov v z3-ju. Je to sploh dovoljeno s strani policije?

seveda je, otroški sedež naštimaš tja, kjer je za sovoznika in izklopiš airbage na tisti strani, i think
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 286

Ja boljše vprašanje je kaj potem, ko se otroka obrne v smer vožnje.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

ravno sem prišel iz sprehoda in sem imel na otroškem sedežu (sovoznikova stran) od sestre otroka starega dve leti in nemško bokserko holly v prtljažniku :ok2 ...ma ni panik...men nikol noben nič ne reče pa se peljem tud mim policajev tako....me sam gledajo sam zdej ne vem koga..al avto al mene al otroka al pa psa :laugh :hillbilly

sam ne znam pa airbag-ov izklopt :confused ...zato pa zelo počasi in previdno vozim kadar je tako... :beer
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

aja otrok je pri meni vedno obrnjen v smeri vožnje...sam je pa res da je že mali kar velik, kako pa je prov z novorojenčki pa ne vem...
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

Mateo
Mateo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

hm, v bistvu je problem v tem, da ne vem, ali naj avto kupim ali ne - k hiši pa je ravno prišel nov član :-D
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

hm, v bistvu je problem v tem, da ne vem, ali naj avto kupim ali ne - k hiši pa je ravno prišel nov član :-D

Ja jasno da ga kupi. :ok
Če je sedež obrnjen v kontra smer, greš na servis in izklopiš vrečke. Če ni, vozi brez problema. :ok
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

ToTALLy_SeXy
ToTALLy_SeXy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 700
  • Avtomobil: Audi A8

kam boste pa mamico zbasal? In prtljago za dojenčka ( voziček in vse ostalo)? Se mi zdi da Z3 ni ravno družinski avto. A si ne bi rajši omislil enega karavana, ki je bolj praktičen in prostoren?
Čestitke za novo pridobitev :love , pa prilimaj kakšno slikco dojenčka oz. dojenčice če se da.
LP :puslc
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 904
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

kam boste pa mamico zbasal? In prtljago za dojenčka ( voziček in vse ostalo)? Se mi zdi da Z3 ni ravno družinski avto. A si ne bi rajši omislil enega karavana, ki je bolj praktičen in prostoren?
Čestitke za novo pridobitev :love , pa prilimaj kakšno slikco dojenčka oz. dojenčice če se da.
LP :puslc

Madona, ko sem bil jst majhen, nismo imeli toliko prtljage za dojenčka kot danes. Ko danes gledam nekatere družine, kaj vse zraven vlečijo, skoraj vse igrače od dojenčka, oblekice, celotno otroško sobo. Pa je nekaterim še enosprostorec premajhen. Pri nas smo bili trije otroci, pa smo imeli samo stoenko, pa smo šli za deset dni na morje, v prikolico, pa smo vse notri zbasali. Pa nismo imeli kovčka na strehi. Ne vem no, včasih se mi zdi, da nekateri pretiravajo.

Mogoče bi bil pa Z3 drugi avto, za popoldanske vožnje. Če bi bil pa edini v družini, pa mogoče res ni ravno pravšnja izbira. :ok
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

ToTALLy_SeXy
ToTALLy_SeXy

BMW fanatik

• Uporabnik

Wacko..imaš prav. Ampak kokr jz vem je Z3 dvosed--a ne? In vse je recimo lepo in prav dokler se v avtu peljeta očka in mamica. Ko pa pride tretji pa nastane problem. Če bi jaz izbirala na njegovem mestu za nakup avta, se defenitivno ne bi odločila za Z3. To je pač moje mnenje in mislm da bi bilo pametno da se gleda malo na prostornost, seveda če bo to edini avto pri hiši. Če pa ne bo edini...potem pa ti želim veliko sreče pri nakupu in veliko varnih kilometrov. :)
Prikaži več možnosti

Mateo
Mateo

BMW ljubitelj

• Uporabnik

:laugh z3 ne bi bil prvi avto pri hiši. Kupil ga bi za mamico, le-te pa (saj je verjetno vsem poznano :-D ) rade zavijejo v kakšno trgovini in takrat bi v poštev prišel z3. Za daljša potovanja in družinske izlete je pri hiši drug avto (trenutno celo dva :ok2 )
Prikaži več možnosti

ToTALLy_SeXy
ToTALLy_SeXy

BMW fanatik

• Uporabnik

:laugh z3 ne bi bil prvi avto pri hiši. Kupil ga bi za mamico, le-te pa (saj je verjetno vsem poznano :-D ) rade zavijejo v kakšno trgovini in takrat bi v poštev prišel z3. Za daljša potovanja in družinske izlete je pri hiši drug avto (trenutno celo dva :ok2 )

No potem pa ni nobenga problema za prvoz dojenčka. Vse kar morš narest je to da izklopiš airbage.
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik

Vem, da je Z3 dvosed in sem napisal, da ne bi bilo najbolj pametno imeti Z3 kot edini avtomobil v družini, moj post je bil mišljen bolj na to, da mi ni jasno kako smo lahko nekoč z veliko manjšimi avtomobili hodili na dopuste, pa smo spravli vso prtljago v avtomobile, danes pa nekaterim družinam delajo preglavice že enosprostorci. Sprašujem se samo, če je zares potrebno nositi skoraj celotno otroško sobo na dopust. Če sebe pogledam, sta imela moja starša srečo, samo par avtomobilčkov sta mi dala, pa sem dal mir cel dan. Samo tisti brum, brum, pa cviljenje gum jima je šlo parkrat na jetra.

Se pa opravičujem za OT, samo ta "problem" prtljage, me že nakeja časa bega.

@Mateo,

potem pa kar. Če lahko, zakaj pa ne. Samo glede otroškega sedeža se pozanimaj na servisih, pa seveda v trgovinah, ker niso vsi najboljši. So pa v reviji Motorevija, ki jo izdaja AMZS, testirali otroške sedeže, tako, da bi bilo mogoče pametno tudi AMZS poklicati ali jih kontaktirati in se prepričati kateri je najbolj varen. Samo najboljše za otroke. :ok
Prikaži več možnosti

udm
udm

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 207

Se pa opravičujem za OT, samo ta "problem" prtljage, me že nakeja časa bega.

wacko, z večjim avtom ne boš rešil situacije :-D Mi smo štirje, pa je sedemka premajhna, ko gremo kam za par dni :napaka
Enako, ko smo šli na smučanje za tri dni. Imel sem eno potovalko, moje smuči in pancarje je kolega naložil v karavana. MG in je tudi imel eno potovalko, njegova sestrična pa je napolnila prtljažnik do konca + kabino + del njene prtljage smo morali dat v drug avto :-D

Drug kolega, ki je imel petko touringa, je imel vedno premalo prostora, ko je z ženo in otrokom šel na dopust. Zdaj ima terenca + trugo na strehi, pa je še vedno premalo :-D

Definitivno bo ženska s prtljago zapolnila toliko prostora, kot ji ga daš na voljo. Če kupiš avtobus, bo tudi avtobus napolnila :crazy

Se tudi jaz opravičujem za OT :laugh
Življenje je igra. Kdor se ne zna igrati, izpade...
Prikaži več možnosti

UM.design
UM.design

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 294
  • Avtomobil: Audi & BMW

Deaktivirati moras Airbag. Pri Z3 se naredi to preko testerja.
Pa kvaliteten avto sedež in jaz ne vidim problemov. Z3 je drugace dosti bolj varen avto kot to izgleda.
Izberi predvsem kvaliteten otroski avtosedez (Recaro, Rőmer...).
Tu imas test avtosedezev KLIK
Drugace imas tudi velik izbor orig. BMW sedezev, vendar so drazji.
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik

potem pa sam na lov za lepim Z3 :ok :mljask :mljask
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Đizs, zdej bom pa res mogu E39 touringa nabavit do druzga leta, če UDM v sedmicao ne zbaše vsega. :napaka
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Đizs, zdej bom pa res mogu E39 touringa nabavit do druzga leta, če UDM v sedmicao ne zbaše vsega. :napaka

A česa ne vemo? :confused
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik

Touring bo čisto dovolj, samo ne jemati popolnoma vseh stvari sabo. Samo najnujnejše, pa malenkost rezerve.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A česa ne vemo? :confused
LP
Austin

Marsičesa. :-D

In ja je odgovor na tvoje vprašanje (pa ne to tu napisano). :beer
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.