Skoči na vsebino

BMW masovni vpoklic 2018

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
124 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 006

Zato pa audi lastniki ne jamrajo, ker tist kar neves ne boli ;)

Zakaj bi mene bolel, če mi vsakič pol avta zamenjajo? Sam da dela brez težav. Men so na prvem servisu po 4 mesecih že menjal kable in 48v baterijo zaradi nekega vpoklica, pa takrat sploh vedel nisem. V končni fazi tud ne rabim vedet, jest mam avto za vozit, rihtajo pa naj ga tisti, od katerih je to naloga

Prikaži več možnosti

salko
salko

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 546
  • Avtomobil: 530xd F11 LCI

Pač so dve vrsti ljudi oz. voznikov: eni so kot ti, kateri nočjo nič takšnega vedeti, samo da dela in da vozijo, drugi pa radi o avtu vemo vsako podrobnost ;)

907504.png
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 940
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Jaz sem mu že pred dnevi poslal ZS in do zdaj ne bev, ne mev  :ok2

Meni je glihkar odgovoril.  :flipa  :obrvi Ni vpoklica za mojega.

Sem šur, da bo tebi tudi.  :friends  :laugh

Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 143
  • Avtomobil: 2X BMW

Saj drugače tebi pošljem VIN  :laugh

Prikaži več možnosti
    • bedolin in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

mustang997
mustang997

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: _

sem malo gledal po recall straneh koliko je teh vpoklicov... bi blo cenej da mi dajo kar nov avto ko ga peljem naslednjič na servis  :rofl

Kak primer, sem malo googlal, pa nisem našel kaj konkretnega oz. uporabnega?

Torej klical na selmarja za F20 in ne pade v ta vpoklic, čeprav je N47 letnik 2012.... naj bi bil pa vpoklic za volansko letev... Torej dajte preverit 

Res je, v sredo sem bil na Makomi za ta vpoklic za volansko letev. Zamenjali vijake, podmazali in nazaj sestavili. Pri nekaterih morajo menjati volansko letev, tam ti še software upgrade naredijo in povozijo remap, če ga imaš. Za vpoklic na izpušnem sistemu pa ni bilo nič govora, pa sem vprašal... Moj je 2013 letnik

Pa ste dejansko imeli kakšne probleme z volansko letvo? Pri meni (f20), ko na mestu hitro (pri majhnem kot) sukam volan levo/desno se sliši neko klikanje/pokanje. Je to to?

At 13.000 feet nothing else matters.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 188

Zakaj bi mene bolel, če mi vsakič pol avta zamenjajo? Sam da dela brez težav. Men so na prvem servisu po 4 mesecih že menjal kable in 48v baterijo zaradi nekega vpoklica, pa takrat sploh vedel nisem. V končni fazi tud ne rabim vedet, jest mam avto za vozit, rihtajo pa naj ga tisti, od katerih je to naloga

Nisem mislil nate osebno, cilju sem bolj na to k se skos pluva cez Bmw kvaliteto medtem ko je audi isto “sranje” po kvaliteti le da uporabnikom je bolj vseno
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Itak je vse isto sranje. Sej pravim da ko pride nov model majo na verovskovi ze cel spisek popravil, ki jih je treba narest se pred izdajo vozil. Tko da ze nov avto razkopljejo preden gre h kupcu...
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 040
  • Avtomobil: Bmw

Nisem mislil nate osebno, cilju sem bolj na to k se skos pluva cez Bmw kvaliteto medtem ko je audi isto “sranje” po kvaliteti le da uporabnikom je bolj vseno

Sploh Audi, ko gre pri 160000 km sklopka, vztrajnik in ročni menjalnik v cugrunt :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

Mogoče, če ga vozi kak drvar, sicer je pa Audi okno v svet za Bmw kar se zanesljivosti tiče ;>
Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 544
  • Avtomobil: K 1200 RS

Sicer ne vem kako vi gledate na to,ampak ce bi na mojem avtu delali neka popravila zaradi vpoklica,in mi ne bi povedali,mislim,da bi bila pizdarija. Mi je jasno,da ni servis kriv, ce je kaksen vpoklic ampak ce je avto moj, so mi dolzni povedati, ce bodo kaj takega delali. Moje mnenje.
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, bpavsic, Rottie in 3 ostalim je všeč

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Mogoče, če ga vozi kak drvar, sicer je pa Audi okno v svet za Bmw kar se zanesljivosti tiče ;>

Seveda ja. Kakor jaz poznam oba lastnika ki sta imela doticni problem pri audiju, sta hudicevo lepo skrbela za avtomobila in ju lepo vozila. Verjamem, pa če bi ju vozila tako kot jaz kdaj pa kdaj bmwja, bi šlo že prej v cugrunt.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 955
  • Avtomobil: A6 Avant Ultra

To je tudi narobe. Če avto zalaufaš enkrat na teden, da se pelješ v vaški Merkator, potem ga pa s krpico iz mikrovlaken obrišeš ko prideš domov. Ena srednja mera, avto mora biti v uporabi ;>

Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 489
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

To je tudi narobe. Če avto zalaufaš enkrat na teden, da se pelješ v vaški Merkator, potem ga pa s krpico iz mikrovlaken obrišeš ko prideš domov. Ena srednja mera, avto mora biti v uporabi ;>

To je tako kot človek. Tisti, ki se bolj giba je bolj zdrav kot uni, ki samo leži in je noter.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Avto uporabljata vsak dan. No eden ga še. Se vsak dan pelje na šiht iz Domžal do ivancne gorice.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 128
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

moj je bil danes na vpoklicu, menjali so zracno cev, AGR je ok (jebil pa ze maja 2017 menjan), naredi lse je tudi software update. prej je bil I-Level F010-15-11-203, sedaj je F010-18-11-520

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 786
  • Avtomobil: prdalica

Je že lazje skrbeti za puhloglavo manekenko kot novega Bmw-ja. In kot kaže na dolgi rok še ceneje.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Sicer ne vem kako vi gledate na to,ampak ce bi na mojem avtu delali neka popravila zaradi vpoklica,in mi ne bi povedali,mislim,da bi bila pizdarija. Mi je jasno,da ni servis kriv, ce je kaksen vpoklic ampak ce je avto moj, so mi dolzni povedati, ce bodo kaj takega delali. Moje mnenje.

Vecina folka se ne ukvarja s tem, vazn da avto pelje. Ko se usedes v avion ti tud ne povejo da so dan prej pol motorja zamenjali, pa je tvoje zivljenje bolj odvisno od tega kot od nekega bv stikala v avtu....
Prikaži več možnosti

baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 544
  • Avtomobil: K 1200 RS

Se strinjam,pa vendar je avto moja lastnina,letalo pac ni.
Prikaži več možnosti

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 858
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

moj je bil danes na vpoklicu, menjali so zracno cev, AGR je ok (jebil pa ze maja 2017 menjan), naredi lse je tudi software update. prej je bil I-Level F010-15-11-203, sedaj je F010-18-11-520

A se lahko zahteva, da se SW ne updatea? Ker da peljem avto na servis zaradi X stvari/vpoklica, potem pa dobim nazaj takega, ki bo imel Start/Stop spet vklopljen, brez možnosti permanentnega izklopa, raje sam menjam, kaj je potrebno...

Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 128
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Ne, ker ima nova verzija spremenjeno delovanje AGR-a oz. spremenjen AGR Rate.

Ja, vse moje dodatno sprogramirane zadeve so na default vrednostih (Start/Stop vklopljen, DVD med voznjo izklopljen, default ACC na 3 crticah,...) tako da si potrebno na novo sprogramirati

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti