Skoči na vsebino

BMW Makoma Novo mesto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
209 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 673

V tej temi naj bi bile zbrane vse ocene za ta servis.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

js glede tega servisa nimam pripomb, ampak fante lahk sam pohvalm :ok
dopade pa se mi to, da majo 30% popusta na storitve, pri starejsih letnikih, kot je npr. moja e36/ka l. 93 :laugh
pa vse nardijo hitr in dobr, tko da svaka cast :bmwfans
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

js glede tega servisa nimam pripomb, ampak fante lahk sam pohvalm :ok
dopade pa se mi to, da majo 30% popusta na storitve, pri starejsih letnikih, kot je npr. moja e36/ka l. 93 :laugh
pa vse nardijo hitr in dobr, tko da svaka cast :bmwfans

pozdrav!

a tako, kar 30% popusta na starejse letnike? Nekaj novega zame, je pa kul ce je to tudi res (sploh bi bilo kul za mojo staro kraco):ok

vsekakor pohvalno, ce je zgoraj napisana pohvala upravicena :laugh , jih mogoce kdaj celo obiscem.... MOGOCE :ok2

LP
Prikaži več možnosti

skis
skis

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 462
  • Avtomobil: F26 X4 M40i

enako.

kar se tiče servisiranja in ostalih uslug so pobje zelo na mestu.
pa se operejo nam avto vsakic, kar je lepa gestica, nej!

:ok
The Ultimate Driving Machine
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

No kot sem pred casom govoril da jih nekoc MOGOCE obiscem, sem danes to uresnicil :-D Sel sem namrec narocit vzvode (mehanizem) za vratca pokrovcka posode za bencin, letvice sprednjega odbijaca in se nekaj malenkosti; prijetno presenecen nad cenami. Resda ne gre za neke high-tech zadeve, ampak vseeno... Vem koliko sem za take drobnarije placeval za Renaulta :napaka

Ce se vrnem na topic; moram priznat da so fantje res na mestu :ok Postrezba hitra, prijazna, deli naj bi bili na voljo v ponedeljek :ok2 In tudi kar se servisnih storitev tice, cena cisto primerljiva oziroma nizja kot pri servisih ostalih znamk :ok

Zaenkrat, navdusen :-D
Prikaži več možnosti

istvan
istvan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 504
  • Avtomobil: BMW E90

No jest bi pa dal pohvalo tem servisu, je namreč foter v četrtek odpelu trojkico na servis in ker ni blo vseh delov, je dobil za nadomestno vozilio 735i letnik 2000 :metalc nakar me kliče in mi reče, da so mu dal kr neko ladjo, sploh ni vedu ka so mu dal :ok2

Tako da je že v treh dneh tisti 80 litrski rezervar skoraj prazen :laugh :laugh avto pa gre in gre ... zdej sam upam da bo trojkica popravljena kot se šika, čeprav še par dodatnih dni z sedemko ne bi škodilo ... :grin :grin
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 903
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

No jest bi pa dal pohvalo tem servisu, je namreč foter v četrtek odpelu trojkico na servis in ker ni blo vseh delov, je dobil za nadomestno vozilio 735i letnik 2000 :metalc nakar me kliče in mi reče, da so mu dal kr neko ladjo, sploh ni vedu ka so mu dal :ok2

Tako da je že v treh dneh tisti 80 litrski rezervar skoraj prazen :laugh :laugh avto pa gre in gre ... zdej sam upam da bo trojkica popravljena kot se šika, čeprav še par dodatnih dni z sedemko ne bi škodilo ... :grin :grin

A mogoče zeleno sedemko s ksenonskimi lučmi. Drugače pa dober wagen.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

beli angel
beli angel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: BMW 320 ci 46 cabrio

Da ne govorim o odnosu s stranko, moras ti njih prosit pa to pa ono, ne pa oni tebe. Ocitno novi mlajsi direktor nima pojma da je vsaka stranka ne glede na letnik z denarjem v zepu stranka in ne le zunanja fasada za njegove oci.

Točno to (zdej od kdaj Tončija več ni) prideš not noben nič 30 min tam gledam noben me nič ne vpraša, ko ti je pa vsega dost pa greš sam težid i vidojo da bi rad robe za 50.000 pol pa "ja gospod, super vredu...."

in moti me še to kot je Taucher napisal da ko pride fant star 21 let, glih da te ne vprašajo kaj bi ti zdej rad.

glede servisa pa še nimam izkušenj ker si vse kaj je potrebno doma rihtam.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

istvan
istvan

BMW fanatik

• Uporabnik

Temno zelena ... :metalc
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem sem ga pa videl, vsaj mislim da je bil tvoj oče. V glavnem en starejši gospod z zeleno sedemko 735i in ksenom lučmi je bil tam. Kolk sem mu zavidal. :ok
Prikaži več možnosti

istvan
istvan

BMW fanatik

• Uporabnik

He he ... :ok2

Je pa vrjetno res, da vrjetno tak wagen :laugh ne dajo vsakemu, foter pozna nekoga tam pa morda zaradi tega ...

Je pa bla tak ali tak moja :metalc :metalc , foter jo je sam prpelu iz NM ... mu ni več do vozakanja okol :napaka
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ahiM
ahiM

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 221

Potem sem ga pa videl, vsaj mislim da je bil tvoj oče. V glavnem en starejši gospod z zeleno sedemko 735i in ksenom lučmi je bil tam. Kolk sem mu zavidal. :ok

Avtomatik je, še to ste pozabl povedat. Pa nazadnje je v sovoznikovem predalu je nekdo pozabil kaseto z "albansko narodno-zabavno glasbo" :crazy :laugh.
Prikaži več možnosti

istvan
istvan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja je tako, avtomatik je :ok sam je več ni doma ... :jok že vrnjena v gnezdece :cool
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik

Peljal, so popravili, zamenjali, plačal in odpeljal. Kot smo se zmenili, cena ugodna. Odnos do strank tudi, tako da sem bil zelo zadovoljen.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

No pa je prišel dan ko sem se tudi sam odpravil v Makomo. Naročil sem nekaj delov ter nekaj tekočin in vse to naj bi dobil že jutri (pohvlano). Za pultom je delal starejši gospod, ki je, kot sem razbral iz razgovoro s stranko, ki je bila na vrsti pred menoj, že v penziji in sedaj le nekoga nadomešča (ne vem morda je to celo bivši lastnik). Izgleda pa da je v tem času odkar je v penziji pozabil kakšen naj bi bil odnos do strank. Na koncu pa mi pravi naj grem gor na blagajno plačat 50 EUR akontacije za dele. HALOOO! Od kje njemu te pametne ideje? Kaj sem morda cigan al kaj in misli da sem se prišel po dele kar tako za hec in jih ne bom nikoli prišel iskat? Npr. na AA sem razne kose že nekajkrat naročeval, a kakšne akontacije mi ni nihče omenil. In na kuncu je še rekel da naj posodi za olje za diferencial in hladilno tekočino ka s seboj prinesem če hočem da mi natočijo. Glede na to kar sem danes doživel, bo mene Makoma silno poredko videla, pa čeprav bom ostal zaprisežen BMW-ju še precej časa. Morda je res čas da se odpre še kak servis za BMW v okolici Novega mesta in da se scena malo prevetri...
Prikaži več možnosti

m850v
m850v

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 140
  • Avtomobil: BMW

Moje izkušnje z MAKOMO pa niso slabe.
Pri njih sem servisiral 525d E39 (sedaj se je zmanjšal na 330d E46) :napaka :napaka :napaka, 318i E46, 320i cabrio E30:ok in po novem 325i E30:beer, pa nimam slabih izkušenj z njimi.
Je pa tako! Vsi vi ste nekje po vsej verjetnosti zaposleni, ali hodite v šolo,...
Nekatere stranke s katerimi delate so vam všeč in imate zagotovo drugačen odnos do njih kot do drugih, ki vam niso ravno simpatične. Ravno tako v šoli. Z nekaterimi sošolci bolje shajate kot z drugimi. Tako je pač življenje. Dejstvo pa je, da je vsak samo človek, z vsemi svojimi dobrimi in slabimi lastnostmi in zaradi tega ne moremo nikogar obsojati.
Kar se tiče hitrosti dobave delov lahko rečem samo 1A! :metalc
Kar se tiče "šraufanja", imajo dva O.K. mehanika, prodajalci novih so pa itak face.:beer
Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Moje izkušnje v Makomi so pozitivne, prijazno osebje in mehaniki, delo opravljeno v dogovorjenem roku, cena ugodna!:) :ok
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

salethedon
salethedon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: maserati

Tudi moje izkušnje z makomo so več kot pozitivne! Delo opravljajo suvereno, korektno, v roku, fantje ti grejo zelo na roko če kaj potrbuješ, za povrh vsega so pa še ugodni...Super,le tako naprej:ok

Lp!
...BLUE TORPEDO...:ok
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Danes sem bi ponovno v Makomi, kjer sem prevzel naročene dele. Tudi starejši gospod (Marjan), s katerim karterim sva prejšnjič prišla malo navzkriž, mi je danes obrazložil zakaj je on tako ravnal kot je. S stališča prodajalca ga sedaj razumem. Dobavo nadomesnih delov lahko še enkrat pohvalim in tudi pri količinah je vse štimalo.
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

No pa je prišel dan ko sem se tudi sam odpravil v Makomo. Naročil sem nekaj delov ter nekaj tekočin in vse to naj bi dobil že jutri (pohvlano). Za pultom je delal starejši gospod, ki je, kot sem razbral iz razgovoro s stranko, ki je bila na vrsti pred menoj, že v penziji in sedaj le nekoga nadomešča (ne vem morda je to celo bivši lastnik). Izgleda pa da je v tem času odkar je v penziji pozabil kakšen naj bi bil odnos do strank. Na koncu pa mi pravi naj grem gor na blagajno plačat 50 EUR akontacije za dele. HALOOO! Od kje njemu te pametne ideje? Kaj sem morda cigan al kaj in misli da sem se prišel po dele kar tako za hec in jih ne bom nikoli prišel iskat? Npr. na AA sem razne kose že nekajkrat naročeval, a kakšne akontacije mi ni nihče omenil. In na kuncu je še rekel da naj posodi za olje za diferencial in hladilno tekočino ka s seboj prinesem če hočem da mi natočijo. Glede na to kar sem danes doživel, bo mene Makoma silno poredko videla, pa čeprav bom ostal zaprisežen BMW-ju še precej časa. Morda je res čas da se odpre še kak servis za BMW v okolici Novega mesta in da se scena malo prevetri...

Akontacijo vzamejo tudi na AAju. Milijon odstotno.
Seveda je to najbrž odvisno od višine zneska naročene robe.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti