Skoči na vsebino

BMW Makoma Novo mesto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
209 odgovorov v temi
Herkules
Herkules

Kung Fu Panda

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 274
  • Avtomobil: BMW 325I e36,318i e36

no, sej vem...da naj bi bli na razpolagodo 17 ure. Sam da kdo pride ob 16.59 al pa še kako min prej je že skor :sex u glavo. Vprašanje je, če se tut ure skladajo. ( servis - stranka):-D

Neki bi ti reku, jaz vem in nikoli nočem h komu priti zadnjo minuto, sam tuki je bila sila ker se mi je šrauf utrgov,drugače nebi šel zadnjo minuto. Pa še to jaz sem prišel vprašat ne pa da mi bojo rihtali avto.
Jaz moram biti na šihtu petnajst minut prej in grem iz šihta pet minut čez.In men nebo noben reku da se pet minut neda počakat.
Nisem nalašč prišel na servis tok pozen, ampak ker je bila nuja.:serviser

LP Herkules:laugh

Urejal Herkules, 15.09.2009, 18:39.

Kot Herkules zaklučujem tuki 15.8.2011 , potem imam nick Kung Fu Panda.:ok
Prikaži več možnosti

Drobtina
Drobtina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 004
  • Avtomobil: Kanarček

Z njihovim servisom nimam izkušenj in ga zato ne morem komentirati.

Pri njih sem ter tja kupim kakšno "darilo za pridnost" Kanarčku :-D.

Kar zadeva gospoda pri prodaji rezervnih delov in ostalih artiklov, lahko rečem le najboljše. Še vedno si je vzel čas in prijazno postregel z informacijami.
Tudi mladenič pri prodaji avtomobilov je vedno pozitivno naravnan, gospe, ki ima v skrbi finančni del nakupa, pa še nikoli nisem videla slabe volje ali sovražno naravnane.

Skratka, moje dosedanje izkušnje prav prijetne.
<span style='color: #0000FF'><em class='bbc'>Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.</em></span>
Prikaži več možnosti

Herkules
Herkules

Kung Fu Panda

• Uporabnik

Z njihovim servisom nimam izkušenj in ga zato ne morem komentirati.

Pri njih sem ter tja kupim kakšno "darilo za pridnost" Kanarčku :-D.

Kar zadeva gospoda pri prodaji rezervnih delov in ostalih artiklov, lahko rečem le najboljše. Še vedno si je vzel čas in prijazno postregel z informacijami.
Tudi mladenič pri prodaji avtomobilov je vedno pozitivno naravnan, gospe, ki ima v skrbi finančni del nakupa, pa še nikoli nisem videla slabe volje ali sovražno naravnane.

Skratka, moje dosedanje izkušnje prav prijetne.

Ja tudi jaz se zmerom nasmejem ko pridem h gospe plačat, res je prijazna ,kakor tut prodajalec rezervnih delov.

LP Herkules
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 967
  • Avtomobil: Nemški

Sem se peljal mimo te Makome zadnjič ko sem imel neke opravke v Novem mestu in se mi po pravici ne zdi nič posebnega, kot tisti salonček v Kopru ko je bil zraven Tomosa, s tem da je ta v novem mestu večji vendar nič posebnega, sem pričakoval nekako tako velikega kot selmar celje, ali a cosmos, kaj v tem stilu, pričakovanja pa zato ker kar jaz slišim od tam prihajajo sama dobra priporočila itd. LP
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 635
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Od kdaj je pa velikost servisa garancija za dobro storitev? :ok2

cana.png

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 967
  • Avtomobil: Nemški

Od kdaj je pa velikost servisa garancija za dobro storitev? :ok2

Malo je point tudi v tem, ampak nisem mislu to, pač pričakoval sem večjo poslovalnico.
Prikaži več možnosti

Herkules
Herkules

Kung Fu Panda

• Uporabnik

Malo je point tudi v tem, ampak nisem mislu to, pač pričakoval sem večjo poslovalnico.

V majhnih flaškah je strup:laugh

Drek za analizo tut:umruodsmeha :umruodsmeha
Prikaži več možnosti

tinko1a
tinko1a

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 680
  • Avtomobil: E46 320d Touring

Včeraj sem bil jaz in še nekaj prijateljev na xDrive turi v organiziaciji Makome.

Moram rečt, da je bilo dobro organizirano. Doživeli in videli smo kaj xDrive sistem zmore tako, da vse pohvale Makomi!

Moram pohvalit tudi, da je sedaj ko je salon prenovljen je veliko lepše in bolj zanimivo kot je bilo!

Glede na to kar pa mi je Herkules pokazal koliko je dal za Silent bloke za svojo e36 pr njih me je pa tudi presenetilo.. je bilo ekstra ugodno, tako da naslednjič grem tudi na Makomo preverit za cene... obvezno :)

LP
M
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 673
  • Avtomobil: 523i

Tudi jaz moram pohvalit organizacijo Xtoura na Makomi...zelo prijetno

Vozil X6 in X1 cez poligon, po cesti pa X3 (neko podhranjeno zadevo),sicer zelo navdusen nad samo voznjo in obcutkom za volanom (mi je dosti bolj vsec kot limo 3jka) in 320dx, ki se je pa prav prijetno zivahno premikala.

Najbolj sem bil presenecen da je BMW organiziral poligon tako, da ga sam prevozis, ker tiste rampe so kar zanimive,se posebej od zunaj ce opazujes kako premetava po luftu x1ko...

Sicer me je malo motilo trkanje po prsih nekaterih Bmwejasev :blabla :ok2 ,morjo kdaj tut kaksno knjigico v roke vzet, da bodo vidli da znajo kje drugje tut kak avto naredit in pa precej so izpostavili kako je Xdrive boljsi od Quattrota, kar je zagotovo res, ce tako pravijo, le nekako vse je potihnilo, ko se je nekje z ozadja slisalo nekaj o eni japonski znamki,ki se tudi bojda bavi z 4 kolesnimi pogoni, zacne se pa na crko S... :laugh :laugh

Vglavnem super je bilo,upam da se kdaj tako...

Urejal Miholl, 01.12.2009, 00:45.

.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

Angor
Angor

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 94
  • Avtomobil: E46 320dT

No da še jaz pristavim svoj lonček.

Z Makomo imam do sedaj same dobre izušnje. Sem že kupil kar nekaj rezervnih delov pri njih, tudi par stvari sem pri njih že porihtal na avtu, in do sedaj je bil njihov odnos vedno korekten in pošten.

Spomnim se, ko je šel na mojem avtu LMM rakom žvižgat, mi je njihov mehanik rekel, da se da dobiti novega "original" Boshovega, drugje dosti ceneje kot pri njih, kar me je zelo prijetno presenetilo, saj bi mi mirne volje lahko prodal "njihovega" dražjega.

Tako da zaenkrat kapo dol.

Organizacijo X-toura pa ne morem pohvalit, ker sem vas le videl, ko ste se peljali mimo mene po Topliški cesti (avtobusna postaja NM) v smeri centra.

Zgleda me tisti "polizanec", ki prodaja nove avte ne mara kaj preveč :)

Urejal Angor, 01.12.2009, 02:45.

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

je pa Makoma meni osebno ok servis.

Tudi jaz sem bil zadovoljen. Nič nadutosti in svetovnega vseznanja.. Povedal, kaj rabim.. Naročili sedaj pa le še počakam, da se leto obrne v 010, in je to to. Ok maržo so si kar konkretno OK nabili za tisto kar sem naročil ampak nisem hotel nič komentirati, ker ne gre za neko vsoto in mi je to najbližji servis :ok

Urejal Pepsi, 28.12.2009, 10:40.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Bojan121
Bojan121

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 152
  • Avtomobil: BMW E21

Danes sem bil v Makomi. Poseg je bil opravljen na zadnjem delu podvozja (menjava diskov, ploščic, ročna zavora itd...). Zelo zadovoljen! Prijaznost za 10, prav tako strokovnost. Še pridem :)
Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

No, pa še z moje strani pohvala za oba Andreja na Makomi :ok nova igračka se pa že sonči v Kopru :cool

Aja, pa tistega testnega karavan(čk)a bi se pa lahko kar hitro navadil :hihi
Prikaži več možnosti

JurcekBMW
JurcekBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 519
  • Avtomobil: E46 320d Touring

a slučajno kdo ve katere avtomobile lahko dobiš na testno vožnjo v makomi ? oz. če imajo serijo 3 ali pa serijo 5 za test ?
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 363
  • Avtomobil: Saab, Mazda, Honda

a slučajno kdo ve katere avtomobile lahko dobiš na testno vožnjo v makomi ? oz. če imajo serijo 3 ali pa serijo 5 za test ?

Jst imam namen it enkrat kr na Makomo vprašat, če imajo kšnga hudga dizelaša. Če mi ga dajo za sprobat za kšno urco. Lahko tud F10. Še raje pa bi sprobal F30 ali F31.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

Nazadnje, ko sem bil tam, so imeli F11 520d. Verjetno jo imajo še vedno. Vsekakor pa boš najhitreje izvedel, če greš tja in vprašaš :ok2
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 240
  • Avtomobil: 320dA

jaz sem dobil X1 za test. bil je v planu za nakup, s tem da se bi e60 prodala. Z Andrejem se da vse zmenit
BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

Bembo
Bembo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 041
  • Avtomobil: BMW E60 520i

@plazo še vedno dela na makomi?Če ja bi prosil za telefonsko od njega v službi,na PS seveda.
Objavljena slikaex e38 740iA & e36 318i
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 851
  • Avtomobil: BMW 3 FL

A imajo v Makomi preveč dela ? Če jim pošlješ 2x uraden email s podpisom, VIN številko.... pa ti ne odgovorijo v tednu dni si lahko mislim svoje...

PS: pa da ne bo kdo pametoval, da se osebno oglasi, nismo 20 let nazaj; pač gremo pa drugemu, izbire je dovolj
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 326
  • Avtomobil: e39 530iM

A imajo v Makomi preveč dela ? Če jim pošlješ 2x uraden email s podpisom, VIN številko.... pa ti ne odgovorijo v tednu dni si lahko mislim svoje...

PS: pa da ne bo kdo pametoval, da se osebno oglasi, nismo 20 let nazaj; pač gremo pa drugemu, izbire je dovolj

Makoma pač...raje pelji k drugim bolj prijaznim servisom.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.