Skoči na vsebino

Mini R56 Race Car - Prayformini

* * * * * 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
86 odgovorov v temi
anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Hah, majhen svet, po eni strani sledim tvoji ženi na FB in kdaj kakšno bedarijo napišem na njene IG storyje (tisto izpred par dni z gledanjem nemške oddaje je zmagalo), potem se pa srečamo še tu.  :ok2  Srečno s porhom.  :metalc

Prikaži več možnosti

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26

Ha, pa res! :) Majhen je car world, sploh v Sloveniji! :)

Thanks!

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik

Evo, prva akcija na Salzburgringu z avtom!

tl;dr avto je zverina in bo še potrebnih dost kilometrov na pisti, da se ga bo peljajo tako, kot je treba! :) Časovno je trenutno cca 1sek za Beštijo, je pa res, da ga še nisem navožen. :)

Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, krt, DJ Falco in 3 ostalim je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 745
  • Avtomobil: new age e39

Skoda za neordno postavitev kamere. Drugače pa noro. Sem bil peljan v tem avtu v Brnu. Vrhunska zadeva. Je kaksna predelava od stock?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik

Thanks!

Jap, to je pa ena stvar, ki upam, da jo bom uredil z nekim proper laptimerjem + kamero ASAP. Čist vedno zadnjo minuto štimam te kamere in laptimer in itak potem vedno pozabim dobro nastavit. Moral bi zaklenit exposure na center, pa še to vprašanje, če bi pomagalo, ker greš enkrat proti soncu, enkrat pa v senco :/

Drugače pa ima že praktično od začetka Akrapoviča montiranega in to je zaenkrat edina predelava. Bo pa verjetno tudi tako ostalo, ker je zame perfekten in karkoli bi spreminjal, ne bi znal izkoristit oz. bi samo poslabšal zadeve. :)

Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

Huda zadeva, moj sanjski avto že od takrat ko me je Klobasa peljal z svojim.

PS: glede dodelav....morda kakšna optika od Team Schirmer?

lp

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

JureZ
JureZ

Začetnik

• Uporabnik

Ja, z optiko bi se poigral, ampak sej pravim - zaenkrat mi je lega na cesti in pisti top in dokler mu ne pridem do limita, nima smisla čarat! Ko bom peljal tako kot Klobasa ... :D

Prikaži več možnosti
    • Martini Racing je všeč

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 490
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

You drive it like you stole it. Thumbs up  :-D .

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • JureZ je všeč

Underdog
Underdog
  • Uporabnik
  • Sporočil: 187
  • Avtomobil: Race Car

Ja, z optiko bi se poigral, ampak sej pravim - zaenkrat mi je lega na cesti in pisti top in dokler mu ne pridem do limita, nima smisla čarat! Ko bom peljal tako kot Klobasa ... :D

No dej no, mal se pa lahko z stabiji poigras, pa mal spredaj Camber tudi lahko podres, ce pa se mal iztek "popravis" si pa ze zmagal. Ampak samo za na pisto, po cesti so OEM nastavitve TOP! 

Ce gres se pa z rokam igrat pa itak ves kaj je najboljs! ;)

Urejal Underdog, 16.10.2019, 14:03.

"Racing is life. Anything before or after is just waiting."
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, LEO37 in JureZ uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 351
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Dober kanal, branding, muzika, snemanje, montaža in le 208 subsa :-(  Video z največ ogleda 1200... Jaz pa nakeljim GoPro na šajbo, prepeljam se po Švici, naredim tak-tak  video in imam 700k ogleda in 3000 subsa v tri meseca. Nikoli ne bom razmel tisti youtube algoritem... Upam da vam uspe.

No s temle se pa strinjam, odličen kanal in vsebina. Samo ne razumem zakaj tako malo ogledov in naročnikov? No če sem malo žleht, Komotar minuta je zame kot nekega avtomobilskega navdušenca totalno dolgočasna zadeva. Na začetku je še bil gledljiv, ko je res testiral avtomobile tako kot je treba (npr. Pohorje, cla45amg in guilia q)...

Pa npr. Srbski Petrol heads, ti imajo tudi 57k naročnikov. Pa Hr Šebalj je tudi dober, že zaradi tega ker na avtomobile gleda iz drugega zornega kota (ukvarja se z dirkanjem), enako kot Glavaški pri PH. Ne vem težko je najti neki kvaliteten Eu kanal, kjer se fura z avtomobili ki so blizu nam Evropejcem. Zato mi ni jasno zakaj tako malo ogledov, na FB in Instagramu sta aktivna? Od Američanov spremljam samo Samcrac-a in goonzquad, zato ker rihtajo Evropske avtomobile in tudi zaradi tega ker me zanima drobovje avtomobilov. Marchettino je tudi bil zanimiv, dokler ni začel mutit v Italijanščini...saj ima podnapise, samo meni ni več to to. Za nas ki ne spremljamo nekih oddaj in ne gledamo televizije, so takšni kanali vsak dan na sporedu nekje med 19 in 22 uro.  :-D

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 809
  • Avtomobil: Rdeča raketa

To je zato ker folk raje gleda instant youtuberje, ki imajo par videov tedensko s populistično popcorn vsebino. :barf
Sam spremljam (zaenkrat še) enga od teh tipičnih "doma na dvorišču bomo požganga lambota sestavl" youtuberjev, pa ma tip več kot miljon sledilcev in nevem kolk ogledov vsakega videa, dela pa tako mazaško, da se še men želodec okol obrača, pa nimam veliko pojma o mehaniki. Glavno da je na konc vse v podn in z izbuljenimi blatniki.

Po drugi strani imaš pa npr. Project Binky kanal, kjer je nivo samograditeljstva, iznajdljivosti in strokovnosti v totalno drugem vesolju, imajo pa nekih četrt miljona sledilcev in 10x manj ogledov.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 766
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

Redkokdo je danes sploh navdušen nad tem, da bi sam kaj naredil in se naučil, potem pa raje gledajo nekoga, ko počne dobesedno bedarije, kot pa nekoga ki tehnično odlično razloži in pokaže... zakaj? hja, ker se mu ne da gledat in poslušat nekih takih "strokovnih" zadev, ker je pač too much to handle. 

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

prekov
prekov

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 213
  • Avtomobil: BMW

No s temle se pa strinjam, odličen kanal in vsebina. Samo ne razumem zakaj tako malo ogledov in naročnikov? No če sem malo žleht, Komotar minuta je zame kot nekega avtomobilskega navdušenca totalno dolgočasna zadeva. Na začetku je še bil gledljiv, ko je res testiral avtomobile tako kot je treba (npr. Pohorje, cla45amg in guilia q)...

Pa npr. Srbski Petrol heads, ti imajo tudi 57k naročnikov. Pa Hr Šebalj je tudi dober, že zaradi tega ker na avtomobile gleda iz drugega zornega kota (ukvarja se z dirkanjem), enako kot Glavaški pri PH. Ne vem težko je najti neki kvaliteten Eu kanal, kjer se fura z avtomobili ki so blizu nam Evropejcem. Zato mi ni jasno zakaj tako malo ogledov, na FB in Instagramu sta aktivna? Od Američanov spremljam samo Samcrac-a in goonzquad, zato ker rihtajo Evropske avtomobile in tudi zaradi tega ker me zanima drobovje avtomobilov. Marchettino je tudi bil zanimiv, dokler ni začel mutit v Italijanščini...saj ima podnapise, samo meni ni več to to. Za nas ki ne spremljamo nekih oddaj in ne gledamo televizije, so takšni kanali vsak dan na sporedu nekje med 19 in 22 uro.  :-D

Tale Samcrac je en tak pravi majstor iz pod kozolca :laugh  pa un Tavarish

Včasih sem več gledal Youtube in je bilo fajn brez reklam ampak v zadnjem letu so pa prov zoprni postal z reklamami! Včasih je bila ena reklama pred začetkom videa zdej pa skoraj vedno dve + plus med gledanjem videa vsakih 5 minut :crazy

Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 854
  • Avtomobil: /

Ta kanal ni uspešen zaradi večih dejavnikov. Prvi in glavni problem je to, da ni ažurnosti pri uploadanju vsebine. Če ni tedensko vsaj 1 ali 2 videa, potem gledalcev logično ne bo. Nihče ne bo sledil nekomu, ki nič ne objavlja. Druga težava je pa vsebina. Teh avto kanalov je danes res ful in z enim Porschejem težko vsebinsko konkuriraš nekomu, ki ima zraven še M-a, AMGja, Lambota in druge voze. Dejansko težko nabereš dovolj kvalitetnega materiala. Ampak to lahko recimo rešiš, če se tega resno lotiš in posnameš kvalitetno, predvsem pa zanimivo vsebino. Tudi tole pol-vloganje nevem če pali, bi bilo bistveno boljše če se usmeriš v full on avto vsebino in govoriš o tem. Za vloganje moraš met res zanimiv lajf, da te folk gleda.Tretjič, jezik. Polomljena angleščina pač ne pali. Pa ne da slabo govorita, ampak američan (kjer je glavni del ciljne publike) ni šans, da te bo poslušal. Ker pač nisi native speaker, takoj izgubiš večji del publike. Ob enem pa bi konkuriral angleškim govorečim kanalom z boljšo vsebino - no go. Bistveno bolj uspešen bi bil v slovenščini, ker tega še ni, potenicalno v katerem ex-yugo jeziku. Dejansko je ta publika dovolj velika za uspešen kanal. Komotar ne bi zaradi hude konkurence v angleščini nikoli uspel, medtem ko je v slovenščini edini. Ampak overall, tedenski uploadi so glavni.

@prekov Namestiš si adblock, pa nimaš oglasov.

Urejal neicheq, 18.10.2019, 17:07.

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 010
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Se strinjam z @niecheq.

Nekako mi je vzel besede iz jezika. Seveda sem pogledal vse videe in ne morem.preko twga, da ste mi v prvih dveh videih dali vtis, pricakovanja. Necesa velikega. Nekaj zanimivega, tuning, dogodki, drift, policija, bilo kaj...

Zdaj cakam na to :)

Upam da razumete kaj hocem poveda.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 141
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Mas kak konkreten adblocker v mislih? Imam na iOS enega, blokira reklame na 24ur in podobnih, na youtube pa ne.
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 134
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

.Tretjič, jezik. Polomljena angleščina pač ne pali. Pa ne da slabo govorita, ampak američan (kjer je glavni del ciljne publike) ni šans, da te bo poslušal. Ker pač nisi native speaker, takoj izgubiš večji del publike. Ob enem pa bi konkuriral angleškim govorečim kanalom z boljšo vsebino - no go. Bistveno bolj uspešen bi bil v slovenščini, ker tega še ni, potenicalno v katerem ex-yugo jeziku. Dejansko je ta publika dovolj velika za uspešen kanal. Komotar ne bi zaradi hude konkurence v angleščini nikoli uspel, medtem ko je v slovenščini edini. Ampak overall, tedenski uploadi so glavni.

@prekov Namestiš si adblock, pa nimaš oglasov.

Tu se ne morem strinjati. Ima kar nekaj precej uspešnih kanalov na katerima je angleški katastrofalen, ampak imajo 100+k naročnikov. K temu, njihova angleščina sploh ni slaba. Ne vem kolk je smisla omejiti se le na ex-yu države, sploh ako se hoče kanal monetizirati. CPM ni nekaj posebnega in automatski ste omejeni na lokalno publiko.

Oglasov na Shifted kanalu ni, ker niso v monetizaciji, tak da ih lahko gledate tudi tisti katere oglasi živcirajo :ok2

Ravno tisti mesec sam malo eksperimentiral z najbolj gledanim videom na svojem kanalu. Ostavil sam vse isto, spremenil sam le thumbnail. Broj ogleda je v 24 ur pal na cca. 33% od povprečja tistega meseca. Ostavil sam thumbnail par dni in broj ogleda se ni povečal. Potem sam vrnil stari thumbnail in broj ogleda se v 24 ur vrnil na povprečje. Average view per user mi je 1.2, kaj pomeni da je največ gledalcev pogledalo video le enkrat in da se niso vrnili ker so prepoznali stari thumbnail.

Urejal Big D, 19.10.2019, 08:38.

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 227
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Mas kak konkreten adblocker v mislih? Imam na iOS enega, blokira reklame na 24ur in podobnih, na youtube pa ne.

Adguard Adblocker extension za browserje. Drugače za mobilne naprave imajo tudi app ki blokira vse oglase, tudi v drugih appih.

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 141
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ampak blokira tudi reklame v youtube?
Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 227
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Meni blokira :) sploh nevem da bi imel kak video reklame oz kako bi to zgledalo :)

Urejal wini, 19.10.2019, 09:26.

Prikaži več možnosti