Skoči na vsebino

Klima

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Sani
Sani
  • Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: Bmw

Pozdravljeni ,zanima me ko se vozim mi prihaja cuden zavijajoc zvok v kabino. Ko gumb klime izklopim preneha ,ko zopet pritisnem gumb(prizgem klimo) se zvok spet pojavi. Kaj bi bil vzrok je kdo imel enak problem? Lp
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 672
  • Avtomobil: BMW

Lahko je v klimatski napravi premalo plina.
Najprej dopolni plin in olje v kompresorju.
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 075
  • Avtomobil: F10

Pozdravljeni ,zanima me ko se vozim mi prihaja cuden zavijajoc zvok v kabino. Ko gumb klime izklopim preneha ,ko zopet pritisnem gumb(prizgem klimo) se zvok spet pojavi. Kaj bi bil vzrok je kdo imel enak problem? Lp

Imaš vse izpihe odprte ali kakšnega priprtega skoraj do minimuma?

Če je recimo eden izmed stranskih priprt skoraj do minimuma potem piska veter, ker ne more celoten tok zraka čez.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 348

pomojem gre tukaj za ventilator hladilnika...edina resitev je menjava.
ni pa nic narobe ce pustis tako (no razen moteci zvok)
Prikaži več možnosti

Sani
Sani
  • Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: Bmw

Sem naredil servis klime nafilal na novo ampak se ob vklopu klime spet nekaj obremeni in zaruzi bi rekel da prihaja iz alternatorja. Bil sem pri elektricarju ni nic odkril tko da problem ostaja..
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 035
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sem naredil servis klime nafilal na novo ampak se ob vklopu klime spet nekaj obremeni in zaruzi bi rekel da prihaja iz alternatorja. Bil sem pri elektricarju ni nic odkril tko da problem ostaja..

Če se zvok pojavi samo ob vklopu klime, potem je problem v kompresorju klime. Vse ostalo (vključno z alternatorjem) se stalno vrti, takrat se vklopi samo kompresor, torej je ta krivec. Verjetno boš moral počasi začet razmišljat o novem, ni pa še panike ker lahko kar nekaj časa dela kljub ropotu, pazi samo v primeru da se bo ropot iznenada povečal, takrat ga raje odklopi da ne bo zaribal.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti