Skoči na vsebino

Menjava dročnikov na 3.0 motorju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
44 odgovorov v temi
BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 432
  • Avtomobil: e46 323ci

Eno neprovokativno vprašanje - vem, da sem na BMW forumu, ampak za vraga, ali imata tudi MB in AUDI toliko težav in problemov?

Jaz mislim da imajo vsi podobne tezave. Samo BMW forum je ogromna skupnost, audi forum ne vem ce sploh obstaja, MB forum pa je prakticno bolj kot ne neaktiven...
vse se sprasuje samo tu, ker je to najvecji portal.
Pac moje mnenje.
Drugace pa audi... haha kje zacet glede tezav... ze sam avto je tezava haha

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 711
  • Avtomobil: skunk :)

Vem, saj zato pa sprašujem.

Ker vem, da novodobna vozila so ... , ampak da je pa toliko težav in z vsemi modeli / motorji, si pa res nisem mislil.

No ja, iz prve roke - danes je 10-i dan, ko je na servisu par mesecev star VW :blackeye

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 610
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Dobro, roko na srce, večino ljudi se na forumu oglasi, ko je kaj narobe, potem se pa bere, kot da je je vse zanič. Če bi bilo res vse narobe, nebi videvali teh avtomobilov. 

Dam samo za primer in ni nujno točen. Nekdo na forumu napiše, da mu je strgalo ketno in potem še 20 ljudi, ki je to prebralo govori dalje, kako nekoga pozna, ki mu je ketno utrgalo in je avto zanič ...

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 223
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Jaz sem z mojim zadovoljen. Pred srečanjem bmw na obali mi je crknil motorček od valvetronic.
Drugih izrednih popravil ni bilo v 2 letih. Prvo leto sem naredil 25k km.
Sedaj me čaka da ga znizam... Material je že nabavljen. Se pred tem mu bom menjal se sklopko ker ko ga bolj stisneš v 3 in 4 prestavi mal zdrsne...

Ostalo so redni servisi na max 15k pri miholdu gume in glancanje...
Spoliral sem ga sam s pomočjo prijatelja in nanesel keramiko. Čaka me še keramika za stekla.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 741
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Eno neprovokativno vprašanje - vem, da sem na BMW forumu, ampak za vraga, ali imata tudi MB in AUDI toliko težav in problemov?

Mercedes nima, jaz mojega drug teden peljem na servis samo za to da vprašam mehanika če je normalno, da mi avto že 3 leta dela brez da bi kaj crknilo.

Joke, ni pa daleč od resnice...

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti