Skoči na vsebino

Razrez oz. odvoz školjke avtomobila

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
12 odgovorov v temi
mr.sofa
mr.sofa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: E36

Zdravo,

Nevem če sem v pravi temi, ampak vseeno:

Doma imam šasijo od bmw e36. Rad bi se je rešil... kako naprej? ali dobim kaj za njo če jo razrežem in odpeljem na odpad? (imam samo en mali flex, tako, da ta ideja je malo optimistična)
Kupca žal ne moram dobit...

Avto je še na kolesih, vendar bi najraje videl, da mi podvozje ostane za drug projekt.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 039
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kdaj je bila odjavljena? Da ni bila v zadnjih mesecih, pa se ti bo potem kak FURS na vrata nalimal.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 177
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Ce si jo odjavil iz prometa za 1. aprilom letos imas malo sranja. Pri nas na stajerskem je baje clovek ki za 50€ + prepis, vzame nase. Skoljka pa lahko gre kam hoce. Itak furs zanimajo samo papirji.
Drugace pa jih v centrih za razgradnjo vozil jemljejo. Seveda najraje celega ker tam se najvec zasluzijo. V mariboru mislim, da pintaric oglasuje, da pride po avto na dom in izdajo potrdilo o razgradnji. Nikjer pa ne pise koliko za to vzamejo in ali jemljejo tudi nekompletne.
Ce pa je bil odjavljen pred 1. Aprilom pa se ne sekiraj. Skoljko daj enemu ki zbira zelezo, mogoce dobis kakih 10€. Papirji pa lahko ostanejo nate.
Prikaži več možnosti

mr.sofa
mr.sofa

Začetnik

• Uporabnik

Nee, ze vec kot eno leto je odjavljen tako, da ni skrbi :)
Rad bi odrezal šasijske, dol vzel podvozje in pač nekomu dal pleh, avto je pa v prekmurju tako, da mb odpade.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 039
  • Avtomobil: Rdeča raketa

A nimate kakih ciganov ki pridejo po te stvari? :-D

Ti vzamei prometno, šasijske številke in tisto prinetano ploščico v motornem, kjer so gor podatki v avtu.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

mr.sofa
mr.sofa

Začetnik

• Uporabnik

Ma nočem si jih na dom vlečt ... slabe izkušnje ... mi še pol delavnice odnesejo in mamo :(

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Zanimivo. V nasih koncih pa cistokrvni slovenci pobirajo skoljke za zelezo. Lahko ti dam kontakt ce slucajno hodi tako dalec.
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 022
  • Avtomobil: BMW 320d

A nimate kakih ciganov ki pridejo po te stvari? :-DTi vzamei prometno, šasijske številke in tisto prinetano ploščico v motornem, kjer so gor podatki v avtu.

Imaš cigane in madžare....

Se spomnim,.ko sem imel od svaka e36 na dvorišču razmontirano, edino šasijske in ploščico sem moral še izrezat, pa se ustavita dva madžara, z staro lado in prikolico polno starega železa, se pogodimo za 40 ali 50e, vprašata če lahko pustita železo, ki je na prikolici, do jutra pri meni, ker bi karoserijo peljala takoj, ok ni problema, v trenutku je bila prikolica prazna in karoserija naložena.....v glavnem meni se je samo smejalo, kot da bi našli zadnji kos zlata...vse se je odvilo v trenutku, zjutraj ko sem vstal, pa sta železo že pobrala...
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 291
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Sedaj sem se spomnil,ko vsi pravite kako v trenutku to zrihtajo pospravijo in gredo.

Jaz imam ravno obratne izkušnje namreč videla sta oskubljeno karoserijo bolj od daleč(seveda sem jim nametal še junk šare,plastike itd) se zmenimo za 60€(ne vem kako se jim je splačalo ker je bila oskubljena vseh žic in ostalih zadev) ,prideta drugi dan nazaj z prikolo no takrat se je začela veselica ko sta ugotovila da karoserija ni ravno od clio-ta ampak 7er(e38),to je bila veselica nalagati ko so popokale zajle od vitla itd.  :laugh  

Urejal blackberet, 09.10.2018, 18:30.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

maus111
maus111

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 433
  • Avtomobil: V8

Dobijo 300 do 400eu in vec za golo karoserijo btw.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 291
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Pa sem jaz mislil kako sem dober denar dobil :-D  Cigana ne boš naokoli prinesel do sedaj je to uspelo samo enemu človeku na svetu in to je nekdo iz Velkih Blok  :ok2  :laugh .

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Kje pa?
Odkupna cena za jeklo do 6mm je nekaj centov na kilo (variira od casa do casa). Gola skoljka ima tezko vec kot 400kg. Ne vem kje ti dobis to cifro. Ajde ce je kak audi, ki je cel iz ALU mogoce, drugace pa tezko.
Prikaži več možnosti

mr.sofa
mr.sofa

Začetnik

• Uporabnik

Zanimivo. V nasih koncih pa cistokrvni slovenci pobirajo skoljke za zelezo. Lahko ti dam kontakt ce slucajno hodi tako dalec.

Ja bi prosil za telefonsko, se zmenim znjim :)

Drugače pa ... ni nekaj par centov kila železa? da mogoooce dobis 50€ na Dinosu?

Prikaži več možnosti