Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 7 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
334 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 225
  • Avtomobil: star

Pozdravljeni forumaši in forumašice. Z velik veseljem vam predstavljam novo ustanovljeno podjetje Avto Elite. Ta projekt se je v meni razvijal kar nekaj časa in sedaj sem končno prišel do trenutka ko vam ga lahko predstavim. Podjetje Avto Elite je bilo ustanovljeno v juliju 2018. Sedež podjetja in naslov opravljanja storitve je v Šmihelu 17, 5261 Šempas. Za vse tiste kateri niste z severne primorske, to je kraj ob glavni cesti Ajdovščina - Nova Gorica cca 3km pred Novo Gorico. Vedno smo dosegljivi na telefonski št 082018840 ali na mobitelu 041992333. Za več informacij lahko pišete na mail info@avto-elite.si, oz nas obiščete na www.avto-elite.si ali na FB strani avto elite doo oz instagram avtoelitedoo

Sam se zadnje leta delal na BMW pooblaščenem servisu uradno kot prodajalec nadomestnih delov. BMW ima taka pravila da morajo biti določena delovna mesta zasedena in ker je sprejemnik ostal isti še od prejšnjega podjetja sem sam dobil naziv prodajalca nadomestnih delov. Za to delovno mesto sem pridobil tudi certifikat o strokovni usposobljenosti s strani BMW Slovenija kateri velja po celi Evropi. Šolanj je bilo 10 dni po 8h. Realnost je pa taka da sem opravljal cca 75% časa delo servisnega svetovalca oz po domače sprejemnika, bil sem kot edini zadolžen za našo PE za BSI, BRI in garancije med ostalimi zadolžitvami pa so bile nabava materiala, vodenje skladišča prodaja delov itd itd... Skratka veliko stvari. Moram priznat da sem se naučil veliko o samem poteku dela, o delu z ljudmi ter seveda o samih BMW vozilih. Letos smo se z bivšim delodajalcem razšli in takrat sem se moral odločit kako naprej... Ker sem še dokaj mlad (32) in ker sem imel vedno veliko željo po lastnem servisu in ker sem ljubitelj znamke BMW in ker sem se naučil tega dela in ker se je pojavila odlična priložnost za nakup poslovnih prostorov, sem šel v akcijo. Meseca marca smo se začeli dogovarjati za nakup prostorov in po 3 mesecih usklajevanj lahko ponosno rečem da smo postali lastniki 700m2 velikega objekta od tega je 250m2 delavnice 250m2 salona ostalo pa so pisarne, skladišče, garderobe, sanitarije in ostali prostori. Imamo tudi 100m2 veliko pokrito ter s treh strani zaprto pralnico ter 700m2 parkirnih prostorov.

Kaj vam bomo nudili? Kot prvo naj izpostavim da bomo imeli zelo kvaliteten, strokoven ter bistveno bolj denarnici prijazen BMW servis. Za to da bomo kvalitetno opravljali delo smo nabavili original BMW programsko opremo, računalnike serverje in testerje po BMW standardih, imamo key reader, veliko original BMW specialnega orodja (polnilci akumulatorjev, glave za testerje, peskalnik za peskanje sesalnih kanalov, orodje za fazo N47 motorjev, stroj za temeljito dezinfekcijo klime oz zračnih kanalov itd itd...

Na kratko. Če pripelje stranka k nam na servis vozilo ali na pooblaščen servis ne bo opazila nobene razlike... Prav tako se dogovorimo za termin oddaje in prevzema vozila, odpremo delovni nalog, zapišemo dogovorjena dela, predstavimo okviren strošek popravila, ponudimo možnost nadomestnega vozila za kar smo za vas nabavili dve bogato opremljeni vozili in sicer F11 520d ter F20 120d. Obe vozili imate usnje, adaptivne xsenon žaromete, navigacijo, avtomatske menjalnike itd itd. Opravljena dela katera so del rednega vzdrževanja potrdimo v centralnem BMW sistemu tako da imate potrjeno elektronsko servisno knjižico. Deli katere vgrajujemo v vaša vozila so org BMW oz so lahko tudi po dogovoru z stranko od konkurence. Olje se uporablja izključno org BMW. Ker vem da vas motijo cene olj na pooblaščencu smo vam cene prilagodili in sicer je cena olja 5W30 12,49€/L z ddv 0W40 14.49€/L in zelo priljubljen 10W60 za 17,49€/L. Vsaki stranki na servisu gratis operemo vozilo. Za čas popravila lahko stranka počaka pri nas v čakalnici obkrožena z BMW Life style izdelki in pije kavo, brska preko WIFI po netu, si ogleda salon in razstavljena vozila, lahko jo zapeljemo na želeno lokacijo, po dogovoru pa kot rečeno lahko dobi nadomestno vozilo če je popravilo daljše od 2h.

Ob prevzemu vozila so stranki razložena opravljena dela, če želi se ji lahko pokaže izgrajene dele, če so med samim delom opažene še kakšne dodatne pred tem skrite napake so te napake stranki razložene ter predstavljen okviren dodaten strošek popravila.

Trenutno našo ekipo sestavljata dva mehanika ki imata veliko izkušenj z BMW vozili, po novem letu pa pričakujem povečanje in širitev kolektiva.

Naj dodam da je bila za kvalitetno opravljeno storitev kupljena v celoti nova delavniška oprema od vulkanizerskih naprav, dvigal, stroj za polnjenje klim, zavorni valji, preša, za nastavljat luči itd itd...

Prav tako nudimo tudi kleparska in ličarska popravila. S tem ko se odločite da vozilo pripeljete k nam v popravilo si zagotovite kvalitetno storitev po ugodni ceni z org materialom oz materialom enakovredne kvalitete. 

Kar se tiče cene. Smo nekje 20% cenejši napram pooblaščencem na delu, 50% cenejši na olju ter 10-30% na materialu. Glede na to da smo strokovno usposobljeni za popravilo BMW vozil, da uporabljamo iste materiale, isto orodje mislim da je razlika kar očitna... Lahko pa pridete k nam in dobite še dodaten 15% otvoritveni popust.

Od 29.10.2018 pa do 31.12.2018 imamo tudi akcijo nakupa novih pnevmatik. V tem času vam ob nakupu štirih RFT pnevmatik računamo premontažo zgolj 29,90€ z DDV oz za non RFT pnevmatike 19,90€ z DDV. Istočasno vam nudimo brezplačno sezonsko hrambo koles ali pnevmatik. Sicer pravijo da bomo imeli toplo zimo vsaj na začetku vseeno pa zakona o pnevmatikah po zimi to ne gane zato si zagotovite pravočasno svoje pnevmatike in termin. Vabljeni vsi.

PS akcija pnevmatike velja za vse znamke vozil…

Na kratko bi bilo to to kar se tiče servisa. Sedaj bi vam rad predstavil še drugi del podjetja in sicer salon oz prodajo vozil. V samem salonu je prostora za 5 do 6 vozil odvisno od same velikosti vozil. Trenutno imamo v salonu 3 vozila in sicer serio 1 serio 2 in x1. Ta vozila so PS lahko pa vam zrihtamo tudi druge modele kateri trenutno niso na lokaciji na naši lokaciji. Prav tako imamo možnost prodaje novih vozil tudi preko leasinga. Pogodbo imamo sklenjeno z GB Leasing d.o.o. Cene za nova vozila so ZELO konkurenčna.

Kot rečeno vabljeni vsi tako k nakupu novega vozila kot v naš servis. Za dodatne informacije lahko pokličete mene na tel 041992333 na katerem sem vam vedno dosegljiv.

Še par slikic.

Urnik in pa zastave katere je videt iz glavne ceste Ajdovščina-Nova Gorica

Nadomestni vozili. F20 120dA l.2012 in pa F11 520dA

Zunanjost delavnice

Pripete slike za predogled

• 20181016_161726.jpg
  • 20181016_161624.jpg
  • 20181016_161409.jpg
  • 20181016_161429.jpg
  • 20181016_161545.jpg
  • 20181016_161646.jpg
  • 20181016_161654.jpg

Urejal etore, 16.10.2018, 15:53.

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 337

odlično...želim veliko uspeha  :ok

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Eno izmed dvigal. Ostalo je na drugi strani. Ta kombi je hišni pa ga lahko poslikam in dam na net. Je za zamenjat ustrajnik, sklopka itd... Potem so vulkanizerski stroji, peskalnik, stroj za polnjenje klim, polnilci itd itd... 

• 20181016_162020.jpg
  • 20181016_162005.jpg
  • 20181016_162135.jpg
  • 20181016_162030.jpg
  • 20181016_162053.jpg
Prikaži več možnosti
    • tipmisle je všeč

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 836
  • Avtomobil: 535 PS

Andrej vso srečo. :ok

Dobro zastavljeno. 

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Tudi za otroke smo pripravili otroški kotiček. Odrasli pa lahko iz kavča med tem ko pijete kavico ogledate lifestyle izdelke katere seveda lahko tudi kupite ter brskate po katalogih

Še x1 ki se prodaja

• 20181016_161811.jpg
  • 20181016_161817.jpg
  • 20181016_161831.jpg
  • 20181016_161841.jpg
  • 20181016_161907.jpg
  • 20181016_161923.jpg
  • 20181016_161845.jpg
  • 20181016_152810.jpg
  • 20181016_152657.jpg
  • 20181016_152521.jpg
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in tipmisle uporabnikom je všeč to sporočilo

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 836
  • Avtomobil: 535 PS

Nobl ste zastavli. :o :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

umek
umek

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: bmw X6, 3.5d, panamera T

Pohvalno

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala vsem za lepe želje;)

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 078

Zelo lep salon, zelim veliko uspeha!
Prikaži več možnosti

Cdriver
Cdriver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 592
  • Avtomobil: Mesanec

Veliko uspeha in obenem še veselja ti želim. Servisirali boste samo BMW-je ali tudi druge znamke? Če je avto servisiran pri vas se prizna garancija ?( bmw vozilo), oziroma rešujete morebitne garancijske zahtevke?

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 564
  • Avtomobil: LPP Urbana

Po prebranem lahko recem kapo dol.

Si razmisljal za kasneje morda se kaj v smeri prodaje/servisiranja motornih koles BMW?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 867
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

Tudi jaz želim veliko uspeha, mi je pa zanimivo da vam znesejo proste sobote? Sploh glede na investicijo, vseeno če vam znese kapo dol.  :ok  Škoda da ste tako oddaljeni od nas .  :frown

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 419
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Bravo, veliko uspeha želim!!!

lp,M

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Nobl ste zastavli. :o :ok

Smo ja ker druge moznosti niti nisem mel. Delo na crno v garazi odpade ker tega je veliko. Pooblascen servis je ze, tako da sem rekel da zdruzim oboje. "Ceno" od tistih ki sraufajo doma in storitev od pooblascencev. Sam poskusam sledit filozoziji bmw kako obravnavat stranko od zacetka do konca za zmerno ceno ker mislim da je dobro zastavljena. In tukaj se mi zdi dobra priloznost... ker dobi stranka dobro in ugodno storitev. Je pa povleklo to en kup stvari za seboj. Najprej prostor, potem vse orodje, oprema za salon, SW oz IT, dovoljenja, nadomestna vozila, miljon nekih dokumentov pa da se vse to uskladi itd... ampak rezultat je super. Sem bil v Munchnu in Stuttgartu in si ogledal vsega in svasta in sem kar ponosen kaj nam je uspelo...
Prikaži več možnosti
    • andy, zigi, BMW Deutschland in 5 ostalim je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 854
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Bravo! Veliko uspeha ti želim :ok

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Veliko uspeha in obenem še veselja ti želim. Servisirali boste samo BMW-je ali tudi druge znamke? Če je avto servisiran pri vas se prizna garancija ?( bmw vozilo), oziroma rešujete morebitne garancijske zahtevke?

Hvala. Ne zamisljeno je tako da se bo delalo samo bmw/mini. Zakaj? Ker to znamo imamo izkusnje imamo orodje imamo SW itd. In samo tako lahko delamo kvalitetno in korektno. Nasi mehaniki bodo hodili na solanja bmw da bodo na tekocem z novitetami ker samo tako mislim da lahko uspemo. Je pa res da ce bo nekdo prisel k nam zamenjat zavore ga ne bomo odslovili. Oglasevali pa bomo oz ze oglasujemo samo servis in prodajo bmw vozil.

Kar se tice potrdil itd. Torej ce nekdo pripelje k nam na servis se odcita kljuc potrdi servis kateri je viden in v vozilu in v centralnem sistemu. Torej servis narejen pri nas bo viden recimo v franciji... moj zig velja kot da bi delal na pooblascencu. Ker bo identicno olje isti materiali isti casovni normativi solani mehaniki itd... Torej ti vozis vozilo recimo najprej 3x servisirat na pooblascenca potem prides 2x k meni. Potem pa se ti nekaj pokvari in zelis kulanco. Moji zigi in servisi so enakovrednji pooblascencem. Torej ce ni vozilo ravno staro 10 let in ima 200kkm bi mogla it recimo kulanca skozi. Vsaj delno. Pac odvisno od tezave.

Garancij BSI in BRI ne morem delat. Ker pac nisem pooblascen. Zaenkrat;) Zal tukaj ne morem nic naredit.
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Po prebranem lahko recem kapo dol.
Si razmisljal za kasneje morda se kaj v smeri prodaje/servisiranja motornih koles BMW?

Hvala. Ja sem ampak zaenkrat ne se. Dejansko je ze to tako velik projekt da si ne upam nakopat se motorjev na ramena ker to je spet drug svet. Najprej zelim da postane posel z avti 110% utecen in ko bo zadeva spilala 100na uro bom razmisljal naprej. Ker najhuje bi bilo da bi si prevec nakopal in bi potem delal vse polovicarsko... tega si pa ne dopustim. je pa velik potencial v motorjih se tega zavedam in nekoc (cca 2 leti) bi lahko imeli tudi to da bi bili kompletni... je pa kar zahtevn projekt. Sploh mehanika dobit za motorje je tezko...

Bravo, veliko uspeha želim!!!

lp,M

Hvala;)

Tudi jaz želim veliko uspeha, mi je pa zanimivo da vam znesejo proste sobote? Sploh glede na investicijo, vseeno če vam znese kapo dol.  :ok  Škoda da ste tako oddaljeni od nas .  :frown

Glede sobot bomo zaenkrat se zaprti ker pac realno ni ze sedaj toliko dela da bi ljudje cakali v koloni. In bi v tem primeru trenutno sobota predstavljala bolj obremenitev proracuna firme kot razbremenitev. Sem pa sam tam prakticno cele dni vkljucno z vikendi in lahko tudi sam postorim kaksno zadevo sploh servis ni panike ali pa gume.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, zigi in BMW Deutschland uporabnikom je všeč to sporočilo

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 923
  • Avtomobil: alpsko mleko, roces x35

Zanimiva opcija, saj se mi naslednje leto izteče BSI paket. A tisto o kulanci dejansko drži? Potem ste neke vrste Avtoval, ki tudi ni pooblaščenec? Ampak nekaj v stilu "prodajalec BMW vozil"? A tisti "uradni" tester imate tudi? Moram malo pametno razmišljati, ker ima avto samo 47k prevoženih.  :-D

Ps: a sva se midva v preteklosti kaj dissala ali sem si narobe zapomnila?  :ok2

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 315
  • Avtomobil: the e39 of the 2015s

Čestitke. Si sam zastavil in financiral ali vas je več? Ker investicija ni bila mala... Samo tako naprej. Jajca so na mizi in to vas bo gnalo naprej.
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimiva opcija, saj se mi naslednje leto izteče BSI paket. A tisto o kulanci dejansko drži? Potem ste neke vrste Avtoval, ki tudi ni pooblaščenec? Ampak nekaj v stilu "prodajalec BMW vozil"? A tisti "uradni" tester imate tudi? Moram malo pametno razmišljati, ker ima avto samo 47k prevoženih.  :-D

Ps: a sva se midva v preteklosti kaj dissala ali sem si narobe zapomnila?  :ok2

Imamo uradni tester identicnega kot pooblascenci tako strojna kot programska oprema. Pridi pridi. Vabljena. Dissala?! Nevem tocno kaj to pomeni sva se pa srecala 1x na pikniku letos na obali

Čestitke. Si sam zastavil in financiral ali vas je več? Ker investicija ni bila mala... Samo tako naprej. Jajca so na mizi in to vas bo gnalo naprej.

Sam sem v tem v celoti.
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland in _peters_ uporabnikom je všeč to sporočilo