Skoči na vsebino

Avto Elite d.o.o.

* * * * * 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
374 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 771
  • Avtomobil: F30 335i

Res je. Na rumenemu sem se veliko naucil tako da je tokratni pristop drugacen... pac vse dele ki niso vrednji da gredo na avto jih bodo zamenjali novi, vse staro je pa ocisceno in obnovljeno... celjusti, polosovine, diff, motor, obe premi itd...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 491
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Komi čakam da bo zrihtan. Pol pa upam da me pelješ en krog, ker se v e36 m3 še nisem nikoli niti usedel :P

Prikaži več možnosti

wini
wini
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 491
  • Avtomobil: bmw 328i f30

Evo Andrej se enkrat da te javno pohvalim.
Menjava sklopke sachs performance, nove ferodo2500 ploscice spredaj, olje v menjalniku zamenjano, pri pregledu opaženo da mal pusca semering motorne gredi (menjano), pa se preventivno tesnilo karterja. Ena hupa bila crknjena druga delala na pol, to se je tudi porihtalo, pa seveda servis olja :)
Ocena 10/10
Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Ponovno pozdravljeni soforumaši. Danes imam še eno dobro novico. Namreč podjetje je kupilo BMW-ja i3 ki bo služil kot nadomestno vozilo oz rent a car. Avto je lepo opremljen (pdc sp +zad, kamera, tempomat, navi, gretje sedežev, led žarometi, toplotna črpalka, hitro polnjenje itd) je bele barve ima pa 60Ah akumulator. Veliko vas je spraševalo po preizkusu takega vozila ampak ker smo imeli do sedaj samo enega in še ta je bil kot naše osebno vozilo sem vam le stežka omogočil preizkus. Sedaj pa ko imamo dodatnega in je dejansko od podjetja vas vabim vse kateri ste zainteresirani da si rezervirate termin in brezplačno preizkusite EV... imel sem nekako tako v mislih da bi ta preizkus potekal "3 dni". Npr prevzamete ga v ponedeljek in ga pripeljete v sredo do 17h nazaj. V sredo ga nekdo prevzame in ga pripelje v petek nazaj. V petek ga nekdo prevzame in ga pripelje v ponedeljek nazaj... dodatno k temu bo vozilo mogoče tudi najeti po ceni 50€ dan. Če ste zainteresirani bo najboljše da mi pišete na ZS ker tam se zadeva ne pozabi niti izgubi. Bo pa vozilo na voljo čez cca 3-4 tedne. Ene 14 dni potrebuje da pride in še ene 14 dni si vzame davčna za papirologijo

Lp Andrej
Prikaži več možnosti
    • uursi, urbanbevk1, m4tj4z in 6 ostalim je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 643
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Cool :ok

Pa moja bivsa E90 330i ///M Performance je tudi vsak dan pri vas, lepo :ok2
Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 545
  • Avtomobil: e90 M3

A bom prsou na vrsto? ;)

<p>1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci, 2008 e90 M3, 1964 Ford mustang 289 V8 projekt.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 851
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Pohvale z moje strani. Naroceno prejeto po posti, stima vse, cena vec kot ugodna. :ok

Prikaži več možnosti
    • etore in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

dMe3
dMe3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 348
  • Avtomobil: 6 zyl 2 turbo

Tudi z moje strani pohvale, super komunikacija in cena za naročene malenkosti :ok2

RD department: Herr Hanz, what der motor should we use in big wagen? - Hanz: Das 6 zylinder
RD department: What about little wagen? - Hanz: 6 zylinder! everybody gets a 6 zylinder! two wheel wagen gets one too!

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 257
  • Avtomobil: bel traktore

to bi pa tudi mene zanimalo, v kratkem bom imel redni servis na e91, pa bi preiskusil tudi i3. 

neJEZImo Save 

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala vsem za pohvale... i3 je že pri nas, smo ga že polimali in dali vlogo za DMV in homologacijo tako da se čaka davkarijo... Tablice so tudi že naročene tako da takoj ko bo na voljo vas bom obvestil in seveda lahko dam avto tudi kot nadomestno za čas servisa... 

Prikaži več možnosti
    • dMe3, m4tj4z in snowlotus uporabnikom je všeč to sporočilo

Bmwe46mb
Bmwe46mb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 485
  • Avtomobil: E91 320d xd

Pohvale se s moje strani..kljub temu da je udaljen 200km od mene sem pustil avto in mirno spal..
Čista 10ka..
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 345
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Pred cca mesecem dni sem imel pri avto Elite na servisu bmw e83. Porihtalo se je, kar nekaj stvari, sprednje zavore, menjava VTG zobnika in olja v VTGju, odstranile so se lopute na sesalnem kolektroju, menjava selen blokov, menjava obeh termostatov, rele grelnih sveck, menjava olja in oljnega filtra, itd. Ker sem avto na servis pripeljal iz Maribora mi je Andrej - etore, za ves cas servisa dal nadomestni avto, bmw I3. Avto so zrihtali v nulo in to za super ceno.
Danes pa dobim od Andreja sporocilo, da sem jaz oz zena (ta avto je pisan nanjo) v njihovi nagradni igri, zadela letno vinjeto za leto 2020 :ok2

Leto 2019 je bilo v celoti gledano super, tudi zakljucuje se na super nacin. Hvala etore in Avto Elite. Vsem skupaj zelim vse dobro v letu 2020, predvsem zdravja, srece in poslovnih uspehov :)

PS: posnetek nagradne igre oz zrebanja bo objavil etore, ker jaz ne uporabljam FB ;)

Urejal Popo30, 31.12.2019, 21:45.

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 385
  • Avtomobil: Polo GTI; e61 525DT

@etore .... imaš zs :ok

Prikaži več možnosti
    • bedolin je všeč

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 396
  • Avtomobil: e91

pohvalim še enkrat. Vsakič imam občutek, da vejo kaj delajo in da bo servis narejen tako kot je treba.

Pa ko sem prišel po avto, je imel celo šef umazane roke od šmira.. zgleda da celo nekaj dela  :-D

Prikaži več možnosti
    • etore je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 972
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Tudi z moje strani vse pohvale za storitve, ves trud okoli servisa in menjave prednjega stekla na X1. Premalo je takšnih podjetij/servisev, ki se zares zavzamejo in potrudijo za stranko. Le tako naprej.... :ok

Prikaži več možnosti
    • etore in Zelenc uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.